Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
misiael7745

ładowacz do balotów na tył ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

A to miałby być tylko bele słomy? Czy sianokiszonki też?

Bo jak tylko słoma czy siano to mógłby być też maszt od widlaka :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Przemo188
      Na jaką wysokość musi podnosić tur żeby załadować tira zbożem ?

Chcę kupić ładowacz czołowy i przymierzam się założyć go do c360 z tego co wstępnie mnie interesuje to wol-met 2b z łyżka 1,5m tylko że on podnosi niby na ok 3,3m i czy to wystarczy?

Przepraszam za nowy temat ale nie moglem znalezc odpowiedzi nigdzie  
    • Przez magiq123
      Witam posiadam ladowacz czlowy quick jest to rozdzielacz i joistyick elektryczny marki walvoil. Padl sterownik po miedzy joistyckiem a rozdzielaczem tur zatrzymal sie brak zadnej sekcji jak najlepiej zamienic ten sterownik. 
      brakujacy sterownik to to : https://www.anyreal.top/alo-loader-5101028-walvoil-183340008-ced251-v21-control-box-kubota-7200006019-p-12403.html
      cena w polsce 4tys netto. 

• Przez Bycek1234
      Witam, chciałbym kupić ładowarkę przegubową, z teleskopowym ramieniem. Na jakie szczegóły i wyposażenia patrzeć, co jest bardzo przydatne przy pracy? Nie chodzi mi o takie rzeczy jak radio czy lampy a raczej o rodzaj skrzyni itp
    • Przez kopokop
      Czy polecilibyście stacjonarny ładowacz obornika. Chce wiedzie czy opłaca się go kupić , zamontować i czy dużo zużywa prądu. Myślę że rocznie będzie z 10 rozrzutników jednoosiowych. 
    • Przez karip
      Czy ktoś wie jak ta część się nazywa oraz czy idzie ją dokupić? Jest to taka jakby rurka z gwintem i nacieciami która trzyma plastikową rączkę.