Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarucki    3

funkmaster1993 jeśli chodzi o agrest to szczerze mówiąc to Bardzo Mało Ci zapłacili, ja zaczynałem od 3.2PLN (zdrowy miałeś agrest? czy z Amerykanem na pokładzie?) sprzedałeś to w Klasie? bo oni mieli taką początkową i końcową cenę!

rogas Real nie wiem jaką daje cenę bo do nich mam kawałek... w tym tygodniu będę wiedział jaka będzie ostateczna wyjściowa cena za czarną i czerwoną porzeczkę, malina 2.5 i z tego co słyszałem szału z nią nie będzie!

svetlana duża da wasza malina krzaki jak i owoc... klimat klimatowi nie równy, a grat mieliście ogromnie wielki!

 

Generalnie to że porzeczka w tym roku będzie droga niczemu dobremu w przyszłych latach nie wróży... :(


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

U nas w Okolicy Porzeczka 1,20zł :huh:

Maliny letnie (nie mam mam jesienne) Jak słyszałem to 2,20 zł :blink:

Tragiczne są ceny <_<

Rząd polski nie martwi się o Nas tylko o jakieś głupie sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Przecież porzeczka zawsze była tańsza nisz malina? Więc złe przewidywania.

Dzisiaj na skupie malina po 2.7kg. Pierwszy dzień skupują czarną porzeczkę,cena 4 zł.za kg .

jak ktoś mi nie dowierza to mogę podać na pv numer telefonu do handlarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wczoraj malina była po 2.7zł a dziś nie wiem, 4dni zbierane i około 700kg sprzedane, na letnie i jesienne nawozy i opryski(bez paliwa) wyszły 1300zł.

Jak by były po 4zł to bym już spieniężył, a pamiętam jakieś 4-5lat temu lało cały czas z maliny jesiennej błoto wychodziło a cena 4.5zł ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

ile masz porzeczki? Duzo w Twojej okolicy jest plantacji pod kombajn?

 

do dominik55

Edytowano przez lampo 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Maliny w takiej cenie na skupie?

Wczoraj na rynku facet powiedział mi za pudełko(tylko nie pamiętam czy 250g, czy 500g bo miał takie i takie pudełeczka) 6zł!

Zdzierstwo w biały dzień.

Edytowano przez Rolnikix

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano89    0

Malina w lubelskiem na skupach 2,70zł/kg,chłodnia daje 3.00-3.10zł.Na szczescie znalazłem odbiorce na ładna maline w wytłaczankach 500-600g i dostaje 4-5zł za szt ;) ,to wychodzi 8-9zł/kg :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sprzedane 360kg tylko ta cena 2,7zł

sąsiad tez odstawia w takich małych pudełkach po 500g

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczo12496    0

Dzisiaj malina po 2,70 zł . No niestety w tym roku z malin to nie za dużo się wyciągnie. Na pewno podobna sytuacja będzie z jesiennymi, które w tamtym roku sprzedawałem nawet po 4,10 zł na klasę extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

Porzeczka Czarna 4.50PLN Kisten / 4.60PLN skrzynka.

Czerwona 2.50PLN - cena którą wcześniej podałem była na rampie, do pierwszego chętnego a potem zjechała na 2.30PLN taki chwyt ....

 

pozdrawiam

Edytowano przez jarucki

Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

A jest ktoś z łódzkiego, najlepiej do 50km od Brzezin/Skierniewic/Koluszek co ma na sprzedanie maliny?

Jeśli tak to proszę o info na PW, bo jestem zainteresowany kupnem.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

jeśli możecie podajcie przy cenach gminę albo powiat w którym są takie ceny


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

porzeczka czarna 4,70 zł+ vat, porzeczka czerwona 2,30 zł+vat oczywiscie ekologiczne a skupuje firma SYMBIO z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

...oczywiscie ekologiczne a skupuje firma SYMBIO z lublina

 

 

Jeśli chodzi o brak pozostałości to cena w miarę normalna, jeśli chodzi o prawdziwą uprawę ekologiczną to śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę że za kilka lat takowa plantacja będzie nadawała się do kasacji :P

 

P.S. Rwiecie w deszcz? Gnije Wam owoc ?


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

nie zrywamy w deszcz bo zanim ta porzeczka dojechałaby do chłodni to była by z niej galaretka a co do gnicia to nie gnije. Ceny jak za produkt ekologiczny nie są za wysokie ale co zrobisz musisz sprzedać bo masz umowę, dodam tylko, że w ubiegłym roku czerwona była po 1,60 zł. kolego jarucki też masz porzeczki??

Edytowano przez aro321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

No mam porzeczki :P ale nie dużo :P


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Powiat Biłgorajski Cena czarnej porzeczki 4,70+Vat.

Czy rwiemy w deszcz to zależy od odmiany. Mam odmianę Tisel i jej nie da się rwać w deszcz, a mam jakąś starą odmianę to wszyscy już kończą a ona dalej jest zielonkawa i się nie leje. Owoce nie gniją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damien7    0

Witam.

 

Kto, gdzie, kiedy i za jaką cenę skupuje czarną porzeczkę w Krakowie?

 

Z góry dzięki za info :)

Edytowano przez Damien7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

dzisiaj skończyłem zbiór porzeczki czerwonej (ekologicznej), z 0,70 ha było 630 kg cene wynegocjowałem na 2,3 +vat. podjełem decyzję zlikwidować plantacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj