Polecane posty

Dawid777    0

Raczej wybieram się na Blich w Łowiczu ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Aha, szkoda bo myślałem że do Ksawerowa ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was robił jazdy w szkole jazdy "Lider" z Dęblina.

Aha i jak za kilka dni będę mógł już się zapisać jak dobrze pójdzie na prawko to może ktoś wie jakie dokumenty i co potrzebne jeśli wiecie to proszę o kontakt na PW.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
A na przykład w technikum mechanizacji rolnictwa będe zdawał kurs na ciągniki darmo czy trzeba coś płacic?

To masz taką sytuacje jak ja ;) W mojej szkole płaciliśmy tylko za zaświadczenie lekarskie czyli 50 pln alu już na dwie kategorie bo na B i T. Później doszła jeszcze tylko opłata za egzamin niecałe 180 pln czyli prawko na T wyjdzie mnie 300 złotych :P

Napisz do mnie na gg to ci powiem :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja płaciłem u mnie w szkole za kurs kategorii B 450 zł a za T 250 zł no i zaświadczenie lekarskie 50 zł. Ale już egzaminy musimy sobie sami łatwić.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Dzisiaj sie pytałem jak to jest z prowadzeniem kombajnu po drodze... Można jeździć nim po drogach, nie wiem jak jest w przypdku HOLMERA ;)

A tak to wszystkie pojazdy wolnobieżne można... Aby kosić potrzebne są uprawnienia, a dokładniej po to aby w razie wypadku dostać odszkodowanie itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Czyli te uprawnienia to tylko po to aby dostac ubezpieczenie ;)

@Kamil my też musielismy sami załatwiać sobie egzamin a wogóle nikt inny za ciebie czy mnie tego nie załatwi :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Myślałem że Twoja szkoła załatwia wszystkie formalności i załatwia tez termin egzaminu bo niektóre auto szkoły tak robią.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nasza szkoła nam załatwiała egzamin ;) no ale my musieliśmy zaplacić a instruktor nas zawiózł, pokazał jak to wygląda i zapisał nas :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ale i tak sami musicie iśc na egzamin ;) hehe

No to troche mieliście ułatwienie :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jest jakaś wyjątkowa sytułacja w której moge zrobic prawojazdy wcześniej niż 18 lat? ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No właśnie ;) ja o tym nie wiedziałem i robiłem dopiero teraz w szkole :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo za dwa dni będę miał 15 lat 9 miechów. Wiec teoretycznie mogę już iść na kurs. Wiec powiedzcie jakie dokumenty muszę dostarczyć do szkoły jazdy i gdzie mogę znaleźć je lub ich wzory.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Hmmm ogółem to musisz wyjeździć te 20 godzin a później dostaniesz papiery na egzamin ;) wszystkie powinnieneś się dowiedzieć w ośrodku szkoleniowym


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

I musisz mieć dowód osobisty tymczasowy bądź paszport.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

No to super ;) Powiedzcie mi tylko jeszcze ile kasy musze zapłacic? Tak od początku czyli zamiarów aż do odebrania dokumentów :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja za egzamin (teoria i praktyka) płaciłem 177.50 ;) a za jazde ci nie powiem i zaświadczenie lekarskie bo wszędzie jest inaczej :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Wyrobienie dowodu osobistego kosztuje ok. 30 zł, ale to każda gmina ma inne stawki. No i musisz mieć zaświadczenie lekarskie, a to koszt od 20 do 50zł (lekarze mają różne stawki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Chyba 30 zł ale nie jestem pewien, po prostu już nie pamiętam i czeka się około miesiąca.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
lekarskie, a to koszt od 20 do 50zł (lekarze mają różne stawki)

Ja podziękowałem za badanie i wychodzę a lekarz "HmmHmm 50zł sie należy za badanie" he zapomniałbym ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To mogłes powiedzieć "I tak dziekuje za badanie i dowidzenia" ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas było tak. Wchodzisz, dajesz 50 zł, składasz podpis i nara. Wszystkich "przebadał" w 35 minut ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My musieliśmy przeczytać ze 3 cyfry na tablicy i powiedzieć jaki jest kolor który nam wskazał ;) no i 50 pln trzeba zapłacić tyle że za dwie kategorie


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj