kamil5

Jakie macie transfery Internetu

Polecane posty

technik    0

ja mam 128 z promocji neo na godziny, pół roku 20zł./mies. bez ograniczeń czasowych, następne pół za tą samą cenę 10 godzin a za każdą następną godzinę 1 zł.(brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam 512 w tp

 

a teraz mona miec neta i nie placic za telefon tylko go odłaczyc


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

ja mam 640 Kb/s za 28 zł netto miesięcznie bez limitu


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Zgadza się można mieć neostradę bez telefonu ale trzeba płacić za utrzymanie lini jak dobrze pamiętam 38 zł miesięcznie.

 

A co do przełańczania z opcji 128 na 256 to ktoś to już ma bo miesiąc minoł i nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja mam 699 kb/s tp


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

wlasnie ja tez czekam miesiac na podwyzszenie ze 128 na 256 i poki co lipa!! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

neo 1024, jak sciągam np. z rapidshare idzie 125-130kB/s :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

128 i to jest bol a jak bym poczekal z 3 miechy to za ta sama cene bym mial 512 ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja do niedawna posiadałem neo 256kb/s ale od niedawna skorzystałem z usługi oferowanej przez firme NETIA...teraz w cenie neo 256 mam internet z NETI 1mb/s i jak narazie super wiecej info na stronie www.netia.pl/net24 polecam


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

To dobrze słyszeć że jednak tp zwieksza transfer co prawda z opużnieniem ale jest nadzieja że kiedyś wszystkim zwiększą. @ technik kiedy założyłeś sobie neostrade pytam bo chce sobie porównać kiedy mi mogą założyć bo podobno idą według dat założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

ja mam neo 640 kb/s... ale za pół roku myślę że przeskoczę na 1MB :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja miałem 256kb/s, ale mój plan wypalił i mam 1,b.s ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

@szczupak a jaki to był plan jeżeli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

Można, tylko teraz już za późno. Do 14 lutego złożyłem rezygnację z dotychczasowej usługi i jak straciłem połączenie to miałem się zgłosić do nich po zawiązanie nowej umowy. Jakbyś teraz chciał przejść tak na 1 mb/s to abonament byłby prawdopodobnie coś ok. 100 pln ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

dla mnie tp nie jest zyczliwa i mam zwykły kabel czyli 56,6....juz niedługo bede miał radiówke 512 za 30 pln.założylismy na wiosce stowazyszenie na rozwój mojej wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

@szczupak To jednak tak się dało przejść na 1 MB. A w warunkach promocji jest podane że mogą skorzystać tylko ci co wcześniej nie kożystali z promocji neostrady, no chyba że ty miałeś neo bez promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik    0
To dobrze słyszeć że jednak tp zwieksza transfer co prawda z opużnieniem ale jest nadzieja że kiedyś wszystkim zwiększą. @ technik kiedy założyłeś sobie neostrade pytam bo chce sobie porównać kiedy mi mogą założyć bo podobno idą według dat założenia.

Witam umowę mam od 18 grudnia 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

z poczatku mialem "modem" podlaczony do linii telefonicznych,dosc ze rachunki drogie za to sie placilo to i telefon sie zajmowalo tzn linia na stacjonarny byla zablokowana jak ktos siedzial na necie(wykupywalismy na godz/5zl za godz)szoook ale jak byla mozliwosc zalozenia neo to juz bajka(512)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
@szczupak To jednak tak się dało przejść na 1 MB. A w warunkach promocji jest podane że mogą skorzystać tylko ci co wcześniej nie kożystali z promocji neostrady, no chyba że ty miałeś neo bez promocji.

miałem promocję, ale poszłem i dowiedziałem się o co chodzi ni jest ;) . Chciałem z początku telefona przepisywać na matkę, żeby nie czekać tego 3 miesięcznego okresu bez internetu (nerwica by mnie brała ;) ) ale mówili że telefon może dalej płacić tata no i jest git ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
Witam umowę mam od 18 grudnia 2006

 

To dla czego ja jeszcze nie mam 256? Umowę podpisałem nieco ponad rok temu. A miałem im 12 lutego wypowiedzieć umowę ale uwieżyłem w takie pierdoły co mi tp przysłała. Napisali mi że z 128 ma być zwiększone do 1 MB a ja głupi im uwierzyłem a teraz nawet na głupie 256 nie kwapią się przełączyć a piszą na swojej stronie o podnoszeniu standardów :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

Kablówka Aster (były AUTOCOM) pakiet TwójDom

 

pobieranie danych

w godzinach od 02.00 do 10.00

do 4096kbps (4Mbps)

 

pobieranie danych

w godzinach od 10.00 do 02.00

do 2048kbps (2Mbps)

 

wysyłanie danych

do 512kbps

 

Plusem napewno jest szybkośc i brak jakiegokolwiek limitu na pobierane dane,minusem jest cena niestety ta przyjemność kosztuje prawie setke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj