Polecane posty

Ursus11    57

Teoretycznie tak. U mnie była inna bo egzaminatorowi się spieszyło i sobie skrócił. U mnie egzamin był długi, bo egzaminator gdzieś pilnie pojechał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesc328    8

@mateusz9645 ja własnie byłem zaskoczony tym faktem i zapytałem egzaminatora a on odpowiedział, że po 19 stycznia już nie ma ustalonej. Zdawałem w Krośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1535

w poniedziałek zdałem za pierwszym razem testy, 18 mam praktykę.

Uczyłem się jeździć na Zetorze 7211 a egzamin będzie na 5211 i tu się trochę obawiam przesiadki...

Co do egzaminu po nowemu, pytania są nie najlepsze ;/ jest 20 pytań tak nie i 12 ABC z kategorii T. 68 zalicza.

Zobaczymy jak wyjdzie z tym egzaminem. Zdaję w Białej Podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zmieniło się coś w uprawnieniach kat B+E od 19 stycznia ? Czy bez zmian. Ostatnio byłem sie zapytać właśnie o cene to mi babka powiedziała że nie bd mógł na B+E jeździć traktorem z przyczepami. Dyskutowałem tam z nią dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

No właśnie, to jak to jest w końcu, można na B+E jeździć dużym ciągnikiem z dużymi przyczepami, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1535

ja słyszałem że mając B + E możesz kierować ciągnikiem z przyczepami, w tym że jest ograniczona jakaś ładowność.

 

Trzeba się gdzieś spytać, żeby wiedzieć na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Można jeździć, Nie ma żadnego ograniczenia. Ani wagowego, ani prędkości.

Z tego co znalazłem to pozmieniało się w C, A, A1 . Kupę w mandatach, egzaminach i takie tam.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Kategoria B+E uprawnia do kierowania zespołem pojazdów składającym się z pojazdu określonego w kategorii B (dmc do 3,5 tony) oraz przyczepy, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego.

Ponadto kategoria B+E uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) oraz pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami). Jednak zespół pojazdów nie może składać się z więcej niż trzech pojazdów.

 

Tylko ciekawe czy ciągnik może przekraczać 3,5 tony czy nie może. A czy T daje te same uprawnienia co B+E czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ludzie na każdej stronie sie o to pytacie.. Ogarnijcie się troche.

Kat. B+E to jest to samo co T. Nawet jest takie pytanie na egzaminie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Rozumiem. A jak wygląda egzamin B+E, sama praktyka bez testów? Ile godzin trzeba wyjeździć 15? Czyli jak B+E to samo co T, to na T można ciągać samochodem lawety, przyczepy kempingowe i inne.

Edytowano przez Piters182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Piters182

 

B+E = T, ale T nie równa sie B+E. Na każdej stronie to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Bajki piszecie. Jestem świeżo po egzaminie i wiem. Czy to na B+E czy T pozwala na kierowanie ciągnikiem z dwoma przyczepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Dzięki za info. Ursus11 chodzi nam o to czy na T mając prawo jazdy kat. B można ciągać samochodem duże przyczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Ja żałuję że 5 lat temu nie zrobiłem prawka na kat. T. Wystarczyło w szkole łuku się pouczyć z przyczepą na 5211, w szkole 500zł kosztowało+ koszty w WORD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj