Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hospodar

Jakiego quada wybrać

Polecane posty

Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Dlaczego Yamaha Grizzly, a nie Raptor? Ja chyba w ciemno wybrałbym Yamahę, bo doświadczenia z quadami nie mam, ale opinie wśród znajomych krążą pozytywne o Raptorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Sąsiad ma Honde Rincon 680 i ma jakieś problemy z paleniem ale oprócz tego jest super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiad ma Honde Rincon 680 i ma jakieś problemy z paleniem ale oprócz tego jest super .

W tym sprzęcie przecież one są bez awaryjne...

 

Nie kupuj Hondy bo te quady są bardziej na pokaz.


MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Napewno nie bierz hondy. A zastanawiałeś się nad bombardierem 800?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Z wymienionych chyba nikt nie będzie miał wątpliwości że Grizzly 700 jest najlepszym rozwiązaniem i ja również wybrał bym ten model jeśli bym miał taki dylemat. A może jeśli chcesz go używać tylko do celów użytkowych to może nie lepiej kupić jakiegoś sprytnego jeepa do którego wejdą 4 osoby i jeszcze więcej towaru? :) Jeszcze jedną opcją jest jakiś mały, poręczny ciągnik 4x4? Byłby może bardziej funkcjonalny?

Chociaż właściwie masz chyba jeepa, Terrano tak? No ale należy on bardziej do większych jeepów, może jakiś Samurai czy też Vitara? Ciągników to chyba też Ci nie brakuje no ale szukam dobrego rozwiązania.

Jeśli chodzi o Quada: Yamaha Grizzly 700!

Pozdrawiam Pix.


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ale taki picap pewnie więcej kosztuje niż quad :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1witek1    2

W hondach jedyne co jest dobre to silnik :) radziłbym ci grizzly ten quad potrafi wiecej niz niejeden ciągnik .Kawasaki też bym odradził . moze jest tanszy ale po częsciach wyjdziesz potem drozej przynajmniej tak jest u mnie na mazowszu .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

a może quady takiego typu co używa np GOPR nie wiem co to za marka ale widać ze im sie tam w górach spisują te quadziki


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

on k**** kopił kawasaki kvf 750 ;]

 

ja tez sie waham miedzy kawasaki a yamaha


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Ja mam ATV 200ccm i silnik jest ok ale ta rama i to zawieszenie to lubi czasem sie odkręcić lub czasem pęknąć ale czego sie spodziewać po chińszczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj