Polecane posty

ralfMTX140    3

Eee sorki zamyśliłem się B)

Widocznie nie mają dużo chętnych na egzaminy


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Na 30 kwietnia to szybko, nawet bardzo szybko B)

Ja byłem się zapisać 27marca i egzamin mam dopiero jutro więc podobnie jak u Ciebie @ralfMTX140 B)

 

Kurna, coraz bardziej mam jakieś głupie myśli że nie zdam B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Eee myśle że tak każdy B)

Na T myśle że egzaminatorzy troche to olewają B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

No mam nadzieje B) B)

 

Tak prawde mówiąc to o testy się boje najbardziej B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jest szkoła jazdy lub szkoła rolnicza w której można zrobić jazdy. Bo najbliższe jak szukałem to Biała Podlaska i Zamość. Jak by ktoś znał jakąś taką szkołę bliżej LBN lub Puław to napiszcie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ludzie zróbcie sobie jak ja E do B i ma się uprawnienia takie jak na ciągnik z przyczepami, do tego można jezdzić busami z lawetami i łatwiej jest zdać. Poza tym na E do B nie zdaje się testów, a kurs obejmuje 15 h jazdy, trzeba zaliczyć tylko pierwszą pomoc. Koszt już nie pamiętam jaki jest zdałem za pierwszym razem w WODR Łódź.


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Testy-teorie B)

Tego to da się wykuć B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

@atomik popieram w 100% robienie w dzisiejszych czasach kat. T to ----głupota----- (chyba że ktoś robi za darmo przez szkołe tak jak ja B)) robisz E do B i to to samo co T + w dodatku możesz jeździć busami do 3,5 tony i ciągąć lawete drugie 3,5 tony B) egzamin pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A może ktoś potrzebuje prawa jazdy bo ma daleko na pole a B nie może zrobić bo nie ma 18 lat i co wtedy?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424
Panowie gdzie jest szkoła jazdy lub szkoła rolnicza w której można zrobić jazdy. Bo najbliższe jak szukałem to Biała Podlaska i Zamość. Jak by ktoś znał jakąś taką szkołę bliżej LBN lub Puław to napiszcie.

 

 

W Piotrowicach ja zdaję na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Panowie zdałem!! B) B) :) B) :)

 

Na teorii miałem jeden błąd, jaki to niewiem B)

Na placu po łuku cofnołem za pierwszym bez żadnej korekty, garaż prostopadle tyłem też, a na skośnym dałem tylko raz do przodu. Przed cofaniem sprawdzaliśmy tylko światła i trzeba było sprzęgnąć i sprawdzić światła całego zestawu i po manewrach na placu trzeba było rozprzęgnąć i następny. Dopiero jak już wszyscy zaliczyli plac to dopiero na miasto. Ja byłem ostatni i od razu pojechaliśmy na miasto i jak wróciliśmy to zaraz dał mi kartke i 'zdał pan, gratuluje' następny :) . I rosprzęganie mnie omineło :)

 

Tak prawde mówiąc to jakby egzaminator chciał to bym niezdał na mieście, ale przymknoł oko :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1
ludzie zróbcie sobie jak ja E do B i ma się uprawnienia takie jak na ciągnik z przyczepami, do tego można jezdzić busami z lawetami i łatwiej jest zdać. Poza tym na E do B nie zdaje się testów, a kurs obejmuje 15 h jazdy, trzeba zaliczyć tylko pierwszą pomoc. Koszt już nie pamiętam jaki jest zdałem za pierwszym razem w WODR Łódź.

może w Łodzi jest łatwo zdać, ja zdawałem w Kaliszu na B+E i na 9 osób wszyscy oblali, koleś był taki upierdliwy, że nikt nawet nie zrobił łuku, a co dopiero wyjechać na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@bodzio mówiłem że egzaminatorzy to troche olewają B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Kurs kosztuje około 800 pln (zależy jeszcze gdzie) a godzin trzeba wyjeździć 20 (nauka) + 1 godzina na egzamin


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

No, ale w sumie aż takiego wielkiego ' przestępstwa' nie popełniłem, zwrócił mi tylko uwage że źle zrobiłem, że tak sie nierobi B) ALe jakby chciał to mógłby mnie za tą pierdołe ud***ć B)

 

Było nas tylko 4 i jednego udupił zaraz na początku, bo jak wyszedł troche opuścić dyszel żeby wszedł w zaczep to nie zgasił ciągnika i mu podziękował i chyba już jeden oblany mu starczył B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Panowie zdałem!! :) B) :):):)

 

Na teorii miałem jeden błąd, jaki to niewiem :)

Na placu po łuku cofnołem za pierwszym bez żadnej korekty, garaż prostopadle tyłem też, a na skośnym dałem tylko raz do przodu. Przed cofaniem sprawdzaliśmy tylko światła i trzeba było sprzęgnąć i sprawdzić światła całego zestawu i po manewrach na placu trzeba było rozprzęgnąć i następny. Dopiero jak już wszyscy zaliczyli plac to dopiero na miasto. Ja byłem ostatni i od razu pojechaliśmy na miasto i jak wróciliśmy to zaraz dał mi kartke i 'zdał pan, gratuluje' następny :) . I rosprzęganie mnie omineło B)

 

Tak prawde mówiąc to jakby egzaminator chciał to bym niezdał na mieście, ale przymknoł oko B)

 

Gratuluję B)

Jak możesz to powiedz mi czy wyjeżdżanie ze skośnego garażu jest obowiązkowe czy wylosowałeś to akurat?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jak się zda na placu to wyjeżdża sie na miasto.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Gratuluję B)

Jak możesz to powiedz mi czy wyjeżdżanie ze skośnego garażu jest obowiązkowe czy wylosowałeś to akurat?

 

Dzięki B)

 

O niewiem czy jest obowiązkowe, obowiązkowy jest napewno rękaw, ale to każdy wie, ale z tym garażem to niewiem. Gościu przedemną losował i wylosował obydwa garaże bez górki, a następną możliwością zestwu jest napewno górka i któryś garaż ale który to niewiem B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26
a ja mam pytanie ile kosztuje kurs na kategorię T i ile trzeba godzin wyjeździć?

 

jak si ę dogadasz z instruktorem to 100zł za papier o ukończeniu kursu

dodatkowo dostaniesz kartkę z wymiarami placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Rękaw czyli łuk czy coś innego miałeś na myśli ? B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Jak się zda na placu to wyjeżdża sie na miasto.

To zależy od egzaminatora czy wyjedzie się na miasto B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj