szczewko

Stosunek do narkotyków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darkos795    4

Jeśli wiesz gdzie się udać,to kupisz sprzęt w ciągu 1 min. a nie 5 min.Nie chodzi tu o W-we czy Maroko.Na jednym

ze sławnych berlińskich dworców na górnym poziomie jest pełno polizai z psami,i nie daj boże zapalić fajkę

w miejscu niedozwolonym,a zjeżdzając dwa poziomy niżej do metra jesteś w całkiem innym świecie.I tak jest

w każdym miejscu.Na Fabrycznym też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Być może pierwszy raz paląc zioło bardziej działa niz 3, 4 czy 20 raz ale jazde ładna robił. Sorry ale coś sie jednemu ubzdurało że świąteczna ozdoba mikołaj to złodziej i chciał mu tiry ukraść. <_< Zobaczymy jak drugi 3 czy którys raz zadziała na niego


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wierz mi, ze to nie substancja miala taki wplyw na niego tylko fakt, ze zapalil. jakbys mu nieswiadomie liscie skruszyl przypominajace wygladem palenie to tez sie tak zachowywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

Pewnie narażę się uzywającym narkotyki ale dla mnie to syf nigdy nie brałem i brał nie będę , i nie rozumie gadki że narkotyki pomagają się wyluzować , to mowa ludzi ze słabą psychiką którzy szukają wspomagaczy żeby żyć i stawiać czoła problamom dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@crystalzts dlaczego uwazasz, ze mozesz o czyms mowic, ze to g...no skoro nigdy nie probowales? :blink:

jak masz taka silna psyche to oznacza, ze nie bedziesz mial najmniejszych problemow z uzaleznieniem, dlatego mozesz spokojnie sprobowac, zeby wypowiadac pozniej takie czy inne opinie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zawsze się znajdzie znajomy co m znajomego co coś zawsze ma, więc jak ktoś bardzo chce to kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Nigdy nie paliłem zioła i nie używałem innych tego typu rzeczy ale paliłem papierosy około 20 lat , od ponad 4 nie miałem papierosa w ustach a jeszcze czasami mam ochotę na dymka -

ale nie próbuję bo wiem że jak zapaliłbym jednego to wróciłbym do palenia .

Podziwiam ludzi którzy potrafili zostawić narkotyki ale ubolewam nad tymi którzy zmarli od nich , bo tych drugich są setki razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

W listopadzie mój najlepszy kolega po narkotykach kierował ruchem na drodze , zginął pod kołami samochodu ,nie raz widziałem jak to na niego działało , przykro patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No to podłapaliście temat rzeke :lol: , jak ktos chce to bierze proste, ja tam sobie pale i jest luks, zalezy jaki kto ma organizm tylko tyle powiem, jeden zgona zaliczy a drugiemu nic.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

Zobaczymy za 10 może 15 lat jaki będzie twój stosunek do narkotyków , żaden alkoholik nie ma problemu z alkoholem jak go zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Najlepiej nie mieć żadnych nałogów, a co do baki to nie jest wcale taka straszna jak to ludzie mówią... Chyba, że się pali nałogowo, ale to nie uzależnia ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Słuchaj jak ktoś nic nie pije nie pali taki anty anty to już tylko poj*****, bez urazy ale widze po znajomych, mówicie nałogi i uzależnienie wszystko zależy od organizmu według mnie i od woli czlowieka.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja nie mówię, żeby wcale nie pić czy tam co nie robić, ale że NAJLEPIEJ JEST jak się nie ma żadnego nałogu. A czemu od razu pojeb..ani są, że nie lubią pić albo palić? Ich sprawa.

To jest stworzone dla ludzi i od nich zależy, czy tego chcą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

ja próbowałem palić zielone i powiem wam że mnie wyluzowało :D ale nigdy nie brałem hery czy koki ani żadnych piguł , znam takich co biorą ale ja nie chce tego świństwa brać ale zieleń może być :D

 


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Słuchaj jak ktoś nic nie pije nie pali taki anty anty to już tylko poj***** (...)

Potrafisz to jakoś uzasadnić? Czy tylko tak uważasz bo masz wąski światopogląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Napisano (edytowany)

Wódka to ma ryj wykręcać a nie smakować. Marichuana hmm niby nie szkodliwa ale drogi interes :D Nie wiem nie próbowałem i już nie wypowiadam sie na ten temat ale mam kuzyna jednego który od czasu do czasu zapali sobie podobno wtedy sie relaksuje. Ja czuje że mnie to zimny lech bardziej zrelaksuje i jak tanio. A no i maryśka rozkurcza mięsnie także czuje że po zapaleniu nici z nocnego bara bara, wzrok skierowany na buty :lol:

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

od czasu do czasu powinno się zapalić bo przeczyszcza płuca :)


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

no i ta wszędobylska rozkminka wszystkiego co wokół ciebie :D :lol:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A ja wszystkim narkotykom mówie stanowcze NIE. Nie próbowałem i nie spróbuje tego gó.na. Mi wystarczy papierosek żeby się "wyluzować" i na tym poprzestanę. Chociaż to też pasuje rzucić ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

maryśke próbowałam ale dla reszty narkotyków mówię NIE ;[

 

Mówisz tak bo koki nie próbowałaś :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj