Polecane posty

robert1226    1587

Tym dwóm nie da się wytłumaczyć oni rozumieją inaczej bo są z PiS-u także u nich z logika gozej .
W całej Polsce wszystkim jest wbijane a tylko jeden przypadek ze nie wbili a ci dwaj na umur paragrafu szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

Ptaszyna zadzwoniłem specjalnie do kolegi sie zapytac . Gdzie się drukuje  niewiem może pod sklepem pijąc perełke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Czyli kolega nie i Ty nie wiesz. Brawo Wy. Bo jak to mówią im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

Robiłem dwa lata temu prawko na T i miałem wbite tylko T, mimo, że upoważniało mnie ono również do jazdy pojazdami dla kategorii AM. Ostatnio odebrałem prawko na B i poza wbitymi kategoriami T i B mam również AM i B1. Z tego co słyszałem dopiero jakiś czas temu zrobili z tym porządek i zaczęli wbijać. Co do stwierdzenia, że mając B+E nie potrzebne jest wbijanie T się nie zgodzę, bo z tego co wiem do kierowania ciągnikiem np. za granicą wymagane jest prawko kat. T, także bardzo dobrze, że zaczęli to wbijać ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cehes    627

@Krzycho6947, mnie kurs wyszedł 1000zł + 200zł egzamin (170 praktyka i 30 teoria) ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie  zobaczy tak że spokojne możesz iść bo wiem że zdasz :)

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica698    3

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie zobaczy tak że spokojne możesz iść bo wiem że zdasz :)

dzięki Edytowano przez asica698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie  zobaczy

Potwierdzam 

_awc.blogi-21730-2-350-250.jpg

 

 

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiTgrGRrrbTAhXGhSwKHSQFDtIQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.autowcentrum.pl%2Fblog%2Fpost%2Fnowe-testy-teoretyczne-na-prawo-jazdy-czy-az-tak%2C4498%2F&psig=AFQjCNEn3LM7lugb8K0grSqw7ov7rYMOog&ust=1492891888687377

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Kris1976  Tobie wbili T a kolega niedawno robił i jemu nie  wbili  to wychodzi  że jak się pani w okienku chce  to wbije  jak nie to nie

Nie ma żadnej możliwości aby nie wbić kat t w momencie zdania kategorii b+e , to leci obligatoryjnie , albo bredzisz głupoty albo niech twój koleszka zagina i niech zamieniają (pewnie będzie musiał zapłacić znowu 100zł i 50 gr bo to taki kraj ... ) jakoś ja w tym roku zdałem B w końcówce stycznia pod koniec lutego zdałem B+E i mam także wbite T , a tak ze swojego doświadczenia polecam robić prawajazdy po kolei bo pytania są podobne dlatego robię a2 aktualnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz nie obowiązują trasy egzaminacyjne . poczekaj 2 lata i zrób b+e i będziesz mieć 2 kategorie w cenie 1 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Czasami tak właśnie najbardziej opłaca się robić. Choć trzeba mieć trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magot1992    0

Witam,

na początek z góry przepraszam za swoją niewiedzę, bo z rolnictwem i ciągnikami, prawem jazdy kategorii T nie mam nic wspólnego, ale muszę uzyskać odpowiedź na jedno pytanie:

Czy ktoś z Was orientuje się czy w latach 80 i początkiem lat 90 na ciągnik służący do transportu, ciężkich maszyn, urządzeń o prędkości max 25 km/h były wymagane prawo jazdy kategorii T, czy wystarczyła kategoria B - był on uznawany za pojazd wolnobieżny?

Z góry dzięki!

Edytowano przez Magot1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Chyba kat. T bo to nadal traktor z przyczepą ,tyle że trochę przerośniętą:D,a jeśli chodzi o  pytanie  powyżej to kat. B to pozwala poruszać się ciąg. z narzędziem zawieszonym nie ciągnionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Na B można jechać z przyczepa jednoosiowa do 3,5 tony. 

Właśnie ostatnio sobie jadę przez miasto 60 km/h za Fendtem 936 z wózkiem i naczepą i odwozil buraki do cukrowni i tak zacząłem się zastanawiać nad tym prawkiem.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Trzeba by szukać w prawie drogowym bo różnie może być , ale np. ciągnik rol. plus dwie przyczepy może osiągnąć masę 40 ton  i wystarczy kat. T a na samochód powyżej 3,5 T już kat. C ,ale trochę tu zgaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825
53 minuty temu, sumek666 napisał:

Na B można jechać z przyczepa jednoosiowa do 3,5 tony. 

Właśnie ostatnio sobie jadę przez miasto 60 km/h za Fendtem 936 z wózkiem i naczepą i odwozil buraki do cukrowni i tak zacząłem się zastanawiać nad tym prawkiem.

Głupoty opowiadasz. Mając kat B możesz jechać ciągnikiem z przyczepą lekką do 750 kg a nie 3,5 tony.

Magot1992 w latach 80-tych  pewny nie jestem ale w 90-tych do poruszania się ciągnikiem który w świetle prawa był pojazdem wolnobieżnym uprawniała tylko kat T lub C. Możliwość poruszania się ciągnikiem rolniczym na kat. B wprowadzono później. 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj