Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ralfMTX140    3

Moich narazie zdawało dwóch i zdali a jutro zdaje kolejny zobaczymy jak mu pójdzie :lol:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

masz B robisz C robisz C + E zdałeś i w prawku masz wbite uprawnienia na:

B

B + E

C

C + E

T

ładnie to wyglda :lol: no i B + E uprawnia do kierowania Z DWOMA PRZYCZAPAMI .

 

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
To WY na „T” musieliście 20godz wyjeździć cięgnikiem?

A jak inaczej? :lol:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja dzisiaj wyjeździłem dwie godzinki i mam już 15 :) Dzienniczek mam już wypisany i wszystkie potrzebne papierki i tylko jutro dyrektor mi podpisze i w piątek jade sie zapisać. A te pozostałe 5godzin wyjeżdże do egzaminu. U nas podobno wszyscy tak zawsze robia, że mają wyjeżdżone np.17, a mają już wypisane wszystko, a dzień czy dwa przed egzaminem wyjeżdząją te pozostałe i tak jest lepiej wg. mnie bo jest ciągłość jazdy, a tak jak sie wyjeździ wszystkie, zapisze sie na egzamin, poczkeka sie może ze 4tygodnie to może być źle :lol:

Ja za późno sie wziołem za to, bo mogłem już jesienią, ale i tak w jak najbardziej możliwie najkrótszym czasie mam to rozpisane bo zaświadczenie od lekarza mam z 6marca i od wtedy mogli mi rozpisać 30godzin nauki teorii i 20godzin jazdy, więc tylko na dwa tygodnie bo jutro mam tak jakby ostatnie 2godziny napisane a jutro 26marca :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
masz B robisz C robisz C + E zdałeś i w prawku masz wbite uprawnienia na:

B

B + E

C

C + E

T

ładnie to wyglda :lol: no i B + E uprawnia do kierowania Z DWOMA PRZYCZAPAMI .

 

POZDRAWIAM

ja T nie mam wibite... reszte owszem, chyba nie wbijaja T


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chyba wbijają. C+E nie zastępuje T, ale B+E zastępuje T więc wbite powinno być.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Szczerze? To piszą przeróżnie. Widziałem na prawku typa co ma kat. A, B i B+E i ma z przodu wybite tylko A i B+E (moim zdaniem logiczne bo jeśli masz B+E to musisz mieć B ), a także i widziałem u typa co ma kat. A, B i B+E wybite wszystkie trzy z przodu prawka.

 

Ojciec mój ma prawo jazdy na każdy rodzaj pojazdu jaki może poruszać się po drogach publicznych i:

z przodu prawka ma tylko wybite: A, C+E i D+E

a z tyłu prawka ma daty przy kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E, D+E.

 

I teraz powiedźcie jaka tu jest logika? Bo przecież żeby mieć B+E trzeba zdać na samo B tak samo jest z kategoriami C+E i D+E.

Chyba jedyny pożytek z tego taki, żeby policmajster wiedział kiedy zdana została każda z kategorii :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Zarówno B+E jak i C+E uprawniają do prowadzenie ciągnika z przyczepami

Ja mam z przodu tylko C+E

zdawałem B, C, C+E

a z tyłu mam wybite B, B+E, C, C+E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

ja zdawałem 3 lata temu T latem w lipcu w cieniu było ze 32(st) C jak zaliczyłem plac to egzaminator (starszy, dość miły) spojrzał na mnie jak się ze mnie leje (nie pozwolił mi nawet okna uchylić w zetorku) powiedział że na miasto nie jedziemy i zaliczył mi ;) -taki egzamin to ja rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Ja zdawałem 2 lata temu w marcu, i nie miałem takiego luksusu jak Zetor, zdawałem złomowatym C-360 któremu nawet na placu brakowało mocy, ale naszczęście zdałem i mam kat.T w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0
A jak inaczej? ;)

 

Gdyby te godziny miały być jedynymi moimi godzinami spędzonymi w ciągniku przed egzaminem to pewnie bym je wyjeździł żeby się czegoś nauczyć. Ale jak się jeździ ciągnikiem od 10roku życia to bez sensu było tyle godzin na kursie siedzenia w ciągniku a w moim przypadku był to jeszcze mroźny styczeń. Instruktor powiedział mi tylko czego mogę się spodziewać na egzaminie, wykonałem mu każdy manewr na placu zajęło to raptem kilka minut i na tym się skończył mój kurs na kategorie T , zresztą na A wyglądał tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja w poniedzialek wyjeździłem ostatnie dwie godziny ;) w piątek ide na godzine rozłączania i złączania z przyczepą a w poniedziałek dostane wszystkie papiery i do WORD-u ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Jak ja miałem już 10 godzin to papiery dostalem i dostarczylem do WORDu i 29 kwietnia o godz. 6.30 mam egzamin z teorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No ale to masz zaraz po teorii praktyke no nie? Czy masz inny termin?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Teraz już nie, tak powiedziano nam w WORDZIE, może to obowiązuje tych co nie mają 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Teraz już nie, tak powiedziano nam w WORDZIE, może to obowiązuje tych co nie mają 18 lat?

To widocznie u was tylko tak jest bo 3 moich kumpli z klasy zdawało w przeciągu 2 tygodni temu i mieli zaraz po teorii praktyke i to w ten sam dzień ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja mam wyjeżdżone 15godzin i w piątek byłem się zapisać na egzamin. Ku mojemu zdziwieniu termin mam na 22kwietnia na 7:30 teoretyczny i jak zdam to zaraz praktyczny. Można tego samego dnia to i to bez względu na wiek, bo ja 16lat skończyłem w listopadzie.

Już tych 5godzin to nie bede jeździł bo mi to nie potrzebne, tylko jak instruktor mówił to żebym przyszedł z raz na godzinke to zrobimy podczepianie i rozczepianie, żebym wiedział co i jak ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Czyli robisz normalnie w ośrodku szkoleniowym?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

No egzamin bede miał w WORDzie. A cały kurs mam/miałem w ośrodku szkoleniowym u mnie w szkole, jeżeli oto Ci chodzi ;);)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj