Polecane posty

ralfMTX140    3

No trzeba mieć skończone te 16 lat...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1
ja T nie mam wibite... reszte owszem, chyba nie wbijaja T

jak nie wbijaja jak wibija skoro mam wbite :) a zdawalem w grudniu 2008r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Tak? Zdawałeś C+E i masz wbite T tak?

To moze teraz tak zrobili, ja zdawałem 3 lata temu i nie wbijali...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

ja zrobiłem w 2007 roku B+E i nie wbili T a potem na jesień C+E to też nie wbili T, ale można jeździć oczywiście ciągnikiem z przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

I to jest troche bez sensu :-/ możesz jeździć a nie masz wybite...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

no a po co mają to wbijać? Jest odpowiedni przepis chyba w ustawie o kierujących pojazdami czy jakoś tak, i tam jest napisane co przy jakiej kategorii można prowadzić oraz napisane jest ''ponadto kategorie B+E, C+E, D+E upoważniają do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą lub przyczepami''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

A ile takowe prawko może kosztować?

Bo się zastanawiam czy nie pomyśleć nad zrobieniem sobie prawka na traktor ale nie wiem ile może kosztować no i na czym polega egzamin, bo od czasu gdy ja wiedziałem co się tam robi to trochę czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Poczytaj kilka poprzednich stron to sie dowiesz.

Co do ceny kumpel sie zapisał - 1200 PLN.

Cofanie połuku 60 m (chyba) 5 min na to jest (chyba) jak najedZiesz na linie poprawka :) Nie wiem ile . Popytaj jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jest te prawie 60 metrów jest 5 min na sam łuk jak najedziesz na linie to egzaminator mówi ci że jeszcze raz od początku (ale tylko raz)

Ogółem o wszystkim pisaliśmy troche wcześniej :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

A jeszcze mam takie jedno pytanko bo niektórzy mówią,ze na egzaminie na łuku ja się cofa to z przyczepą 2 osiową, inni,że z 1 osiową a jeszcze inni ,że tandemem.

Więc jak to jest naprawdę, czy zawsze jest tak samo czy może w innym ośrodku szkolenia się cofa inną przyczepą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zależy od ośrodka szkolenia np. u mnie cofa się dwu osiową.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

u mnie też się cofa z dwuosiówką więc jest pewnie na to jakiś przepis a sam egzamin to według mnie jest bardzo prosty jeżeli masz trochę praktyki w cofaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1
Tak? Zdawałeś C+E i masz wbite T tak?

To moze teraz tak zrobili, ja zdawałem 3 lata temu i nie wbijali...

 

Zgadz się , przynajmniej ja tak mam .Moze cos sie zmienilo i teraz wbijaja ale z tego co pamietam to zawsze tak robili przykaldem np. jest moj kuzyn ktory robil CE w 2006r. Ma identyko jak ja ;) no moze daty tylko inne hehehe.... Ale czy to ważne ?? Przecież wszyscy co posiadaja EC EB to i tak moga smigac ciagnikiem z przyczepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No praktyka praktyką ale w ośrodku szkolenia się lepiej cofa bo nie ma zbyt dużych luzów na zaczepie, bolec jest mniej więcej taki na gróbośc jak otwór w zaczepie od przyczepy więc nie ma luzów i lepiej cofać.

Ja mam w przyczepach lekkie luzy bo bym musiał grubszy bolec kupić żeby je zlikwidować ale i tak mi w miarę dobrze idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Egzamin praktyczny i teoretyczny mam na 26 maja na godzine 14.15 ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

To długo musisz czekać, kiedy sie zapisałeś?

 

Ja dzisiaj zakończyłem kurs Zetorem 7211 (wreszcie ta padaka sprawna była) i jutro na egzamin. Już teraz se wziołem wolne od taty i powtarzam jeszcze testy. Mam nadzieje że zdam ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wczoraj się zapisałem.

Najwcześniejszy termin jaki mi dała to 21 maja ale niezbyt mi pasuje a do wyboru miałem jeszcze 26, 27 i 28 maja


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

Ja dzisiaj byłem się zapisać i egzaminy mam na 30 kwietnia na 12.10 egzamin teoretyczny, a na 13 praktyczny. Ciekawe czy zdam za pierwszym razem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ooo to dużo szybciej niż ja B) A czemu nie wziąłeś wszystkiego na jeden dzień?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Przecież on ma teorytyczny i praktyczny w jeden dzień B)

Mi zostało jeszcze 10 godzin ;/ Jeszcze trochę i może zdam do żniw B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj