Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
misiael7745

ładowacz do balotów na tył ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

A to miałby być tylko bele słomy? Czy sianokiszonki też?

Bo jak tylko słoma czy siano to mógłby być też maszt od widlaka :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojteczek11
      mam takie pytanie , jakie obroty powinna mieć zębata pompa hydrauliczna?? i jakiej wydajności pompa była by najlepsza do ładowacza Nujna 100 ?? bo mam pompę hydrauliczną o wydatki 40l/min w ładowaczu i jest mocny ale strasznie wolno chodzi. Panowie jaką pompę radzicie do tego ładowacza??/
    • Przez witek99
      witam.
      jestem przed kupnem ładowacza czołowego do ciągnik ursus 4512, i nie wiem jaki wybrać (napewno nie chce firm METAL-FACH ani METAL-TECHNIK).
      jaki ładowacz polecacie do tego ciągnika musi być 3sekcyjny i dobrze by było aby miał joystick.dodam ze mam małe gospodarstwo a tur będzie używany do załadunku obornik i do zawożenia i owijania sianokiszonki w liczbie 100 szt
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko 
      Czy ktoś z was używa może tego typu osprzętu jak na załączonym filmiku i mógłby napisać jak się to sprawuje? Dodam, że bardziej mi chodzi o wożenie siana, a kicha to sporadycznie ze względu na mniejsza powierzchnie styku niż w tradycyjnym chwytaku  

• Przez Gebrowski
      Witam.
      Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340
      Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;
      Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

• Przez TymonMasa
      Witam mam mały problem posiadam ładowacz prywaciaza stylizowany na quicka i do niego jest też osprzet w postaci chwytaka do bel do zludzenia przypominajacego quicke flexgripi mam pytanie oraz prozbe jesli ktos takiego psiada prosze o opinie i jesli komus by sie chciało był bym niezmiernie wdzieczny gdyby podał mi "głebokosc" ramion znaczy od srodka całego uzadzenia do czubkow ramion w lini prostej

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.