Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laleczka    513

lubelskie powiat lubelski malina 3.70 zł  porzeczka czerwona wczoraj była 4 zł

lubelskie powiat lubelski malina 3.70 zł  porzeczka czerwona wczoraj była 4 zł

gdzie po 4 była :o 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez pablos23
      Witam. Przeszukałem tematy ale nie znalazłem niczego podobnego. Posadziłem wiosną malinę (odmiana Polana). Słabo rośnie i chcę ją zasilić (w rzędach). Malina będzie teraz hakana, a nawóz dobrze wymieszał by się z ziemią. Jaki nawóz zastosować aby maliny poszły do góry ? Saletrzak czy Polifoskę ?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam
      Jestem calkowitym laikiem w temacie upraw.Chcialbym sie dowiedziec jaki zysk mozna osiagnac z uprawy 1 hektara pola obsianego truskawkami w tym roku? I jakie sa koszty calkowite takiego pola? Pole jest zadbane ,zostalo wypelone,odchwaszczone, nawożone,odpowiednio zraszane woda.Chcialbym sie dowiedzic ile nalezy inwestowac w takie pole(kosztowalo 20tys.)w sezonie , a ile sie na plonach zarobi?
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują