Polecane posty

Jackassiu    50

Pronarek82a na egzaminie jeździłem przyczepą na tandemie. Tylko, że trochę szeroka była :P


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

mickas092 ja nie uczęszczałem do szkoły rolniczej a robiłem w niej kurs- także myślę że bez problemu :P


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

@Jackassiu dzieki za odp.

A ile miałes godz do wyjezdzenia i jak to sie odbywało w praktyce??

tylko jezdziłes aby jezdzic czy miałes jakies zadania??

A ile miałes wtedy lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

godzin bodajże było 20 (po skończonych jazdach zawsze pytał: " no to ile dzisiaj piszemy :P ) Teoretycznie był "łuk" i "garaż" z tym że ten "garaż" nie miał wogóle odwzorowania na egzaminie :P. Jak stwierdziłeś że już Ci wychodzi i jest jak powinno, to szło się do "instruktora" żeby wypisał wszystkie potrzebne papiery do WODRu. A lat miałem coś blisko 16 tzn egzamin miałem po 16 urodzinach a jazdy zacząłem wcześniej.


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo2604    0

Ja ostatnio dzwoniłem do gościa o zrobienie kat. T ale za sam kurs zawołał 900zł. to ja już wole sobie poczekać roczek i zrobić B a zaraz po tym B+C. I będę mógł jeżdzić i samochodem z przyczepką dwu osiową i ciągnikiem z przyczepą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Własnie mam pytanko Jak to jest majac B+E mozna prowadzić ciągniki z przyczepą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tak, to jest to samo co T :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

a mam do was takie pytanko moze z nieco innej beczki (moze jest juz w tym temacie to opisane) mianowicie czy mozna poruszać się ciagnikiem rolniczym z maszyną (bądz narzędziem) przyczepianą mając kategorię B (bez zadnych dodatkowych spraw)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

to już gdzieś było poruszane, na podnośniku możesz mieć cokolwiek, ale ciągnąć można tylko przyczepę lekką, mnie uczyli że to jest przyczepa do 750kg DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

Witam wszystkich w Czwartek mam egzamin na kat T inie wiem czy trzeba pokazać włącznik prądu(hebel) czy juz on jest włączony... prosze o szybką odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
a mam do was takie pytanko moze z nieco innej beczki (moze jest juz w tym temacie to opisane) mianowicie czy mozna poruszać się ciagnikiem rolniczym z maszyną (bądz narzędziem) przyczepianą mając kategorię B (bez zadnych dodatkowych spraw)

Chyba można tylko samym ciągnikiem bez żadnego narzędzia i przyczepy choć nie jestem do końca pewien.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Pytałem kolegi ktory chodzi do szkoły ile kosztuje u nich kurs na kat. T

Powiedział ze .... 1500PLN szok normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Coś za dużo :P mi ktoś mówił że 800 pln.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
a mam do was takie pytanko moze z nieco innej beczki (moze jest juz w tym temacie to opisane) mianowicie czy mozna poruszać się ciagnikiem rolniczym z maszyną (bądz narzędziem) przyczepianą mając kategorię B (bez zadnych dodatkowych spraw)

 

Możesz jeździć z maszyną zawieszaną i przyczepą jednoosiową :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

mickas092 ja za kurs nie będąc uczniem płaciłem 700 zł :P mały wzrost ceny jest nawet zrozumiany ale żeby na 1500zł :P - to jakoś mało realne tym bardziej żeby w tym momencie kosztowało więcej niż na kat. "B"


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Czyli pewnie moja opcja 800 pln jest prawdziwa :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo2604    0
Witam wszystkich w Czwartek mam egzamin na kat T inie wiem czy trzeba pokazać włącznik prądu(hebel) czy juz on jest włączony... prosze o szybką odpowiedz..

 

Rzadko w którym ciągniku jest założony hebel więc raczej pokazywać tego nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A jak sie znajduje to gdzie? pytam bo też niedlugo będe zdawał na T :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Moz eto było B+T sam niewiem musze dokładniej z kumplem pogadac albo pojechac do jego szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj