Polecane posty

darek16    25

a w czasie nauki tych 20godzin wyjeżdżacie na miasto wogóle czy tylko na placyku?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tylko plac, żadnego wyjeżdżania B)

 

@ralfMTX140

 

No niby tak ale trzeba mieć szczęście żeby nie wyjechać B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My bynajmiej tylko na placu ćwiczyliśmy cofanie.

No nie będe kłamał ale byłem dwa razy po paliwo B) ale i tak jechałem polnymi drogami B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To Wy tam nie macie u siebie na warsztatach paliwa? albo gdzie kolwiek ? ;P

Do przodu też się ćwiczy jak się podjeżdża B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ogółem stacja jest blisko (około 1 km) więc zawsze jeździliśmy. Czasem braliśmy w bańki troche paliwa B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Rękaw czyli łuk czy coś innego miałeś na myśli ? :)

 

Tak miałem łuk na myśli

B)

 

U nas też tylko po placu, kiedyś dawniej były podobno wyjazdy na miasto, tak pod koniec kursu ze 3godzinki, ale teraz nikomu sie nie chce B)

 

Tak prawde mówiąc to byłem na 'mieście' w czasie jazdy Zetorem na koniec, akurat mieliśmy praktyki, a że tylko ja miałem kurs skończony to mnie wysłali jako kierowce i jeszcze dwóch kolegów do takiego gościa (jakiegoś znajomego kierownika warszatów) posprzątać galęzie z podwórka na przyczepe i przywieźć za warsztaty do spalenia. W sumie miasto to nie było ale jakieś 1,5km taką średnio ruchliwą drogą asfaltową trza było jechać B) Gorzej jakby od hycla jechali :) B)

 

 

Aha! Dopisze że na egzaminie jak sie ma B to na miasto się w większości nie jeździ, przynajmniej u nas :) Brat jak zdawał na T, a B miał już zdane to tylko za brame wyjechał jakieś 100m i kazał mu zawrócić i powiedział że poco paliwo marnować :) mnie też sie pytał czy mam na B :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jak masz prawko na B to się wogóle nie jeździ B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ralf co do tego w ogóle to się pisze osobno B)

Co do tego wyjeżdżania nie był bym taki pewien ponieważ u nas 3cio klasista wyjeżdżał na miasto ale tu nie jestem pewien czy miał prawko na samochód i nie chciał bym was w błąd wprowadzać.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Zapewne nie miał prawka na B B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No raczej, no chyba, że nie zdał parę razy.

Albo jeśli chodzi ci o 3cio klasiste z liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

quote name='darek16' date='Apr 23 2009, 19:09 ' post='340001']

a w czasie nauki tych 20godzin wyjeżdżacie na miasto wogóle czy tylko na placyku?

 

Ja podczas kursów chyba z 11 godzin wyjeździłem po mieście a resztę 9 godzin na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ale na B czy na T? Bo jeśli na T to chyba kupe czasu w tył.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Marcin to coś długo bo mieście jeździłeś? , z tego co ja wiem to wogóle w mojej okolicy nie jeździ się po mieście, a potem na egzaminie na miasto i lipa , a ile czasu jeździ się po mieście na egzaminie?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Ale na B czy na T? Bo jeśli na T to chyba kupe czasu w tył.

Na T ponieważ na B jest 30 godzin do wyjeżdzenia

Bynjamiej w Toruniu jest ustalona trasa którą jedzie się ciągnikiem na egzaminie ale nie wiem ile to trwa B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No ale przecież na kat. T nie wyjeżdża się na miasto.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

Ja tam gdzie robiłem kursy na prawo jazdy kat. T to prawie wszyscy wyjeżdżali na przynajmniej 5 godzin na miasto. Tak dosłownie po okolicznym mieście to ja wyjeździłem ze 6 godzin, a ok. 5 godzin to po okolicznych bocznych drogach. A tareszta godzin ok. 9 w zupełności mi wystarczyła żeby nauczyć się bez problemu po placu cofać, ruszać z ręcznego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Dokładnie :D ja się jeszcze z nazwą "rękaw" nie spotkałem :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Nienawidzę łuku. Nie wiem czy to z tego ze kierownica tak cięzko chodzi zamiast się skupić na cofaniu to jeszcze trzeba wylewać poty żeby skręcić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No niestety to przeszkadza :D

Wedlug mnie to najtrudniej jest wyprowadzic przyczepe z luku aby cofnac do konca :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Łuk nie jest taki straszny :) po 11 godzinie jeżdżenia :)

My cofamy 7211 to kierownica ładnie idzie nie trzeba się męczyc :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No tylko ze na nauce robisz to na luzie a na egzaminie juz nie bedzie ci do smiechu :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj