Polecane posty

zuras    1

Ja mam w poniedziłek praktyczny w Płocku.. ;) Kumpel zdawał wczoraj to mówił ze spoko gościu i zdać nie problem....

 

A z tego co mi sie o uszy obiło to łuk ma chyba 70m długości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja dziś niespodziewanie odebrałem prawko ;) wkońcu... ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Właśnie też będę zdawał w Płocku na T i także słyszałem że tam nie trudno zdać. Oby to była święta prawda ;)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22
Ja dziś niespodziewanie odebrałem prawko ;) wkońcu... ;)

Gratuluję, ja może do żniw będę miał egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3
Ja dziś niespodziewanie odebrałem prawko ;) wkońcu... ;)

 

to gratuluje teraz to tylko śmigać ciągnikiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Dzięki dzięki ;) praktycznie się nic nie zmieni w jeździe ciągnikiem bo i tak trzeba było jeździć ;) no jedynie będe pełnoprawnym uczestnikiem ruchu :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Ja dopiero będe zdawał w przyszłym roku szkolnym(kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem bo to ze szkoły zdaje) ale jazdę będę miał w Kaliszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A ja dziś miałem egzamin praktyczny i zaliczyłęm go pozytywnie :D Teraz trzeba czekać niestety 3 tygodnie zanim wydadząmi prawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1
A ja dziś miałem egzamin praktyczny i zaliczyłęm go pozytywnie :D Teraz trzeba czekać niestety 3 tygodnie zanim wydadząmi prawko :)

 

No to gratuluje :) Szerokiej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22
A ja dziś miałem egzamin praktyczny i zaliczyłęm go pozytywnie :) Teraz trzeba czekać niestety 3 tygodnie zanim wydadząmi prawko :D

gratulacje, teraz to bez obaw możesz jeździć traktorem, nie to co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3
A ja dziś miałem egzamin praktyczny i zaliczyłęm go pozytywnie :D Teraz trzeba czekać niestety 3 tygodnie zanim wydadząmi prawko :)

no moje gratulacje! ale lepiej czekać 3 tygodnie na prawko niż 4 na egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

gratuluje... jaka jest u Was zdawalnosc na kat. T?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie było 4 to zdało 2- ja za pierwszym a kolega podchodził juz 3 raz. egzaminy prawdopodobnie tylko 2 razy w miesiącu.. ;/


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

W jakiej odległosci trzeba się zatrzymać na łuku jak dojezdzamy przodem ciągnika do początku łuku i zaczniemy cofać i tez jaka powinna byc odległość przyczepy od konca łuku juz po cofnięciu łuku?

 

Ile razy można ruszyć do przodu cofając 90 stopni i czy trzeba mieć włączony kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w odległości nie większej niż 1m od końcowej linii..bo jak będzie np.: 1m i 1mm to już za daleko, wiesz to ocenia egzaminator, więc najlepiej tak mniej więcej, aby było dobrze. jak robisz 90stopni to mi mówili żeby 2metry przed skręcaniem włączyć kierunek i jak już wjedzie się całym zestawem to trzeba wyłączyć i jeszcze raz włączyć. jak ćwiczyłem na placu to instruktor powiedział mi że tylko raz można się poprawić, ale też trzeba włączyć drugi kierunek, ale nie wiem czy to prawda, bo na egzaminie bez poprawki mi się udało :D


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Nie większej niż 1m od konca. A ten 1m jest mierzony od kół czy od burt.

A na początku łuku w jakiej odległości trzeba zatrzymać ciągnik?? 0,5m? I jak to jest mierzone od koł czy od maski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, od lini końcowej, nie można za nią wyjechać i nie można być dalej niż 1m od niej,tak jak napisalem jak np 1m i 2mm to za dużo ale 99cm to ok. chodzi o to żeby zwierał się w tej odległości element najbardziej wysunięty z tyłu przyczepy(to przy cofaniu) i z przodu ciągnika(przy jeździe do przodu).


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Dzięki wielkie.. ale prawko mogli by wydawać na drugi dzień nawet nie obraziłbym się...

A co do zdawalności to chyba u nas każdy zdaje.. nas było czworo i każdy zdał a egzaminator taki gość spoko że wątpie żeby kogoś oblal... chyba że ktoś już coś konkretnego oddje**ł :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

hmmm... nawet jak ktos 2 razy wyjedzie za linie na luku to i tak go przepuszcza? Dziwne u mnie zdaje kolo 30 % ludzi:/


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to nawet nie możesz na linie wjechać, bo to jest już błąd.. i musisz powtarzać od początku.. ;/


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Heh ja dziś powtarzam sobie te wszystkie przepisy. Siedzę nad tym już ze 3,5h. W poniedziałek egzamin :D

 

AHA i jeszcze jedno pyt. cofanie prostopadłe to inaczej 90 stopni?? a parkowawnie skośne to 45 stopni?

 

A i w jakiej odległosci trzeba zatrzymać ciągnik jak dojezdzamy przodem do łuku i zaczniemy cofać bo nadal tego nie wiem. Na kursie mówili ze 0,5 metra ale chciałbym się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Najlepiej to zapytać się egzaminatora :) mi mówił że mniej niż metr ale jak widziałem nie zwracał na to zbytnio uwagi :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

A na kursie to ile jest godzin jazdy ?? tylko po placu czy po mieście też ??


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj