Polecane posty

Cos dzis słabo kontaktuje to tam pisze jasno na białym "Posiadanie jakiejkolwiek innej kategorii oczywiście uprawnia do prowadzenia pojazdów AM"" wystarczy miec prawko jakiegokolwiek pojazdu kat T wystarczy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Wyrazie piszę że kat. T uprawnia do poruszania się pojazdami na kat AM. Swoją drogą dobrze, że zrobili dodatkową kategorie na skutery może się czegoś nauczą, bo ja jak zdawałem w szkole na kartę to nawet go odpalić nie umiałem a co dopiero jeździć, ale i tak zdałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezuch    0

Mając T, można prowadzić motorower :) Od zeszłego tygodnia robię kurs, u siebie w szkole (mam za darmo - ZSP w Kobylnikach), jak narazie mam 5 godzin, parkowanie skośne mam opanowane perfekt, jada tyłem po łuku jest ok, rzadko kiedy zdarzy się najechać na linię :) Zestaw to zetor 5230 '96 i autosan D47 '99 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevinekk    0

Ile czasu trawa cały proces załatwiania kategorii T? (egzamin teoretyczny praktyczny wyrabiania prawa jazdy, itp.)

I czy można odebrać prawo jazdy przed ukończeniem 16 lat?

Edytowano przez Kevinekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frankoo    6

czemu bawicie się w kat T ??

Nie lepie zrobić B+C i mieć w gratisie T ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Ile czasu trawa cały proces załatwiania kategorii T? (egzamin teoretyczny praktyczny wyrabiania prawa jazdy, itp.)

I czy można odebrać prawo jazdy przed ukończeniem 16 lat?

Kolego egzamin na prawo jazdy możesz dopiero mieć dzień po urodzinach. A z prawem jazdy powinieneś się uwinąć w 3 miesiące zależy po ile godzin będziesz jeździł i jak często.

 

czemu bawicie się w kat T ??

Nie lepie zrobić B+C i mieć w gratisie T ??

Bo kategorie T możesz robić od 16 lat. A kat. B+E od 18 lat więc jak komuś jest potrzebne prawko to idzie na kat. T.

Edytowano przez piter161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

chyba B+E ?? nie ma takiej kategori jak B+C


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe racja b + e wiec na prawko mozesz isc 3 miesiace przed 16 jeden dzien po urodzinach egzamin zdasz jedzeisz w ten sam dzein oplacic i za 2 tygodnie prawko w kieszeni czyli prawko kategori T najwczesniej mozesz miec 16 i 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ile czasu trawa cały proces załatwiania kategorii T? (egzamin teoretyczny praktyczny wyrabiania prawa jazdy, itp.)

I czy można odebrać prawo jazdy przed ukończeniem 16 lat?

U mnie było tak 30 lipiec zaczęty kurs, 29 sierpnia egzamin teoria,13 wrzesień egzamin praktyka, odbiór nie pamiętam coś kolo 3-5 październik ( ja jeździłem na tym świstku od egzaminatora ale podobno nie można)

Żeby rozpocząć kurs trzeba mieć skończone 16 lat, ja rozpocząłem 1 dzień po urodzinach.

 

macie jakieś sposoby na cofanie łukiem ????? :)

Mi wychodziły tylko na szybkich biegach. Na wolnych za dużo kręciło sie kierownicą. Z początku oczywiście jeździłem wolnymi ale później tylko szosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

macie jakieś sposoby na cofanie łukiem ????? :)

Sposób... mi w pierwszym dniu jazd udało się zrobić 2 razy przez 2 godziny haha. Po pewnym czasie zajmowało mi to jakieś 3,5 minuty. Na spokojnie i zacznie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja po 6 to już na miasto wyjechałem. Spokojnie będzie ci wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

jutro mam 4 więc chyba na miasto :) ja mam zetor 5320 i kurcze ciężko łuk zrobić bardzo karce kierownicą też ale na szybszych obrotach lepiej idzie więc jutro włączam szosowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wpadajcie do ostrołęki tam najlepiej zdac na T zetor 3320 i przyczepa za***ista na tandemie normalnie jak dwókułko sie cofa ja 8 lutego za pierwszym zdałem u was pewnie obrotówki sa wiec na łuku cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

jutro mam 4 więc chyba na miasto :) ja mam zetor 5320 i kurcze ciężko łuk zrobić bardzo karce kierownicą też ale na szybszych obrotach lepiej idzie więc jutro włączam szosowe :)

 

nie wariuj ;d

Biegi pełzające gaz na 1500 i ładnie w tedy idzie. Ja na takim samym zdawałem. Powiedz instruktorowi że niech Ci podpowiada bo Ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

jak narazie rekord mój w łuku to 2.50 min :) nie idzie jak najlepiej ale jeszcze zobaczę.

 

Po której godzinie cofaliście perfekcyjnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

U mnie tak nigdy nie było. Za 3-4 razem zawsze sie nie udawało. Ale 1 zawsze był dobrze zrobiony.

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stantom   
Gość stantom

Koledzy czy wie ktoś gdzie można zrobić kat t w okolicach Wałbrzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj