szczewko

Stosunek do narkotyków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gaudencjusz    0

koledzy zmiencie dilera bo długo z tymi co wam towar teraz dostarczają to długo nie pociągniecie :):):)


1jest URSUS 7524 (!!!NÓWKA!!!!PERŁA!!!!!!CUD!!!!)
2jest FENDT 716 VARIO (DRUGI!!!!WIEKSZY!!!!!CuD)
3brak JOHN DEERE 1088 (NAWET!!!!!NIE!!!!!!!SzKODA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Powodzenia życzę ty co to biorą i zarzywają

Nagły Atak Spawacza (piekło schody niebo) poloecam


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

o co ci chodzi GSX ???

 

A narkotyki to nie tylko te nazywane popularnie narkotykami np, marycha itd., ale nawet wódka no alkohole i papierosy tylko one są legalne .Narazie byt dużo ludzi ich nie bierze narkotyków ale za 2 pokolenia one nie będą takie mocne -tak szybko uzależnić bo organizmy się przyzwyczają .Przykład europejczycy specjalnie uzależniali indian i efekt murowany padali jak muchy do miodu nie przyzwyczajeni do alkoholu a narkotyki przez wieki nic im nie robiły.

 

A co do uzależnien jeden po pierwszym razie będzie nałogowcem ,a drugi po kilkunastu nie poczuje potrzeby .Ja jestem przeciw rozwiązywaniu problemów za pomocą używek to tylko lepiej ciągnie na dno.A i im młodszy organizm tym łatwiej się uzależnia (bo jeszcze nie dojrzały) niezalerznie od czego więc prawo jest dobre do 18 nie próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0
o co ci chodzi GSX ???

 

A narkotyki to nie tylko te nazywane popularnie narkotykami np, marycha itd., ale nawet wódka no alkohole i papierosy tylko one są legalne .Narazie byt dużo ludzi ich nie bierze narkotyków ale za 2 pokolenia one nie będą takie mocne -tak szybko uzależnić bo organizmy się przyzwyczają .Przykład europejczycy specjalnie uzależniali indian i efekt murowany padali jak muchy do miodu nie przyzwyczajeni do alkoholu a narkotyki przez wieki nic im nie robiły.

 

A co do uzależnien jeden po pierwszym razie będzie nałogowcem ,a drugi po kilkunastu nie poczuje potrzeby .Ja jestem przeciw rozwiązywaniu problemów za pomocą używek to tylko lepiej ciągnie na dno.A i im młodszy organizm tym łatwiej się uzależnia (bo jeszcze nie dojrzały) niezalerznie od czego więc prawo jest dobre do 18 nie próbować

 

A zmęczony byłem i zasypiałem na stojąco a co zatym idzie źle widziałem


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

chwała Wam za to, że macie negatywny stosunek, ale powiedzenie "po co rolnik ma rozmawiać o tym syfie" i tym podobne są już nie na miejscu, gdyż to właśnie brak dyskusji, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy jest jednym z wrogów

zgodzę się, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt się nie odurzał, ale były to inne czasy- było ciężko związać koniec z końcem, o wszystko trzeba było kombinować, rodzice baczniej pilnowali pociech- w szkole był ład i porządek- i jak linijką się po łapach dostało to się w domu nikt nie chwalił, bo ojciec by poprawił- nawet fajki w szkole nie były zbytnim problemem bo nauczyciele mieli swoje sposoby na obrzydzenie palenia przyłapanemu na tym uczniowi(spalił taki paczkę sportów jeden za drugim-zwykle nie dał rady- i zazwyczaj przechodziła chęć na dymka), alkohol był dostępny tylko dorosłym i to nie o każdym czasie i nie w każdej ilości- a to sprzedaż zaczynała się o 13 godzinie, a to kartki były w pewnym okresie

rodzice kombinowali jak mogli by jakoś żyć- po pralkę, meble czy inne diwajsy jechało się kawał drogi bo ktoś dał znać, że to czy tamto gdzieś rzucą- i czasu na odurzanie już nie było- no poza piciem- ale i tak nie było nic innego dostępnego, dzieciaki też pomagały w gospodarstwie, mieszczuchy miały zajęcia pozalekcyjne, sportowe itd. -w ogóle było jakoś tak, że latem starczyła piłka i rzeka, a zimą sanki

po odzyskaniu wolności otwarły się granice i zaczęliśmy chłonąć wszystko co dobre- i co złe także- i przyszły używki(choć już wcześniej się pojawiały kompoty i inne takie)

zaczęło się inne życie- kto by sobie kiedyś pozwolił na zostawienie rodziny na kilka miesięcy(np wyjeżdżając do pracy)- i kto ma dzieciaków pilnować, uczyć ,wychowywać- rodzice??- wielu się gdzieś zagubiło w nowej rzeczywistości, pogoń za pieniądzem, "lepszym" życiem sprawiła, że zaczęli mniej czujnie obserwować swe dzieci, mniej rozmawiać uważając, ze od wychowania jest szkoła... szkoła??- mówić sobie można, ale kto posłucha nauczyciela, gdy nawet w rodzinie nie ma autorytetów, a ojciec i matka to "starzy", którzy coś pier..lą nad uchem- a nauczyciel to na dziecko nawet krzywo spojrzeć nie może bo albo się znęca albo molestuje, i w ten sposób rolę wychowawczą przejęły TV, internet i ulica- a gdy dochodzi co do czego to jest wielki płacz i lament

jakoś ze swoich szczenięcych lat pamiętam, że na fajkę w podstawówce szło dosłownie kilka osób, ukrywając się gdzieś w sadzie czy za stodołą, cały czas obserwując czy ktoś ich nie dorwie, pierwsze piwo to na wycieczce pożegnalnej w 8 klasie, nauczyciel miał autorytet-a teraz to mu łebki mogą w twarz nabluzgać i napluć i co- nagana- a co to jest

rodzice do dziś chcą wiedzieć gdzie jadę, kiedy będę, spytają co robiłem, rozmawiają z pociechą- choć już będzie 26 wiosen na karku

dlatego właśnie warto rozmawiać- co do mnie to święty nie jestem, wielu rzeczy się w życiu próbowało, jedne polubiłem, inne nie, ale ustaliłem sobie pewne granice które są dla mnie nieprzekraczalne i tego się pilnuję

nikogo nie namawiam do próbowania, każdy ma swój rozum i jak będzie chciał to spróbuje- i dotyczy to wszystkiego- fajki, kielicha, skręta, kreski, szybkiej jazdy samochodem- tak, bo nie tylko chemia odurza- na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Ja niebrałem i niezamierzam brac gdyż wiele słyszalem do czego to doprowadza wiec dziękuje za jakieś rozluźniacze i tego typu rzeczy z używek preferuje tylko Alkohol ale oczywiście w umiarkowanych ilościach


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Przecierz po tabace to ci sie nic nie stanie.. najwyżej bedziez kichał:P Jedynie alkochol okazyjnie no i fajki:)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Gdyby tabaka nic nie dawała to by ludzie jej nie używali. To jest także używka jak papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Tabaka to może nie narkotyk ale co o niej sądzicie?

e tam najwyżej ciśnienie pdoskoczy, to chyba znaczy tyle co i paierosa spalić bo zawiera tytoń, podobno przeczyszcza płuca ale nie wiem ile w tym prawdy :o

co do narkotyków to rozumiem że 90% z was myśli o ziółku więc 99% znajomych którzy byli zagorzałymi palaczami dali sobie z tym gównem spokój, jeśli chodzi o cięższe używki to juz tylko współczuć można ;)

a tak wogóle nawet ziółko dziubie we łbie nieźle a co robi z mózgiem coś cieższego to już szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas to raczej stosunek do prawdziwych narkotyków jest marny u nas na wsi jest głupi zwyczaj że zamiast narkotyków wąchają benzynę i mowa jest ze lepsze od narkotyków ale ja temu mówię Nie! bo są nieprzyjemne rzeczy po tym wymioty itp Od takich żeczy to ja już wole papierosy(nałóg od 15lat ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

z wąchania bęzyny wymioty to nie jest nieprzyjemny skutek, ale bardzo dobry skutek bo chociaż w ten sposób odtrówa organizm, narkotyki niszczą układ nerwowy w różny sposób, ale największe zniszczenia w komórkach nerwowych powoduje właśnie wąchanie benzyny i kleju, nic tak nie rozwala mózgu jak klej, nawet heroina, (miałem o tym na psychologii, z kumplem do klasy chodzili kolesie co wąchali klej to po roku wąchania kleju (nei musieli się chwalić bo waliło od nich klejem) zrobili sie totalnymi głąbami najprostrzej regułki niepotrafili sie nauczyć, normalnie ząbi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

piwko popieram!!!

a co do tematu to mam w klasie jednego talenta...... ostatnio na wycieczce tak się naćpał że go ,,bocian chciał zniszczyć''!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A tabaka czy jak to tam się zwie. Kumpel w szkole wciąga O.o To coś daje powoduje ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

przecież tabaki nie kupujesz od dielera ;) , tabaka znaczy tyle co spalić mocnego paierosa, a można kupic w kioskach lub specjalnych sklepach więc to żaden narkotyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ferdek z ta tabaką to też nie do końca, znam magika który uzależnił się od tabaki :o gdy ma dłuższą przerwę bez tabaki to ma takie same objawy jak by był na głodzie narkotykowym :D;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he he to uzależnienie psychuczne, nawet od fajke co was tak skreca chęc zapalenia to tylko uzależnienie psychiczne, gdyście się naprawde uzależnili od fajek ( a są osoby uzaleznione fizycznie) to bez fajek mielibyście sraczke i wymioty i by was skręcało , a takich objawów chyba nikt z was nie ma, tylko cheroina uzależnia fizycznie i kilka innych specyfików, więc dużo dobrej woli i po kłopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
A tabaka czy jak to tam się zwie. Kumpel w szkole wciąga O.o To coś daje powoduje ?

daje jak za dużo weżmiesz to płaczesz trochę i na katar dobra jest podobno


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

I jak jesteś początkujący i weźmiesz szybo za dużo to nawet można pawia puścić.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jak był na koloniach to jeden chłopak się czegoś naćpał ubrał się jak na ryby wziął wędkę i łowił ryby w wannie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj