szczewko

Stosunek do narkotyków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartus16    10

znam kilka osob co codziennie spala ze 2 lufy ziółka haha lub troche fety spróbują :P bo inaczej nie moga normalnie funkcjonowac


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

No własnie nie oczerniaj.Ja tak samo moge powiedziec o tych co szlugi pala bo papierosy jak sie dobrze przypatrzac to chyba gorsze niz jaranie zioła.Zioła mozna nie palic tygodniami i sobie zajarac czasami :P a szlugi tak łatwo nie rzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Z tymi ćpunami to przesada, ale te 2 lufy ziółka to przesada i zaczynają się zbliżać do tego poziomu. Najlepiej się z takimi osobami nie zadawać. Osobiście unikam takich osób. Mieszkam w takiej dzielnicy gdzie nie ma takich osób, ale kiedyś mieszkałem gdzie była makra na każdym miejscu ;/

 

A co do papierosów, koleżanka w klasy paliła schodziła do dna, papierosy, alkochol, głupie otoczenie. Zaczeliśmy być natrętni obrażać ją i po wakacjach nigdy jej nie widziałem z papierosem, piwem. Wtedy nawet nie dało się z nią pogadać tera jest spoko.

 

Z tym rzucaniem papierosów to jest różnie zależy od osobowości, wujek rzucił w tydzień nie palił 2 lata i znów zaczął tera nie pali już pół roku tylko, że z tymi plastrami i zaczął się robić nerwowy wszystko go wkurza.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ehh fajki, to cirstwo ciężko rzucić, naprawde silna wole trza miec, ale juz bym wolal to niz narkotyki czy nawet ziólko u nas na wiosce jest jeden rolnik. jara, ćpa, tatuaży ma od zarypania. Gospodarka na kredytach on wyjeżdza za granice, jak przyjedzie to i tak nic nie zrobi bo naćpany, żniwić zaczeli 31 sierpnia Matko ,ta gospodarka się sypie, Pronar wziety za dotacje z UE ma już naklejke i raczej go zabiorą i zostanie z forszajem ktorego w tym roku kupil, 50ha ziemi i C-360 ciekawe jak długo pociągnie. Żal mi troche ale co, to po prostu głupota lucka, pod sklepem siedzi i jakies badziewie wciaga blee ochyda, to juz epiej na jakiejś wiejskiej przytupance se faajeczke zpalić, piwko kieliszeczek a nie, w biały dzień i ani nic nie zrobi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Ci co palą to nie oczerniaj ich i nie mow ze są cpunami!

A kim są? może za pare lat twoje dzieci się nauczą od takich ćpać i co będzie ci pasowało?

trzeba niszczyć ziele bo będzie go więcej!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas jest taka dziewczyna co pali papierosy ale tylko tak aby sobie przedmuchać nie zaciąga się i nie wiem ale wydaje że ją bardziej ciągnie do palenia niż zwykłych> Co do tabaki to może i oczyszcza i nos ale nie lubię jej zapachu kiedyś w szkole się bawiliśmy najmocniejszą jaka była w sklepie to myślałem że potem mi nos rozsadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
A kim są? może za pare lat twoje dzieci się nauczą od takich ćpać i co będzie ci pasowało?

trzeba niszczyć ziele bo będzie go więcej!

Czy ci co palą to są ćpuny? Ja bym tak tego nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

"Ten co pali zioło codziennie dla mnie nie jest cpunem. "

 

to tak jak ten co pije codziennie nie jast alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

kumpel pali zioło i opowiadał jak go słonie goniły kurczak siedział u niego w domu i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Jeden typ ode mnie z osiedla jak wziął kwasa pierwszy raz to wyrzucał pieniądze na ulice i krzyczał "Zabierzcie te pająki ode mnie!" Innemu dali pierwszy raz zioła spróbować, tak się zjarał że wmówili mu że jest zamknięty w słoiku i typek siedział parę godzin w jedym miejscu bo myślał że nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ja słyszałem, że jakieś młode małżeństwo poszło na imprezę, naćpało się, wróciło do domu i upiekło własne dziecko w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Witam a ja myślę że papierosy są palone dla szpanu wiesz ja pale a ty nie (heh) co w tym fajnego ? tracisz pieniądze zdrowie i jeszcze w dodatku brzydko śmierdzisz ty tego nie odczuwasz ale inni tak i naprawdę to nieprzyjemne a z narkotykami jest inaczej najczęściej biorą ludzie po to żeby uciec od problemów myślą że to im w jakimś stopniu pomoże a to tylko uzależnia i pogarsza twoją sytuacje ponieważ masz problem i w dodatku nałóg gdzie tu tok myślenia ? do alkoholu nic nie mam ale trzeba pić z umiarem ale najbardziej denerwują mnie ludzie np: jak są żniwa to dają dla kombajnisty piwo czy wódkę rozumiem jedno piwo dla orzeźwienia ale jeden da później drugi i chłop jest już na tzw drugim gazie i czy taki chłop jest zdatny do roboty wątpię. Jak to mój ksiądz od Religi powiedział ,,Wszystko jest dla ludzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja do narkotyków sie nie dotykam u mnie w domu pali ojciec i brat i ja nie będe palił!!!!!

Braciak rocznie teraz na papierosy wydaje 3000 tyś


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

3000tys na papierosy? Pomijając to czy jeszcze żyje to mam inne pyatnie-duże kredyty chyba zaciąga na te papierosy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wole nie pić% nie ćpać... jedyną moją bolączką są papierosy... pale przy pracy... ale nie w gospodarstwie...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Marycha daje nieźle w gar , ale nie chwiejesz się po niej .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A ja sie musze pochwalic że paliłem papierosy kawałek czasu a jednak przestałem...

A co do narkotyków to bronić sie przed tym trzeba bo uzależnia szybko...

Wypić to i ja lubie czasem :) Także jak ktoś np na disco sie napije to nic sie nie stało gorzej jak codziennie o 6rano pod sklepem juz narąbany jest :) nie lubie takich ludzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Raz w tygodniu jakiś temat <_< , lepsze jak fajki bo od fajek można się szybko uzależnić, a słyszałem że temat oczyszcza puca,a fajki je niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj