Polecane posty

19Damian89    0

no u nas w szkole jest Uno Punto i Aveo .. a zdaje sie na Aveo jeszcze ale juz ich nie ma po malu a wprowadzaja Yeris i placi sie tylko 400 zl.. ale wiem ze np. w gronowie w szkole rolniczej to tam tez maja albo zniskzi albo zadarmo na jeden wybrany... ale ponoc w Tucholi w szkole lesniczej na A B T sa kursy za darmo i musisz je zdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
wie ktos ile egzamin w WORD kosztuje??

 

 

u mnie na B teoria i jazda 150 zl .. a na T nie mam pojecia bo nie zdawalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

150??

mysle ze na T powinno byc taniej

 

ps nie pisz posta pod postem bo % dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

wime wiem chcialem jednego usunac ale nie moglem no i tak zostalo juz .. niestety juz mam % .. no no tez tak mysle ze powinno byc taniej . ale kto ich tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Ja już mam 12 godzin wyjeżdzonych i jutro 2 kolejne :P od 10 do 12 czyi będe miał 14 godzin :P

 

Ja mam 4 godziny :P Ale czy u was na prawdę tak drogo? Bo u nas tylko 450 zł :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
u mnie na B teoria i jazda 150 zl .. a na T nie mam pojecia bo nie zdawalem

Ustawowo 1 egzamin czyli teoria i jazda to 134zł. I ja tyle płaciłem. Jak miałem poprawkę jazdy to zapłaciłem chyba coś kolo 110zł ale nie pamiętam dokładnie. Ale wiem na 100% że teoria+ jazda kosztuje 134 zł bo tak w ustawie jest zapisane.Chodzi mi o kat. B. Na T nie wiem.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1
Ja mam 4 godziny :P Ale czy u was na prawdę tak drogo? Bo u nas tylko 450 zł :P

 

450 zł to tanio, mi za kursy z początku wołali 900 zł ale gościu powiedział że ci co chodza to tej szkoły co jest kurs to będą mieli żniżki aż 50 zł. Czyli kurs wyniesie mnie 850 zł + 50 zł badania + ok. 200 zł egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To ale z was zdzierają ;O no fakt u nas też było 50 zł za badania :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No u nas w szkole płacimy za badania tylko :P teoria i jazda jest za darmo jedynie co za egzaminy w ośrodku szkoleniowym musimy zapłacić :P więc tragedii nie ma :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No to wy macie najlepiej :P ale zapłacić te 500zł za prawko to wcale taka tragedia nie jest :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

ja za prawko na T placilem chyba ok 300 zl -110 ze egzamin +drugie tyle ale chyba mniej za poprawke +70 za wyda

nie prawka + 50 za badanie wiec okolo 300 zl z czyms tam wyszlo,wiec nie bylo tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No racja 500 zł za prawko to mało. Kumpel za cały kurs czyli 30h teorii i 30h praktyki +koszt egzaminu to wyszło coś kolo 2200zł. Ja miałem część za free. Tzn teorie i 20h praktyki miałem w szkole za darmo. Pozostało 10h musiałem sobie prywatnie dokupić. A kat. T planuje zdać po studiach. Planuje pozostać na gospodarstwie to T jest niezbędne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No niestety jest potrzebne, ale mogli by tak zrobić że gdy zdasz B to możesz od razu jeździć z przyczepami itp, itd... albo dorzucić do tego B z 5h na ciągnik i wszyscy by byli szczęśliwi :P Za jednym zdawaniem i ceną.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

tak wszyscy byli by szczesliwi ale skad egzaminatorzy kase by trzepali jak kazdy by zdawal,niestety teraz tak jest ze specjalnie cie uwalą na egzaminie i prosze bardzo idz plać znowu a tamci sie ciesza ze kolejnego frajera dostali;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas niestety w rolniczej szkole nie ma ani teorii ani praktyki na T, robią tylko B, chociaż to szkoła rolnicza. Ktoś z forum zdawał w lublinie, albo wie gdzie w okolicach LBN są ośrodki szkoleniowe w których uczą na T.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

rownież niedługo zaczynam kurs na prawojazdy kat. B koszt kursu to 1500zł;/ zdierstwo normalnie ale mam pyanie... czy kategoria B+E nie zastepuje kategori T? oraz po jakim czasie mozna ją zrobic od otrzymania prawa jazdy? heh.. kuzyn w rolniczej płacy 450zł w sumie (za kat B ) heh.. farciaż....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

majac kat B+E mozesz jezdzic ciagnikiem z przyczepa i zdajesz to normalnie tak jak na B tyle ze pozniej jezdzisz z przyczepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Odchodzimy od tematu :) tu piszemy o kategorii "T" !!

Ja już mam 14 godzin wyjeżdzone :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ja oblałem za pierwszym razem bo nie zgasiłem ciagnika jak zapinałem przyczepe :):):) teraz w niedługim czasie bede podchodził drugi raz :) i mam kilka pytań:

powietrze do butli pompuje sie przed czy po zapieciu przyczepy?

jakie manewry sa na placu oprócz ruszania z recznego i łuku?

czy na placu trzeba dawac kierunkowskazy?

jak pokazuje swiatła to ciagnik powinien byc zgaszony czy zapalony?

 

pewnie juz to było pisane w tym temacie ale ja wolałem sie upewnic bo pasowałoby zdac za drugim razem :)

z góry dziekuje za odp. pozdrawiam :)

 

P.S. czy zdawał ktos z was w MORD Nowy Sącz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ile płacisz za poprawke? Tzn drugi egzamin?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
ja oblałem za pierwszym razem bo nie zgasiłem ciagnika jak zapinałem przyczepe :):):) teraz w niedługim czasie bede podchodził drugi raz :) i mam kilka pytań:

powietrze do butli pompuje sie przed czy po zapieciu przyczepy?

jakie manewry sa na placu oprócz ruszania z recznego i łuku?

czy na placu trzeba dawac kierunkowskazy?

jak pokazuje swiatła to ciagnik powinien byc zgaszony czy zapalony?

 

pewnie juz to było pisane w tym temacie ale ja wolałem sie upewnic bo pasowałoby zdac za drugim razem :)

z góry dziekuje za odp. pozdrawiam :)

 

P.S. czy zdawał ktos z was w MORD Nowy Sącz???????

 

Dokładnie to nie wiem, ale z tego co sie orientuje to jest to tak:

powietrze pompuje sie po zapięciu przyczepy

oprócz tego jest jeszcze cofanie do garażu prostopadle

wjazd przodem do garażu po skosie i wycofać

kierunki napewno trzeba puszczać przy garażach, a po łuku to chyba nie

raczej zgaszony

 

Napisałem to co wiem i tak jak sie domyślam to czego nie wiem. Jak coś pokręciłem, bądź napisałem źle to mnie poprawcie. Niech sie wypowie ktoś kto zdawał.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

-zapięcie, odpięcie przyczepy w tym światla, hamulce, podłożenie klinów pod koła, wzięcie klinów(nie zawsze, jak sie egzaminatorowi chce),

-sprawdzanie świateł, poziomu oleju.

-cofanie z garażu ukośnego do nierównoległego(z kierunkowskazami),

-cofanie z garażu pierwszego do równoległego(z kierunkowskazami),

-łuk(bez kierunkowskazów, trzeba zrobić w 5 minut),

No i tyle mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
135zł :)

 

U nas poprawka 157 :) Ja miałem takiego farta że nawet przyczepy nie musiał podczepiać tylko oleje powiedziałem jakie są i od razu jazda :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj