Dominik

John Deere 6230 Co o nim myslicie???

Polecane posty

marian892    10

Ja złożyłem wniosek też na taki ciągnik JD6230 i we wstępnej specyfikacji ciągnik będzie wyposażony w opony przód 440/65 R24 tył 540/65 R34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Skoro napisałeś, że ma być uniwersalny: do orki oprysków itp. to ja Ci polecam tył 480/70R38 przód 420/70R24. Będzie miał dobre zaparcie podczas uprawy ścierniska, podczas orki nie będzie ugniatał zaoranego kawałka, a podczas oprysku roślin. 6230 ma 105 KM mocy maksymalnej więc nie podczepisz sprzętu, który będzie wymagał aż takiej dużej siły uciągu.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a mam pytanie jaka cena tego JD?? moze z innej bajki ale .. a co do kol to najlepiej takie zeby bylo odpowiednie do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

no wlasnie ale jakie beda najbardziej odpowiednie :D

 

 

co do ceny zalezy od wyposazenia , ja z tlsem i innymi dodatkami + ladowaczem 633 zaplace +- 300 tys. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030
witam

 

zamierzam w najblizszym czasie zamówic jd 6230 se

 

i mam dylemat co do wielkosci felg na tyl 34 czy 38 ? przód chyba raczej 24

 

jaki rozmiar opon na tyl i przód ?

 

ma to byc ciagnik z ładowaczem 633 , uniwersalny do wszystkiego ( transport , opryski , orka itd )

 

moze cos doradzicie , zalezy mi na tym zeby ciagnik tez ładnie wygladal ( nie byl za wysoki ani za niski i zeby byly zachowane proporcje )

 

pzdr

 

Nie bierz wresji SE, tylko PREMIUM :D, aha i jeszcze kwestia skrzyni, weź sobie Power Quad Plus :) nie bierz Auto Power :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

A o cenie nie pomyślałeś :D


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Cena = Jakość :( nie pomyślałeś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

dzieki za podpowiedz oponki bede mial 460/85r38 i 420/85r24

 

wersia bedzie Premium :(

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Cena = Jakość :( nie pomyślałeś o tym :)

Cena=komfort-nie pomyślałeś o tym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030
Cena=komfort-nie pomyślałeś o tym ?:)

 

To też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Zna ktoś cenę wersji classic i comfort ww modelu?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Na której skrzyni biegów sośród dostępnych w serii 6030 ciągnik ma największy uciąg w polu(zmierzony w teście)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6610    0

Mój kolega ma 6230 z ładowaczem i jest bardzo zadowolony. Ciągnik ma już 2 lata bez żadnej awarii. Pracuje on w polu jak i na usługach. ciągnik godny polecenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

czy te nowe jd mają taki nieprzyjemny dźwięk silnika? w moim 6230 comfort po kilku sekundach od uruchomienia zaczyna się niesłychanie hałaśliwy klekot i rosną obroty czy jest to normalne zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

No to teraz kolega @czadowywicek napisał :lol: Mógłbyś powiedzieć dlaczego?

@kissmy to jest normalne. Pytałem kilku użytkowników tych ciągników na AF.

 

EDIT:

Akurat filmik jest mój i nagrany właśnie w tym celu :P Dlatego taki krótki.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Nie martw się, ten klekot to jest dla Twojego dobra ;) Po prostu przy niskich temperaturach załącza się intercooler?, przez co zwiększają się obroty silnika. Ma to na celu np. zwiększenie ciśnienia oleju, po prostu szybsze jego rozgrzanie. To wszystko jest dla ochrony tegoż silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Po prostu przy niskich temperaturach załącza się intercooler,...

 

:blink:

 

Nabijanie postów

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Nie chcę cię martwić ale długo to ty się nim nie nacieszysz .

Nie chcę Cię martwić, pierd**isz głupoty.

Tak ma być, z czasem jak silnik się rozgrzewa, dźwięk znika. Wg mnie to jest coś na zasadzie ssania... Aczkolwiek przyjemny dla ucha to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipper    1

U mnie jest tak samo w JD 6430P. Jak jest zimny po odpaleniu obroty automatycznie są zwiekszane, aby rozgrzać silnik. Nie ma sie co martwic :)

Klekot jest faktycznie odrazający, ale po rozgrzaniu znika i motor ładnie pracuje :) Jeszcze jest tak, że do póki się nie rozgrzeje ma mało koni... np. z rozrzutnikiem pierwszy wyjazd jechał na pełno max 36 km/h następny wyjazd jechał juz normalnie, czyli 54 km/h, mi sie wydaje, że to normalne w silnikach Johna?:D U was też tak jest ?

Edytowano przez Kipper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj