kamil5

Jakie macie transfery Internetu

Polecane posty

Viper    6

Radiówka zalezy jak jest zrobiona tak chodzi, u nas na wiosce tez nie ma neta, wiec z kumplem zrobilsmy siec i stopniowo podlaczamy ludzi radiowo, podloczenie kosztuje 100zl i 256 za 45 zl miesiąc. 512 60zl. Cały czas modernizujemy cos by ulepszyc przesył, niektórzy ludzie to dzownią codziennie zeby im neta zrobic, ale czesto sa słabe mozliwosci to nawet są w stanie wiecej zaplacic zeby im specjalnie przekaznik postawic, np ostatnio musialem zrobic u siebie na oborze hotspota zeby podloczyc jednego goscia :huh: on zasponsorował to nam nie robi róznicy;] Jak chce to ma;] A jaki uszczesliwony był, na odchodne po montazu musialem pół litra z nim wypic hehe W zime radiówka chodzi jeszcze lepije bo jest rzadsze powietrze, i wszystkie sygnały wzrastają. Pozatym w czasie deszczu nie zauwazylem zeby ktos sie zkarzył na niedobory.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuco    0

amatorsko robicie sieć czy macie zarejestrowaną firmę? Ja właśnie mam od firmy. Gość zaczynał amatorsko ale zaraz założył firmę bo to jednak większe zaufanie do firmy ludzie mają bo wszystko na papierze itp. Fakt że trochę formalności ale więcej jest korzyści ponieważ ludzie chętnie się podpinają. A że jest duża konkurencja 1mb/s jest za 30zł miesięcznie bez żadnych limitów tak więc oferta jest bardzo korzystna co sprawia że niebrakuje im klientów na usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

amatorsko gdyby to zarejestrowac to nie bylo by z czego sprzętu kupywac, nam nie zalezy zeby sie tam osto ludzie podlaczali, jak ktos chce to dzwoni i tyle, nie ma zadnej formalnosci, placi za neta z miesiac z góry i uzywa. Jak nie chce to nie uzywa. U nas nie ma innej alternetywy, chyba ze gprs ale widomo jak to chodzi i jaka cena... Chyba z czasem trzeba bedzie zarejestrowac bo jeszcz ktos sie przyczepi. Ale teraz są inne sprawy na głowie.

 

Tak nawiasem mówiac to jesli ten gosc udostepnia 1Mbit, to ile on ma użytkowników. Na 10 uytkowników potrzebował by jakiegos porządnego PolPaka, który kosztuje ponad 1000zl miesięcznie. Jak dla mnie to kozak z niego :huh:


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

No a co robicie z tym sygnalem gdzie on idzie? Nieznam sie zabardzo ale jak antena jest na domu to idzie ten sygnal do jakiejs wiekszej aknteny ktora rozumiem macie w wiosce a z tej wioski gdzie idzie?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U mnie predkosc koło 170(chyba).

 

 

P.S Podajcie porządna stronke gdzie mozna sprawdzic predkosc.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

ja mam 512 i 39/mies place :huh:

ale cos nie do konca wykorzystany chyba ten trans :(


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

ja mam neo 128.... troche mało :huh: ale za to pewne łącze, zawsze działa.

 

tpsa w lutym będzie zwiekszać prędkość ze 128 na 256, także będzie trochę szybciej...


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

" tpsa w lutym będzie zwiekszać prędkość ze 128 na 256, także będzie trochę szybciej..."

 

a nie wiesz czy można będzie na inną opcję z 128. I mieli już przechodzić od 8 stycznia więc ten luty to patykiem na wodzie pisany zapewne.

 

Badałem Netie z NET24 ale niestety u mnie nie da sie ale oferta dosyć ciekawa. Napewno lepiej jak w TP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

a slyszeliscie o nowej taryfie tp? abonament 50zl pierwsze 3 miechy 33zl a pozniej 60zl za 1024mb w tym jest abonament telefonu i neta. dosyc ciekawe. zmieniam na to szkoda ze dopiero mozna od pazdziernika tego roku to znaczy ze niezmieniam.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja mam dialog 1mb/s


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

ile placisz? bo mam sobie brac nowego neta dzisiaj zlozylem wymowienie jutro moze mnie juz nie byc i musze sie zastanowic


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

ja mam na umowie 512 ale tak na prawde jest 640 :huh: oczywiscie w neo

puki co jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja wlasnie zrezygnowalem z tego. Jest jakis nowy regulamin i o 20zl drozej


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

Kizo:

To jest oficjalny komunikat tp sa, że będą zwiększać prędkość, ale tylko z 128 na 256 - bez zmiany umowy i dodatkowych opłat. Wymagają tego przepisy UE. Tak to tłumaczą.

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/intern...0605/?_p=610606

Tu możecie dokładnie o tym przeczytać.

 

 

Jak chcesz szybszą to trzeba podpisać nową umowe.


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
OKI powaznie ma podrozec??skad wiesz??

 

Nie dostales listu? Niewiem czy to sie tycze np ile juz masz neta ale mi przyszedl list z jakims nowym regulaminem i na necie to sprawdzalem i z chyba 70 cos bede placil 90 cos. ja neostrade juz bede mial z 1.5 roku.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

oj chlopaki!! ale tworzycie tamaty niezwiazane z rolnictwem. :)

 

skoro czesc oficjalna mam juz za soba, :) to powiem co o czym byc moze nie wiedza wszyscy uzytkownicy neostrady TP. otoz od lutego nie ma juz limitow transferu. wiem, ze stare to info, ale sa tacy, co nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

ale przynajmniej tworzymy w dobrym temacie i poto ten temat jest.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

@oki39 a przypadkiem ta cena co podałeś nie tyczy się opcji neostrady cennika który właśnie zaczął obowiązywać bez promocji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

no wlasnie nie wiem. zreszta pisalem ze nie wiem czy to sie tyczy ile masz neta a ja juz chwile mam neo. A co byscie mi radzili wziac?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj