Polecane posty

d2tomas    0
Ludzie na każdej stronie sie o to pytacie.. Ogarnijcie się troche.

Kat. B+E to jest to samo co T. Nawet jest takie pytanie na egzaminie.....

 

Tak się składa że jechałem ostatnio osobówką i zatrzymała mnie wrocławska drogówka, więc skorzystałem z okazji i pytam Pana policjanta czy mając B+E mogę prowadzić ciągnik z przyczepą/przyczepami. Pan policjant stwierdził że NIE!

Aczkolwiek jego mina i ton dawały poznać że nie jest na 100% pewien. I teraz pytanie, czy macie namiar na jakąś ustawę która o tym mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

[/size][/font][/color][/url][/color]

 

Tak się składa że jechałem ostatnio osobówką i zatrzymała mnie wrocławska drogówka, więc skorzystałem z okazji i pytam Pana policjanta czy mając B+E mogę prowadzić ciągnik z przyczepą/przyczepami. Pan policjant stwierdził że NIE!

Aczkolwiek jego mina i ton dawały poznać że nie jest na 100% pewien. I teraz pytanie, czy macie namiar na jakąś ustawę która o tym mówi?

 

A wiesz dlaczego policjanci z drogówki zawsze jeżdżą we dwóch? Bo jeden umie pisać a drugi czytać... pewnie trafiłeś na tego pierwszego...

  • Like 1

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

Mam tylko kategorie B+E i kilka razy zatrzymała mnie policja jak jechałem z dwoma przyczepami i nigdy nic nie mówili że nie mogę na takim prawku jeżdzić z 2 przyczepami,kodeks drogowy art 88 punkt 3 podpunkt 4 wszystko wyjaśnia ,widocznie ktoś trafia na tych policjantów którzy umią tylko pisać a czytać już nie ....

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

Za godzine mam egzamin Panowie trzymajcie kciuki. Zetor 3320 i przyczepa pronar czeka

 

-- połączono posty --

 

No i nie zdałem według egzaminatora wymusiłem pierwszeństwo. Nie zastosowałem sie do zasady ograniczonego zaufania

Najgorsze ze następny egzamin 13 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Niestety i tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal995    13
Napisano (edytowany)

Tematy połączone

 

Witam. Mam prośbę jeśli ktoś podchodził do egzaminu teoretycznego na nowych zasadach kat. T to czy mógłby napisać z jakimi pytaniami się zetknął na części specjalistycznej. Dzięki za pomoc.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

a jaka kategoria wystarcza do maszyn półzawieszanych (TUZ+koła) oraz zaczepianych (maszyny polowe i zielonkarskie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirfarm    2

Cześć. Mam identyczną prośbe.Zdawałem dwa razy i nie mogę zdać. Może kolega pamięta jakieś pytania ????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezuch    0

Pytania są w dużej mierze podobne do tych ze starych testów, porozwiązujcie na necie stare, a odpowiedzi prawidłowe starajcie się zapamiętać, ja tak za 1 zdałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Orientuje się ktoś jak jest z osobami niedosłyszącymi jesli chodzi o prawo jazdy T ? Nadmienię że na jedno ucho nie słyszę zupełnie na drugie nieznacznie gorzej z kategorii C dyskwalifikuje mnie to ale B zrobiłem kiedyś bez problemów. Mam możliwość zrobić sobie za darmo ale właśnie ten słuch. Szukałem w necie ale nic konkretnego nie znalazłem.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

To jest sprawa lekarza przeprowadzającego badanie, przed rozpoczęciem kursu, jeżeli on cię puści to problemów potem nie ma. No tylko, żebyś słyszał komendy wydawane przez egzaminatora na egzaminie. ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid381010    1

Witam ! zdaje praktyke w sobotę w Wordzie w Rzeszowie i chcialem się was zapytać ;

żebyście mi mniej wiecej powiedzieli wszystko o john deer 5070m

na co zwracać uwaga na mieście itp

z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wejdź na stronę word Tarnobrzeg tam jest trochę opisane w zakładce nasze pojazdy. Ja zdawałem w piątek na tym JD i według mnie odpowiednim biegiem do cofania jest b1, jak za wolno to gazem sobie przyśpieszysz. Nie wiem jak w Rzeszowie ale ja na mieście nic trudnego nie widziałem, ronda, światła i praktycznie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek3883    4

Mam mały problem mianowicie w okolicach Olkusza szukam szkoły jazdy która prowadzi lekcje na t i tu problem nie mogę zaleź. Czy ktoś się orientuje gdzie w pobliżu taką znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Proxima 70 2wd i 2 osiówka tym się uczę i jest nawet ok. Mam tym samym ciągnikem zdawać- Skierniewice. Na co uważać i zwracać uwagę i ile ma być wszędzie płynów? :) Instruktor mówi że sobie poradzę na placu i na mieście ale się okaże :D


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekwola    0

o jak w skierniewicach to wiem coś o tym :D mi się trafiło że nie sprawdzałem żadnych płynów bo wylosowałem do sprawdzenia klakson i pozycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevinekk    0

Panowie małe pytanie. Teoria i praktyka odbyta i teraz muszę zdać egzamin wewnętrzny z teorii. Przychodzę do biura i siadam do komputera a ona mi włącza test na kategorie B, się jej pytam dlaczego nie na T a ona mi odpowiada że testy na T są takie same jak na B(To prawda?). Nie chce mi się wierzyć aha i nie zdałem tego egzaminu wewnętrznego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziol662    1

Witam. Kolego pytania podstawowe mogą być takie same w kat. T jak i B. Ale pytania specjalistyczne są inne. Pani w biurze mogła Ci dać pytania na kat. B ponieważ mogą jeszcze nie posiadać nowych testów na kat. T. A ten ośrodek dał Ci płytę z nowymi pytaniami Kat. T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

podstawowe pytania są takie same na B jak i na T dopiero specjalistyczne są inne jak pisze kolega wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Zawsze tak robią :D

Dopiero jak pójdziesz do WORDu to dostaniesz na T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

To u mnie znów był egzamin wewnętrzny po nowemu z pytaniami na T bo już program mają :D bo tak zdawali po staremu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj