Polecane posty

Adi96    1848

Zróbcie sobie B+E wbija wam T przy okazji

Edytowano przez Adi96
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz2411    0

Witam, posiadając prawo jazdy kat. B, mogę się poruszać ciągnikiem z maszynami podwieszanymi, ale czy mogę się poruszać po drodze traktorem o masie własnej np: 6t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Możesz. Nie ma ograniczenia tonażowego. Nie wolno ci za to ciągnąć przyczepy czy przyczep specjalnych jakimi jest np. rozrzutniki wszelkiego radzaju, beczka czy samozbierka. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pewnie. Nie ma ograniczeń wagowych jeśli chodzi o ciągniki. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

najlepiej zrobić b+e (daje to samo co T ) albo samo T I mieć spokój,sam mam zamiar w niedługim czasie zrobić b+e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Jak robiliście T to chodziliście na całe wykłady teoretyczne czy od razu zapisaliście się na egzamin teoretyczny do word u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Przecież on nie pyta czy jest taka możliwość tylko czy ktoś  próbował zdawać egzamin bez zaliczenia wykładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
Nie wystarczą same wykłady bhp z ratownikiem, nie muszę robić całej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk165    0

Szukam osoby która zdawała prawo jazdy jak w temacie kat. T, w ostatnim czasie MORD Kraków ? :)

Proszę o odpowiedź, z góry pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Zdawał ktoś ostatnio w word Wrocław? Na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdałem 6 czerwca. Ciągnik jd 5065e przyczepa tandem ( cofanie z palcem w nosie). Nie stresuj się i słuchaj co mówi do ciebie egzaminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Zdałeś za pierwszym razem, na co zwrócić uwagę? Mam na dniach egzamin. Jeśli pamiętasz to na łuku wychodzileś i gasileś ciągnik czy na zapalonym, i czy jak światła się sprawdza to też nq zapalonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdałem za 2. Pokazanie świateł i np. Klaksonu na wyłączonym (poprostu tak jak stoi na placu) . Przy sprzęganiu każa rekawiczki ubierac a w ciagniki sciagac ( wszystko mowia) potem sprawdzasz swiatla (chyba ) na zgaszonym i może odczepianie (jesli bedzoesz 1 w kolejce do egzaminu) potem łuk. Pamiętaj o upewnieniu sie czy mozesz ruszyć. Jak dojedziesz juz tylem spowrotem to możesz raz wysiasc i luknąć ile brakuje a jak juz jestes pewien to trąbisz. Egzaminator wszystko mówi co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Z kim się nie spotykam, to zawsze mówie że we wrocku T zdawał za drugim razem, czyli mnie to też czeka, dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Wiek, za rok mam 18 lat, a prawko się przydaje troche, nie było czasu do tej pory, i potem pewnie znowu nie będzie, całe koszty z lekarzem,egzamin, urząd to pewnie jakies 2 tysiącez tyle ile za kat B.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj