Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ralfMTX140    3

No egzamin to wiadomo że w WORD-zie ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

A ja sie pochwale ze 9 kwietnia zdałem prawko na T za pierwszym razem :P . Na B tez zdalem za pierwszym :)


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nic tylko pogratulować :P

Mi zostało jeszcze "tylko" 12 godzin do wyjeżdżenia :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Też gratuluje :P

Ja mam już papiery tylko wystarczy je zanieść do WORD-u i czekać na egzamin :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

ralfMTX140

No to niedługo i Ty będziesz zdawał :P

Ja już jeżdżę moje godziny od połowy lutego chyba... szybko co nie? Ale tak to jest jak drugie klasy kończą jeździć ;/


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja zdaję w pierwszej klasie :) Drugie klasy teraz kończą :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My tylko placiliśmy za badanie lekarskie a paliwo i te inne mamy za darmo :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas 50 zł badania i 450 zł później za jazdę nie jest źle ale mogło być taniej :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

U mnie kosztuje 350zł.

Najgorsze to cofanie po łuku, a w dodatku układ kierowniczy w 5211 to chyba nigdy nie był smarowany. Tak ciężko chodzi jak by to był jakiś ciągnik powojenny.

 

Jakie macie rady żeby na egzaminie cofnąć po łuku w ciągu tych 5 min. Ostatnio w szkole cofałem po łuku i wyszło mi ponad 10 minut :) :) Nie wiem czy to wina układu kierowniczego tego ciągnika czy ja wcale nie umiem cofać po łuku. Dodam jeszcze ze kolega mi pomógł kręcić kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby się czegoś nauczyć trzeba to ciągle powtarzać i dojdziecie do wprawy, ja jak zdawałem to za pierwszym razem o łuk nie zdałem, a za 4 podejściem idealnie bez żadnej korekty cofnąłem, u nas korekt ile się chciało tyle mogło się robić, a czas to chyba było 10 min, ale to było 3,5 roku temu.

jak ciągnik będzie szedł na więcej niż połowę(rozumiesz jeśli ciągnik miał by 90* skrętu, to powyżej 45*)skrętu to od razu korektę rób bo już go nie wyprostujesz

jak łuk zaczynasz to od razu delikatnie skręcasz, łuk w moich czasach był najłatwiejszy na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Dokładnie :)

Mój kolega zaniósł chyba w tym tygodniu papiery i egzamin ma dopiero na 15 maja :/


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale w tarnobrzegu nie zwracają na to uwagi, za to czasu pilnują na łuku, jak wcześniej napisałem, za 4 razem bez żadnej korekty cofnąłem, bez żadnego problemu, wyglądało to tak jak bym samym ciągnikiem cofał bez żadnego zatrzymywania się ani korygowania

natomiast na placu tylko jedna korekta była możliwa, a jeśli się nie udało(tzn za linie się wyjechało, lub pachołka przewróciło) to raz można było powtórzyć dany manewr

tam była przyczepa chyba 6 ton na wysokich kołach i z wysoką plandeką, sporo wyższą od ciągnika, tak że tylko lusterka były do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek123    1

Ja zdawałem na przyczepie na tandemie to był luz zdałem za pierwszym razem przyczepa miała 2,20 m i do dyzpozycji tylko były lusterka :)


Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Z tego co wiem to cofając na łuku można raz ruszyć do przodu.

Nam powiedzieli że możemy poprawiać ile razy chcemy ale jeżeli będą więcej jak 2 poprawki to na pewno w czasie się nie zmieścimy.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ogółem to wszystko zależy na jakiego trafimy egzaminatora :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A na egzaminie to korzystamy tylko z lusterek?? czy mozna sie odwracac?? Zapisałem sie na te prawko od 16 lat i czekam az gostek do mnei zadzwoni i bedziemy zaczynac... teraz po robocie to musze je zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A jak to jest z tym wyznaczeniem terminu egzaminu -trzeba mieć ukończone lata by wyznaczyć termin (przystąpienie do egzaminu zaraz po skończeniu lat) Czy wystarczy dowód osobisty?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

U mnie można do przodu na łuku podjeżdżać ile sie razy chce tylko max to 2 razy bo sie nie zdąży, ja na tandemie łuk robie w 2 minutki non stop jadąc do tyłu bez podciągania do przodu.

 

Ps. Presja rośnie za 17 dni egzamin teoretyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh to macie fajnie, ja tylko czekam na 8 listopada, i wio na prawko zdawać :) Ciekawi mnie to czy moge zdać już, a mogą mi zdać prawko w dniu urodzin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Aby wyznaczyć egzamin raczej nie trzeba mieć skończonych lat, wystarczy dowód osobisty lub paszport.

Ja słyszałem ze nie...

 

 

Jestem w takiej sytuacji ze lata koncze pod koniec pierwszej połowy lipca i albo będzie prawko na zniwa albo nie, a jak obleje to zeby chociaż na szkołe było...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj