Polecane posty

Avendrion    40

Ja mam do Was pytanie, nam egzaminator mówił że można podjeżdżać tylko raz do przodu przy cofaniu do garażu i wycofywaniu. Tak też robiłem, ale jak byłem ostatnio na egzaminie to koleś podjeżdżał dobre 10 razy <_<


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

no tak, mozna tylko raz. Ale widac czeasem egzaminatorzy przymykaja na to oko... a Ty zdales?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zdałem, ale gdybyś to widział to byś aż nie uwierzył na co ten egzaminator pozwalał, ja miałem z innym bo byłem pierwszy, później zmienili egzaminatora.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Mi ojciec opowiadał jak on to robił a zdawał C-360 to wzioł zablokował jedno koło i gaz to przud mu obruciło i elegancko zdał A egzaminator powiedział z sposobem ale się udałao <LOL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Kiesyś to wsiadłeś do ciągnika przejechałeś kawałek i zdane <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2045

U mnie w szkole jest tak że (na profilu TMR) Zdanie kat T. jest przepustką do darmowego kursu na kat. B. Inne profile które obejmuje szkolenie na prawo jazdy nie muszą spełniać tego warunku tylko maja od rzazu darmowy kurs na kat. B

 

Co do przebiegu egzaminu państwowego to zależy tylko i wyłącznie od egzaminatora. Część moich kolegów musiała robić całe sprzęganie i pokazywać wszystkie światła i to co pod maską. Inni mieli już sprzęgnięty ciągnik, albo egzaminator im pomagał sprzęgać. Jedni pilnowali najeżdżania na linę inni nie. Wszystko zależy od tego na kogo się trafi(jeśli chodzi o plac) i szczęścia na mieście(jedna chwila i ktoś nam może zrobic niespodziankę)


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorPol65    1

A zdawal moze ktos z was w Zamosciu?

Na jakim sprzecie sie jezdzi i jacy sa egzaminatorzy? I najwazniejsze gdzie oprocz szkol tj rolniczak mozna je zdac?


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Zdawać egzamin możesz tylko w WORD-zie <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Też tak myślę, że już lepiej poczekać te 1.5roku niż tera płacić 1tyś i za rok znów, a i tak trzeba wszystko od początku zaliczać ;/

 

Co do tego to ja w szkole robie prawko za 300zł i mi by sie opłacało ale ja musze tak czy siak jak najszybciej się tylko da. A w szkole mam tak prypane ze robimy wszyscy razem w 2 klasie <_<. Bo tak zostało od poprzedniej reformy gdzie szkoły podstawowej było 8 klas i w 2 klasie zawy mieli dopiero wiek teraz mamy w pierwszej ale to jest polska <_< ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

ja tez robiłem w szkole i nam znizek nie dawali a mieli :D ale nie żaluje ze wydałem te 1000zł teraz luz tylko popylać pozdrawiam :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

U nas wogóle nie było mówione o np płaceniu za jazde :D przyszedł koleś na początku i mówi że dziś jeździ ten ten i ten :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@proxy8441 Ale dużo płaciłeś !! :D mnie wyszło z egzaminem 2 lata temu 760 zł


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
:D to mało jakub16. ja to nawet wam powiem że 1050zł razem z badaniem lek. w marcu br.

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecofarma    0

Może mi ktoś powiedzieć gdzie w okolica trójmiasta lub w trójmieście można zrobić tanie prawko T?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie, jeśli zrobie prawo jazdy kat T w wieku 16 lat to w wieku 18 lat muszę je powtarzać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a trzeba mieć do tego dowód tymczasowy i czy można już jeździć samemu bez opiekuna po zdaniu takiego prawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

aha dzięki już się biorę do manewrów z przyczepą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecofarma    0

Może mi ktoś powiedzieć gdzie w okolica trójmiasta lub w trójmieście można zrobić tanie prawko T?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Witam mam pytanie jeśli posiadam prawojazdy kat. B to czy mogę jeździć ciągnikiem z zaczepianymi maszynami za nim? Słyszałem, że można ale jeśli nie wystają poza ciągnik, czyli pług tak brony nie? A z przyczepami itp jednoosiowymi można?

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

a czy jak zrobie prawko w wieku 16 L to nie musze robić drugi raz prawka to jest pewna informacja na sto % ??

 

z góry thx


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

już odpowiadam jeśli masz B to jeździsz z ciągnuikiem bez przyczep( naweet jednoosiowych) możesz zaś ciągać wszystko co jest zawieszone na ciągniku, przepisy nie precyzują jaka to ma byc szerokość max. -czyli kazda jest dopuszczalna, byleby nie było żadnej osi za tobą;]

jeśli zrobisz T to NA PEWNO nikt już ci tego nie zabierze. ja zrobiłem ponad rok temu, kosztowało mnie to 500 złotych (kurs, lekarz, dowod, egzamin, opłata na wydanie plastiku) i żałuję, bo mogłem poczekać ten roczek i teraz zdałem B wystarczyło by więc zrobic B+E i mógłbym ciagać lawety i ganiać ciapkiem z przyczepami, ale tak to jest ze jak sie młody na cos uprze to iświęty boże nie pomoże xDD


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj