mtz_820

Ciekawa maszyna

Polecane posty

mtz_820    0

http://www.simtractor.com/forum/album_page.php?pic_id=2039

 

ciekawa maszyna widze tam heder wiec to chyba kosi i odrazu baluje ale co chwile trzeba odbierac bele czy to zrzuca bele gdzie to ma zbiornik na zboze, co to w ogole za maszyna jak sie nazywa bo pierwszy raz takie cos widze


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A może to coś od razu prasuje zboże po wykoszeniu?? Ja też pierwszy raz takie coś widze


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wikline w bele??? hmmm mi sie wydaje ze to to do wykaszania jakiś bagien czy tego typu terenów (gonsielnice)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

Wydaje mi się, że to jest kombajn do koszenia jakiegoś rodzaju roślin energetycznych, więc nie ma zbiornika na ziarno i to co skosi od razu zwija w łatwe do transportu i spalania bele.

Ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Zgadzam się z tą opinią i dodam jeszcze, że na torfach i bagnach późną jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

I ja się zgadzam niema tu sbiornika na ziarno poprostu kosi trzcine i ją presuje.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

a wie ktos ile cos takiego kosztuje? to powinno byc w ofercie claasa wiec moze ktos looknie bo nie znam strony


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tego na stronie Claas'a nie znalazłem.. :)

Jak już to jest jakiś prototyp lub maszyna zrobiona na zamówienie... więc pewnie dlatego nie ma jej w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzechKulik    0

To jest jakaś kombinacja maszyny. Można dostrzec tam prase rolującą pasową Claas Variant 260. Powiedziałbym że to jest do wysokiej trawy na grząskim terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Po opiniach wnioskuję że to jest do koszenia trzciny i zwijania jej w bele.

Przydało by mi się takie coś. Ale na sezon, po lodzie lub wiosną.

Brykiet z trzciny też chyba dało by się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jest też specjalna odmiana trzciny ( nie pamiętam nazwy) która ma małe wymagania żywieniowe i jest zaliczana jako roślina energetyczna, którą później w fabryce się miele na czymś w rodzaju bąka a dalej to już prasa. W mojej okolicy powstała taka mini fabryka tylko że przerabia słomę na granulat.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś hybryda zapewne :)

 

Wygląda to na "kombajn" do zbioru miskanta (trawy energetycznej) połączony z prasą zwijającą. Heder też wygląda na claasa, natomiast podwozie i kabina bardzo mi przypomina ratraki Kassbohrer Pisten Bully. Na youtube są filmiki ja jaguar cięgnie za sobą zasilanego hydraulicznie quadranta. O tu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj