Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LukeClaas    424
;) To jak ty cofasz? :P mi trochę ponad 3 minuty wychodzi :) w ogóle gazu chyba nie dodajesz :)

 

Cofam terenowymi :) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Cofam terenowymi ;) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

Ile masz jeszcze godzin do końca?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Cofam terenowymi ;) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

 

Też cofam polowymi :] na czym tracisz te 1.5 min? Ja jak cofam to te 1500/1600 obrotów na Zetorku mam :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Mam jeszcze do konca 10 godz, po wyjscu z łuku nagle ucieka mi lewo. Długi dyszel w przyczepie jest to trzeba minimalne ruchy kierownicą robić bo potem nie da rady cofnąć bo się łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja tam wcale na terenowe nie przełączałem :)

Jak robiłem ostatnie godziny przed egzaminem Zetorem to nawet spokojnie w 2,5min sie mieściłem, chyba że sie coś po wyjściu z łuku pokrzywiło to wtedy dłużej ;) Na egzaminie też mi tyle wyszło bo też na szosowych cofałem tak na 'pół sprzęgła' bez żadnej korekty i też mi ze 2,5min wyszło :)

 

Na samym początku kursu C-330 przełączyłem na polowe to szło mi bardzo źle, dopiero na szosowych szło w miare ok bo lżej sie kręci :):)

 

 

 

W poniedziałek odebrałem prawko, już moge legalnie jeździć :P


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Mam jeszcze do konca 10 godz, po wyjscu z łuku nagle ucieka mi lewo. Długi dyszel w przyczepie jest to trzeba minimalne ruchy kierownicą robić bo potem nie da rady cofnąć bo się łamie.

Może za późno przyczepe prostujesz jak wyjdziesz z łuku?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

My na szosowych nie możemy ;( a mi się lepiej jeździć jak jest trochę szybciej. Nawet jak byśmy mogli na szosowych to i tak raczej nie dałoby rady bo w Zetorze sprzęgło zaczyna reagować jak już jest na maksa wciśnięte w podłogę ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ważna informacja jeżeli ktoś myśli o praktykach zagranicznych to musi mieć kategorię T, bo B+E jest niehonorowane do poruszania się ciągnikami i maszynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie, masz uprawnienia na ciągnik z przyczepami, ale tylko w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak to jak B honorują w całej Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
a jak jest z samą kat. B?

Mu chyba chodziło czy z samym B możesz jeździć za granicą z maszynami zawieszanymi.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

Luk ma szerokosc o ile sie nie myle 4 m dla kat T a dla kat B 3 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Czy zdawał z was ktoś prawo jazdy kat. T w Płocku?


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Luk ma szerokosc o ile sie nie myle 4 m dla kat T a dla kat B 3 metry

Łuk ma promień 12 metrów


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

No Panowie od dzisiaj mogę jeździć ciągnikiem z maszynami zawieszanymi jak narazie musi starczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Gratuluję :P za którym razem zdales i gdzie zdawałeś? Ja zdawałem prawo jazdy na B 2 kwietnia i to był mój 4 egzamin, na szczęście udany :P teraz czeka mnie egzamin na T :P pozdrawiam :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinuzz90    0

Moje ciekawe doświadczenie odnośnie zdawania kategorii T to to że w mojej okolicy mamy dwa ośrodki gdzie mam blisko zdawać prawo jazdy - WORD w Łomży i w Ostrołęce. Kategorie A i B zdawałem w Łomży bo tam kieruje wszystkich kursantów ośrodek w którym się szkoliłem lecz gdy przyszła kolej na kat. T to była taka różnica że w ośrodku w Łomży egzamin zdaje się z przyczepą ze skrętną osią a w Ostrołęce na placu manewrowym mamy przyczepę typu tandem!!! Zgadnijcie w którym ośrodku zdawałem xD


SPRZEDAM !!!
*URSUS C-355, po odbudowie. Pierwszy właściciel!
*Rozrzutnik obornika jednoosiowy, 4tony duże koła, 2005 rok.
Kontakt przez PW - "Prywatna Wiadomość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To miałeś bardzo dobrze :P Szkoda że tak u nas nie idzie zrobić =/

@ralfMTX140

Masz już terminy ustalone? Nie chce mi się szukać :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1
Gratuluję ;) za którym razem zdales i gdzie zdawałeś? Ja zdawałem prawo jazdy na B 2 kwietnia i to był mój 4 egzamin, na szczęście udany :) teraz czeka mnie egzamin na T :) pozdrawiam :)

 

Dzięki :) Zdawałem w Dąbrowie Górniczej i zdałem oczywiście za pierwszym podejściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
@ralfMTX140

Masz już terminy ustalone? Nie chce mi się szukać ;)

Miałem już 20 kwietnia :D a ustalone mam na 26 maja


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj