Sadek

Przedstawiciel Unia Grudziądz

Polecane posty

Sadek    1123

A mianowicie w 2001 roku kupiłem pług TUR-S w pługu pojawiła się usterka serwis dwa razy usunął usterkę, problem się pojawił w dalszym użytkowaniu. Wykonując naprawę zaczęliśmy szukać przyczyny pojawiania się usterki (wiadomo jak wykonywał serwis to wiele nie wnikałem w przyczyny bo mówili że sporadycznie tak się dzieje), okazało się że winą jest duże spasowanie tulei na sworzniu.

 

Będąc na wystawie poruszyłem ten temat z przedstawicielem firmy, a przedstawiciel przyznał mi rację i że w późniejszych modelach zostało to wyeliminowane (większy luz pomiędzy tuleją a sworzniem) i że nie może to tak być że przyślą części a ja sam sobie wymienię. Przystałem na tą propozycję, i ku mojemu zdziwieniu w ciągu 3 dni roboczych miałem już części na podwórku.

 

Wielki szacunek dla przedstawiciela firmy.

 

 

Macie jakieś doświadczenie, czy inne firmy też tak dbają o klienta????????


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to były czasy kiedy unia dbała o klienta dawn temu i nie do konca prawda


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie było dawno tylko tydzień temu. A co miałeś na myśli pisząc "nie do końca prawda"???????????


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

odemnie wałek przekaźnika wzieli na gwarancji no i do dzisiaj go nie widze a to było ze trzy lata


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To krótko mówiąc dałeś się wyrolować. Powinieneś mieć jakieś pokwitowanie i wtedy nie było by problemu. Ja ogólnie nie narzekam na podejście firmy. A przekaźnik wziął pewnie od Ciebie serwis a nie producent, i serwis zawalił sprawę a nie producent (miałem taki przypadek że serwis ociągał się z naprawą bo producent im jeszcze części nie przysłał, a jak przedzwoniłem do producenta to producent nic nie wiedział na ten temat ale część się znalazła później w ciągu kilku dni).

Co Ci mówią jak się upominasz o ten przekaźnik?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

niestety producent. Ale spokojnie uwalniam się od polskich maszyn w miare możliwości. Wiadomo nie w stu procentach ale staram się. Jak skończy się szał na zakupy maszyn rolniczych to moze wtedy firmy polskie bedą robiły towar dobrej jakości. Bo poco się starać skoro i tak biorą.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Sadek nie cytuj poprzedniego postu


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj