Polecane posty

tymtus    42

Ja też idę na T.

Mam 15 lat :)

Możecie mi powiedzieć, czy przez mój wiek mam jakieś ograniczenia?

Jak z tymi testami, i co jst najtrudniejsze w egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Tak, w twoim wieku nie będziesz mógł prowadzić ciągnika z przednim napędem...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevinekk    0

Ja też idę na T.

Mam 15 lat :)

Możecie mi powiedzieć, czy przez mój wiek mam jakieś ograniczenia?

Jak z tymi testami, i co jst najtrudniejsze w egzaminie?

 

Kolego nie opłaca się iść teraz na prawko bo egzamin praktyczny możesz robić dopiero jeden dzień po 16. urodzinach.

Więc lepiej poczekać i zapisać się na naukę 3 miesiące przed 16lat. Też chodzę na teorie, nudno tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

ja mam pytanie, bo już zgłupiałem

na egzaminie, jak mnie pyta egzaminator (po sprawdzeniu świateł, podczepieniu) czy jestem gotowy, to mam mieć zapalony traktor zanim powiem tak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

 

Kolego nie opłaca się iść teraz na prawko bo egzamin praktyczny możesz robić dopiero jeden dzień po 16. urodzinach.

Więc lepiej poczekać i zapisać się na naukę 3 miesiące przed 16lat. Też chodzę na teorie, nudno tam :D

Nie można sie zapisać na teorie przed ukończeniem 16 lat. Trzeba mieć skończone 16, aby zacząć się szkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid381010    1

Panowie mam sprawę

- Czy mogę za ciągnikiem ciągnąc 2 przyczepy + przyczepe jednosiową jeżeli ich długoś nie przekracza 22 m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Nie prosta sprawa. Możesz ciągać tylko 2 przyczepy ich max długość nie może być większa niż 22m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Nie można sie zapisać na teorie przed ukończeniem 16 lat. Trzeba mieć skończone 16, aby zacząć się szkolić

 

Można wystarczy zaświadczenie od rodziców,chyba że teraz po styczniu się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja zdawałem w Lipcu zaświadczenie rodziców i tak musi być. Ja musiałem czekać do ukończenia może w innych ośrodkach jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesc328    8

@XTRO ja miałem zgaszony i nie miał żadnych zastrzeżeń. I wtedy powiedział, że ruszamy na łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Panowie mam sprawę

- Czy mogę za ciągnikiem ciągnąc 2 przyczepy + przyczepe jednosiową jeżeli ich długoś nie przekracza 22 m ?

 

Nie


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ja zdawałem w Lipcu zaświadczenie rodziców i tak musi być. Ja musiałem czekać do ukończenia może w innych ośrodkach jest inaczej.

 

Napisałeś wcześniej że można się szkolić myślałem że chodzi Ci o kurs a egzamin to musi być ukończone 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

A czy jak zdam t to mogę kombajnem jeździć. Albo inna sytuacja:załóżmy że zdam no i czy mogę pracować jako kierowca ciągnika do odśnieżania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

No przecież kat t uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym i pojazdami wolnobieżnymi a kombajn jest pojazdem wolnobieżnym i tak możesz odśnieżać. Ja mam teorie 11 kwietnia o 10:00 WORD Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

na kombajn trzeba mieć uprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Ja niestety muszę poczekac do marca przyszłego roku bo dopiero skończę 16 lat.

Wszystkim co mają zdawac życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ludzie ogarnijce sie z tymi pytaniami,

@Marcin349 a na co ? Na rakiety ?

@Stig jechać możesz ale kosić teoretycznie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

No jedni piszą że kombajn to pojazd wolnobieżny a inni że nie więc można się chyba zapytać.A ty co pan bóg czy co że od razu wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po prostu twoje pytanie było głupie, tak samo jakbyś zapytał czy "T może być na traktor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Ja nawet słyszałem że chcąc jechac traktorem z dwiema przyczepami to trzeba miec kategorię T+E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj