Polecane posty

ralfMTX140    3

Ogółem jest 20 godzin. My w szkole to tylko po placu jeździliśmy no dwa razy byłem na stacji po paliwo :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

20h po placu tylko. Bynajmniej tak u nas było, aha 2h mieliśmy zarezerwowane na wyjazd do WORDu żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

I co byliście? :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Byliśmy, widzieliśmy jak zdają. Poszliśmy się od razu zapisać.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My sami musieliśmy się dotransportować do WORD-u :D heh


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter200    0

Jak i gdzie sprawdza się poziom płynu chłodzącego, poziom płynu hamulcowego, poziom płynu w spryskiwaczach w zetorze 3320. Jak uruchomić takiego zetora. Pytania może trochę śmieszne ale niedługo egzamin a ja takiego zetorka widziałem tylko na zdjęciu a jazdy mieliśmy na farmtracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

A tak dla pewności - zdaje się na zwykłej 2 osiowej, czy jakimś cudem na tandemie ?


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

ursus914 To wszystko zależy od wyposażenia ośrodka, jakim sprzętem dysponują


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter200    0
co do płynów to nie wiem gdzie się je sprawdza ale to Ci się może przydać, opis wszystkich kontrolek i wskaźników

http://www.word.wroc.pl/content/view/23/32/

 

Dzięki za informacje. Ponawiam pytanie w którym miejscu i jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego, spryskiwaczy, chłodniczego w zetorze 3320. Jak go uruchomić? bo nie wiem czy trzeba ustawiać gaz tak jak np. w c330 czy jest inaczej? Zdawał ktoś w word w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak zdawalem 3320 to trzeba zaciągać gaz ręczny. płyn hamulcowy jest na końcu maski przed samą kabiną tak bardziej po tej stronie co jest pedał hamulca, poziom płynu hamulcowego musi zawierać się między minimum a maximum, to jest przezroczysty pojemik(o ile dobrze pamiętam). spryskiwaczy to nie pamiętam,ale chyba w kabinie po tej stronie od sprzęgła, musi być pełny. chłodniczy to sprawdzasz tam gdzie jest wlew, i mówisz że poziom płynu chłodniczego musi być nad rdzeń chłodnicy. jeśli coś źle napisałem to mnie poprawcie, bo już dobrze nie pamiętam-najlepiej jakbyś moją wypowiedź jeszcze z kimś skonsultował:D

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-3320-i-...mage127143.html


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie nie masz za co dziękować:D skonsultuj to jeszcze z kimś;p albo najlepiej zapytaj swojego instruktora:)


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

A jak u was było z tą przyczepą ? To zasadnicza różnica - tandemem to każdy da rade , ale zwykłą dwu osiową to już wyższa szkoła jazdy


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Troch poćwiczysz i wprawa będzie :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ja miałem to szczęście zdawać na tandemie i szło to bajecznie no i jeszcze wylosowaliśmy super zestaw, bo było ruszanie ze wzniesienia, banalny wjazd przodem do garażu prostopadłego i wyjazd oraz oczywiście łuk. Na mieście było ok. 10 minut prostą trasą bez świateł i rond. A co do sprawdzania to wylosowałem sprawdzanie świateł mijania oraz trąbika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To obsługę traktora tak jak samochodu sie robi? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Czoraj znajomy zdawał na "T" i zdał za pierwszym raze tylko zapomniałem spytac jaki ciągnikiem jeżdził.Tandemem bym cofnoł ale zwykłą dwu osówką to kicha <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

Panowie ja zdawałem prawko 1 kwietnia.Zdawałem zetorem 3320 z przyczepą pronara z dwiema osiami.Wymagania to oni mają ja miałem na łuku do tyło tylko 5min zeby cofnąć a potem prostopadły graż przodem wjazd wyjazd tyłem i wzniesieni zdałem z a pierwszym ale musiałem pokazać w zetorku wszystkie płyny i miejsca do których wlewa sie olej itp.Nawet kazał mi egzaminator zdjąć boki maski.Ale nie było tak strasznie jak myślałem.Pozdrawiam tych co już zdali a tym co własnie zdją to życze powodzenia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj