Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goncarek    0

...pokazać gdzie się sprawdza poziom oleju w silniku, pokazać światełka, przyczepić i odczepić przyczepę, cofnąć na rękawie wciągu 5 min, parkowanie prostopadłe , wjechać na pochylnie i z ręcznego ruszyć, a potem na trasę... ,spodziewałem się czegoś trudniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tzn jaka trasa?? Nie ma wyjeżdzania na "miasto". Chodzi ci o to na niżej??

 

Dziś mi gość pokazywał jak wygląda jazda. Pas jest o szerokści 4 m. Jedziemy 30 metrów do przodu skręcamy po łuku w prawo o promieniu 12 m i jedziemy do przodu 22.5 m. Wszystko ruchem jednostajnym. Dojeżdzamy do ustalonego momentu i zaczynamy cofać przez te około 60 m. Jeśli najedziemy na linie musimy zaczac od początku. Możemy zrobić korekte ale bez najechnia na linie. Nie wiem ile razy można zrobić tych poprawek.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

W latach 80-tych byłem świadkiem fajnego "numeru" na egzaminie: starszy gość zdawał na kat. T i gdy usłyszał od egzaminatora, że ma cofać z przyczepą po łuku, to powiedział żeby się odp...ł, bo on ma objazd wokół swojego podwórka i cofać się uczył nie będzie! Egzaminatora na moment zamurowało, a potem kazał mu wyp....ć z placu. Co było dalej nie wiem, bo przyszła kolej na mój egzamin na kat. B (szczęśliwie zdałem - dawniej było chyba łatwiej)


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22
...pokazać gdzie się sprawdza poziom oleju w silniku, pokazać światełka, przyczepić i odczepić przyczepę, cofnąć na rękawie wciągu 5 min, parkowanie prostopadłe , wjechać na pochylnie i z ręcznego ruszyć, a potem na trasę... ,spodziewałem się czegoś trudniejszego ;)

To nie miałeś tak źle, ja najbardziej obawiam się cofania przyczepą dwuosiową;) Jakim traktorem zdawałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No właśnie jakimi ciągnikami zdawaliście??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goncarek    0
To nie miałeś tak źle, ja najbardziej obawiam się cofania przyczepą dwuosiową;) Jakim traktorem zdawałeś?

 

Cofałem Zetorem 5320 z Autosanem jakimś :), cwicz dużo to będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goncarek    0
Tzn jaka trasa?? Nie ma wyjeżdzania na "miasto". Chodzi ci o to na niżej??

 

Dziś mi gość pokazywał jak wygląda jazda. Pas jest o szerokści 4 m. Jedziemy 30 metrów do przodu skręcamy po łuku w prawo o promieniu 12 m i jedziemy do przodu 22.5 m. Wszystko ruchem jednostajnym. Dojeżdzamy do ustalonego momentu i zaczynamy cofać przez te około 60 m. Jeśli najedziemy na linie musimy zaczac od początku. Możemy zrobić korekte ale bez najechnia na linie. Nie wiem ile razy można zrobić tych poprawek.

 

 

ta trasa to wyjazd na miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To teraz już nie ma tego ;) i nawet dobrze


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Kumpel uczy sie na kategorie T i dzisiaj byłem go w internacie odwiedzic i tak sobie bez zadnego przygotowywania podszedłem to tych pytan to 70% wiedziałem, kilka na kilka pytan znałem odpowiedz bo na AF gdzies pisali ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Goncarek nie cytuj poprzedniego postu ;)

 

Witam.Ja zdawałem przyczepą jednoosiową i zdałem za 1 razem;)

A czemu z jednoosiową??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No z jednoosową to wiem że zdam bo to jest banalnie proste ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

według mnie to chyba nie stać ich na dwuosiową ;) mi mówili że dwuosiowe tylko są o jednoosiowej nic nie wspominali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Przeważnie w ośrodkach mają zetory ja też zdawałem zetorem i przyczepą dwuosiową I zdałem za pierwszym razem ;):);)

Stres był ale radość większa :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba miec jakiś wzrost żeby móc iść na prawo jazdy kat. T ?

 

 

Tak .Musisz miec pomiedzy 1,60 a 179,5 m bo nie dostaniesz . Nie pisz debilnych postow.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

W różnych ośrodkach są różne przyczepy ja na dwu osiowej zdawałem. Nie które ośrodki maja też tandemy na których również banalnie się cofa ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Tak .Musisz miec pomiedzy 1,60 a 179,5 m bo nie dostaniesz . Nie pisz debilnych postow.

Hmmm ja nic o wzroście nie słyszałem... ;) troche mi się ten wzrost banalny wydaje


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj