Polecane posty

Avendrion    40

Nie, kompletnie nic ;) Pytał chyba tylko o padaczkę :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek91    0

Tak się składa ze mogę się już zapisać już na prawko ale poczekam sobie do końca czerwca bo może uda mi się przekona rodziców na dofinansowanie motoru ;) . I mam w związku z tym pytanie czy ktoś myślał o takiej kombinacji:

 

B+E

E-laweta

 

Czy jeśli bym się na to zdecydował to jakie są ograniczenia w porównaniu z kategorią T.

Takie rozwiązanie polecał mi już dwóch kolegów jeden planuje iść na E (B już ma) a drugi dla mnie się trochę wypytał znajomego instruktora. Czy ktoś coś takiego robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Nie, kompletnie nic ;) Pytał chyba tylko o padaczkę :P

To takie ekspresowe badania mieliście :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

my na badaniach musieliśmy pokazać coś takiego że lewą ręką umiemy robić kuliste ruchy na brzuchu a prawą musieliśmy klepać się po głowię. Normalnie psychiatryk ;) ale tym ćwiczeniem musieliśmy pokazać czy umiemy jedną ręką wykonywać jedną czynność a drugą ręką inna czynność.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
Tak się składa ze mogę się już zapisać już na prawko ale poczekam sobie do końca czerwca bo może uda mi się przekona rodziców na dofinansowanie motoru ;) . I mam w związku z tym pytanie czy ktoś myślał o takiej kombinacji:

 

B+E

E-laweta

 

Czy jeśli bym się na to zdecydował to jakie są ograniczenia w porównaniu z kategorią T.

Takie rozwiązanie polecał mi już dwóch kolegów jeden planuje iść na E (B już ma) a drugi dla mnie się trochę wypytał znajomego instruktora. Czy ktoś coś takiego robił?

Ja też sie tak zdecydowałem ale robie na C+E. Kat. C juz mam a za 3 tyg. egzamin na E. Ograniczeń żadnych nie ma na T. W moim przypadku będe mógł jeszcze jeździć samochodem z lawetą (B+E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
my na badaniach musieliśmy pokazać coś takiego że lewą ręką umiemy robić kuliste ruchy na brzuchu a prawą musieliśmy klepać się po głowię. Normalnie psychiatryk ;) ale tym ćwiczeniem musieliśmy pokazać czy umiemy jedną ręką wykonywać jedną czynność a drugą ręką inna czynność.

To chociaż ciekawie mieliście :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No ogólnie było ciekawie ;) np na jazdach ciągnikiem dotarliśmy nowego new hollanda TD80D :P Moja klasa odkryła też działanie rewersu bez sprzęgła w nim he he :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Słuchajcie , wie ktoś czy jak się zdaje na T w wieku 16 lat , to można normalnie jeździć po drogach publicznych itp. , czy uprawnia do tego samego co to które się zdaje od 18 roku życia ??


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zdasz mając 16 czy 18 lat to bez różnicy. Uprawnienia są takie same.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

I możesz jeździć ciągnikiem ze wszystkimi narzędziami jak i z max dwiema przyczepami. Możesz też śmigac pojazdami wolnobieżnymi czyli np kombajnem zbozowym i to właśnie od 16 lat ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

śmiegać tak ale T nieuprawnia do koszenia kombajnem zbożowym ;) mam T od 3 lat a od 2 miesięcy chodzę na C, C+E dofinansowane z UE i mam małe pytanie - czy u was też są takie kursy w pełni finasowane z Unii??? jak dla mnie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6
I możesz jeździć ciągnikiem ze wszystkimi narzędziami jak i z max dwiema przyczepami. Możesz też śmigac pojazdami wolnobieżnymi czyli np kombajnem zbozowym i to właśnie od 16 lat :P

O Jezusie........ to najszczęśliwszy dzień w tym roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , Najlepszego dla was za głoszenie tak radosnej nowiny Agrofotowicze :) Dzięki za odpowiedz , POOOOOOOOOOOOOOOOOOOZDRO :);):) :) :) , ale jesteście pewni ??


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Chcesz być pewnym to sprawdź w kodeksie ;) ale to jest pewne, od 16 lat mając kat. T można poruszać się ciągnikiem i maszynami wolnobieżnymi po drogach publicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tylko że tak jak zaznacza @chaner z prawkiem na T nie możesz jeździć po polu jedynie po drogach ;)

Są to pewne informacje :P

 

EDIT

W tej samej minucie napisaliśmy 3 posty :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

No to że tylko po drogach to tak myślałem . Ale zarombiście będzie , pola mamy daleko od domu i zawsze tylko jednym można było jechać , a jak mi się uda zdać , to na wiosne ruszymy dwoma ;) Wypas


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ehhh żeby to było takie łatwe jak mówisz ;) Ja już mam stresa a teoria+praktyka dopiero 19 :P oj co to będzie...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

No ja na samom myśl się boję, ale może się udać , ale kto nie próbuje nic nie zyskuje , na rower mam , na motorower też , to czemu nie na wolnobierzne ;):P , a ile trwa w ogóle kurs ?? Jak wygląda egzamin , i ile jst mniej więcej godzin praktyki/teori ??


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

Ja już też mam kat. T za sobą. Drugiego czerwca miałem egzamin ,ale były nerwy ;) .Na szczęście wszystko poszło dobrze. Jest tak jak zdasz testy i plac to sama jazda po mieście to już bajka, ale trzeba być czujnym :P

 

U nas w szkole szkolenie jest za darmo. Płaciłem tylko za badania lekarskie i egzamin państwowy. Trwa to wszystko 20 godzin + pół godziny przed egzaminem. Przepisów uczymy się w trakcie trwania lekcji jest do tego poświęcona godzina lekcyjna.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

A w jakim mieście jeździłeś , to jest : w dużym mieście , czy po prostu tam gdzie masz szkołę ??


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jaką książkę sobie kupic z której będe się uczył przepisów? Linki mile widziane ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Wszystkie są dobre ale patrz na datę żebyś nie kupił z 2003 albo coś takiego i starych przepisów się będziesz uczył ;)

Ja tam w ogóle nie mam książki uczę się na błędach jak robię testy :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Czy to jest dobra metoda? Jakoś nie przekonuje mnie to... Ale chyba tez tak zacznę się "uczyć"...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj