Polecane posty

reset1990    0

czarna pozeczka w skupie 4.80 zł na warmi

Edytowano przez reset1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Dzisiaj malina ostry zjazd w dół na 1.7zł za kg. Podobno zakłady nie chcą jej wcale i może być problem w ogóle ze sprzedażą ,Porzeczka czarna też w dół,wczoraj była po 4.9zł za kg a dzisiaj 4.5 zł za kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,7zł ;[ :o ???????

dzisiaj zerwane 430kg ale zostawione bez ceny

co to się dzieje :o

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jak odwoziłem na skup to jak zwykle nie ma ceny, 30min temu telefonik i 6zł płacą za 3kilo ;[ ;[ ;[ A wy tą cenę 1.7zł to z której godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

@rafalkom555, cena 1,7 cena z godziny 20 (08-07-2011)i taka cena była na kilku skupach u kilku handlarzy nie powiązanych ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@czacha17 - nie powiązanych? na papierze, a w telefonach są powiązani.

@duszavelduch - a skąd jesteś? Bo dziś cenę maliny liczyli 1,5zł, wiec koszty transportu tez ważne.

Dziś niby 1,5zł ale w poniedziałek trzeba dzwonić bo nie wiadomo czy w ogóle będą brać, jak będzie 1zł za kilo to prawdopodobnie wyjdę tylko dla rozrywki do malin, same większe do koszyka i nie cały dzień, a może nawet w ogóle ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

@rafalkom555,masz rację w 100% z tym "nie powiązani ze sobą "dzisiaj widziałem na własne oczy jak handlarz przy mnie "żonglował" trzema komórkami i tylko jeden temat z innymi handlarzami "ile dzisiaj płacimy za malinę ".

Malina tak jak u was koledzy,czyli 1.5 zł.za kg. Porzeczka czarna bez zmian,czyli 4.5 zł za kg .

Ale to nie koniec "dobrych "informacji,tam gdzie sprzedawałem handlarz miał limit 1 tonę,a inni wcale nie skupywali i podobno w poniedziałek jak nic się nie zmieni to nie będą brać wcale maliny . :( .

 

 

Miłej zabawy jutro w Sitnie i jeśli możecie to zróbcie kilka fotek użytkowników AF ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszdom    0

@rafalkom555,masz rację w 100% z tym "nie powiązani ze sobą "dzisiaj widziałem na własne oczy jak handlarz przy mnie "żonglował" trzema komórkami i tylko jeden temat z innymi handlarzami "ile dzisiaj płacimy za malinę ".

Malina tak jak u was koledzy,czyli 1.5 zł.za kg. Porzeczka czarna bez zmian,czyli 4.5 zł za kg .

Ale to nie koniec "dobrych "informacji,tam gdzie sprzedawałem handlarz miał limit 1 tonę,a inni wcale nie skupywali i podobno w poniedziałek jak nic się nie zmieni to nie będą brać wcale maliny . :( .

 

 

Miłej zabawy jutro w Sitnie i jeśli możecie to zróbcie kilka fotek użytkowników AF ;) .

 

witam,

chetnie kupie maline ladna deserowa po 4-5 zl.

hurtowe ilosci

tak od 1 tony dziennie,

jesli nie masz tyle zgraj sie z sasiadem

szukam takze jezyny deserowej

wiecej informacji pod numerem tel. 725340803

lub na maila lukaszdom@o2.pl

Pozdrawiam

Lukasz Dominiak

 

witam,

chetnie kupie maline ladna deserowa po 4-5 zl.

hurtowe ilosci

tak od 1 tony dziennie,

jesli nie masz tyle zgraj sie z sasiadem

szukam takze jezyny deserowej

wiecej informacji pod numerem tel. 725340803

lub na maila lukaszdom@o2.pl

Pozdrawiam

Lukasz Dominiak

 

witam,

chetnie kupie maline ladna deserowa po 4-5 zl.

hurtowe ilosci

tak od 1 tony dziennie,

jesli nie masz tyle zgraj sie z sasiadem

szukam takze jezyny deserowej

wiecej informacji pod numerem tel. 725340803

lub na maila lukaszdom@o2.pl

Pozdrawiam

Lukasz Dominiak

Edytowano przez lukaszdom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Lubelskie - wczoraj czarna porzeczka 3,50+Vat, malina 1,6+Vat. Ludzi już ciężko ujrzeć w malinie. Mówią, że za tą cenę nie opłaca się rwać. Na skupie było to widać. Jest 1/5 tego co było jeszcze tydzień, dwa, temu. :mellow: Teraz tylko czekać jak będzie orka maliny. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Żeby nie było tak jak z porzeczka, dali pare razy małą cenę i większość sie porzeczki pozbyła. Cena maliny taka będzie ;[ ściągają z serbii, jeden co ma chłodnie ściągnął 6tirów po 60gr za kilogram gotowej przetworzonej, znowu ktoś mówił że znajoma gdzieś tam pracuje przy tym przebieraniu owoców to same truskawki, wiśnie itp przerabiają a malina nie ruszana ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    15

Dziwne, ze malina letnia za grosiki? Przeciez do poznej jesieni bedzie jesienna...a porzeczka i wisnia, nie dosyc ze jest jej malo, to plonuja w sezonie tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Narzekacie na malinę że tania, ale jak chciałem do jednego z użytkowników przyjechać na miejsce i kupić kilkanaście, ewentualnie kilkadziesiąt kilo na własny użytek to już nawet nie chciało mu się odpisać...


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    15

I oddajecie tym biznesmenom za takie grosiki? :blink: Wolalbym zeby mi opadla na ziemie za takie pieniadze :lol: no chyba ze ktos rwie wam charytatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczo12496    0

Nie ma co się śmiać kolego to jest tragedia dla ludzi a nie powód do śmiechu ja w swoją plantacje włożyłem kupę kasy nawozy opryski, modle się żeby mi się chociaż one zwróciły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

u mnie malina po 2.3 za kg ,bez różnicy jaka odmiana i jaka jakość -aby pachniało malinami

Aronia od 60 do 70 groszy i jeszcze biorą z łaską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

I oddajecie tym biznesmenom za takie grosiki? :blink: Wolalbym zeby mi opadla na ziemie za takie pieniadze :lol: no chyba ze ktos rwie wam charytatywnie.

 

Nie wszyscy mają taki szczęście jak ty że kasa z nieba leci, niektórzy muszą ciężko pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    15

Wyobrazcie sobie ze tez siedze w tym interesie po uszy, ale nigdy nie zająłbym sie tym na powaznie za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj