Skocz do zawartości

Polecane posty

marcin974    25
Rany dwudziestu ludzi, to ile masz tych truskawek, z 5ha? U mnie 5 osób rwie spokojnie dziennie ok 150 łubianek, jak trzeba to się bierze 2 osoby do pomocy.

 

Ceny truskawek na targu: wczoraj po 6-8zł za 2kg, dzisiaj po 6,7,8 i 10zł za 2kg (marudzili ale kupywali:P)

no tak Ty masz tylko truskawki to mozesz całe dnie zbierac, ja natomiast mam jeszcze 5ha buraka i 3ha pomiodra do ogracowania...

mam 0,7ha -w ciągu jednego dnia wszystko oblecieliśmy i ponad tona była ;)

 

znów bedzie kilka dni przerwy do następnego zbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    4

Wy zbieracie raz na kilka dni? Ja zbieram codziennie, jakieś 4-5godzin. Zbierać cały dzień nie moge, bo do południa musze sprzedac to, co zebrałem poprzedniego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

tommy66692    10

No u mnie sie zbiera raz na 2-3 dni ;) Maliny rwie co dziennie, i jednego dnia przechodze 1/3 wszystkiego- czyli 3 dni na całość i od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    10

Nie kupują bo jeszcze nie ma. Ale myśle ze na koniec tego tygodnia już sie rozpocznął, cene sam bym chciał wiedziec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    0

Obecnie na skupie cena wynosi 3zł/kg ale prawe przez cały tydzień płaciłem 3,10zł/kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    0

...bo nasze Kutno obsługują tylko handlarze oprocz mnie rzecz jasna ;) a zychlin to mala miejscowosc,stad nizsz acena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
Rany dwudziestu ludzi, to ile masz tych truskawek, z 5ha?

 

u mnie na niecałych 2 ha zrywa ok 30 osób - w zależności od dnia. Cena na dzień dzisiejszy 3 - 3,5 zł/kg w zależności w którym pkt sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    10

Susza jest bo maliny sa ostro uschniete. Pamietam jak maliny były po 1,30zł/kg wiec 4zł to nie jest słaba cena a tym bardziej ze ma rosnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    4

Skup traskawek 4.50zł/2.35kg bez szypułki i 2.50zł/2.35kg z szypułką, ceny takie że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    10
http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/fo...index.php/f/20/

http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/fo...index.php/f/13/

 

z czarną porzeczką na razie beznadziejnie 2 zł/kg

 

większość producentów czeka bo w końcu ile lat można dokładać do interesu

No nie powiedziałbym ze jest az tak zle-jak u nas jeszcze byla czarna porzeczka to sprzedawalismy po 1,30zł/kg i jakos nikt az tak bardzo nie narzekał a nie bylo to zbierane kombajnem.

 

Dzisiaj malina po 4,30zl/kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×