Polecane posty

MarcinFrac    2

witam

Macie moze jakies informacje o cenie czerwonej porzeczki na ten rok ?


Sprzedam pług 7 skibowy podorywkowy na ramie od PHX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svetlana    0

Wczoraj wziąłem 180 kg x 0,80 eur 144 eur takiej sytuacji Serbiji

Edytowano przez svetlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Słyszałem od dwóch osób które zajmują się skupem owoców że czarna porzeczka ma być w cenie 5 zł.

Wczoraj truskawka bez szypułki była po 4.8zł za kg. dzisiaj wieczorem prawdopodobnie będę znał cenę malin,jak się dowiem i będzie to pewna informacja to wieczorem napiszę cenę .

 

@Svetlana,pisz poprawnie bo trzeba się domyślać co masz na myśli a to nie kalambury żeby ludzie zgadywali . Możesz nam zdradzić co znaczy "takiej sytuacji Serbiji"?

Edytowano przez czacha17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svetlana    0

Jestem z Serbii i produktów malinu.pišem na Serbski oraz Google tłumacz tłumaczenia i przepraszam, jeśli źle napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

A to ty nie rozumiesz po polsku tylko tłumaczysz w googel a później piszesz :blink: .Ale czat mamy kolejnego obcokrajowca na forum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Dzisiaj u nas na wsi był pierwszy dzień skupu malin,cena 2,5zł kg. Czyli szału nie ma,ale zobaczymy jak w sobotę będzie większa konkurencja-bo od soboty już każdy handlarz ma skupować to będzie bardziej jasna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

U mnie jeden to już chyba od poniedziałku brał, maliny bierze a ceny nie zna :lol: :lol: Ludzie sprzedawali i ceny nie wiedzieli, a skupujący telefoniki do siebie i cena jest jaka jest! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

w Pucku truskawki na szaber placu po 6zł/kg


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

no to nie wiem czy ta ekologia się opłaca bo ja swoje sprzedaję po 4,5zł/kg +vat więc chyba ktoś cię lekko robi w konia albo w tym roku jest jedna chwała czy ekologiczne czy zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Ceny z dzisiejszego dnia -Malina 2,7kg. ;[ ,truskawka 5zł.kg :)

Od środy mają skupować czarną porzeczkę,przewidywane ceny skupu od 3zł. do 4zł. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aiverson    0

moze ktos sie podzieli i napisze jakie ma koszty zalozenia 1h plantacji truskaweczek??

sadzonki opryski itp itde:)

pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinFrac    2

W skupie za czerwona porzeczke zaśpiewali mi 1.30 zł + vat a za czarna 2.30 + vat a u was jak ?


Sprzedam pług 7 skibowy podorywkowy na ramie od PHX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Dzisiaj sprzedawałem maliny,cena 5 zł. ;) -niestety jest to cena za dwa kg.

Teraz zbieramy "szczęśliwe "plony z tego co kilka lat temu każdy sadził ile mógł malin jak cena była ponad 4 zł.za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

blizej warszawy skupy beda oferowały 4 zł za porzeczkę. Jest jej bardzo mało, wiec nie dajcie sie robic w konia i nie sprzedawajcie po 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

Porzeczka czerwona 3.6 okolice okolice Puław

 

zapytam z Ciekawości jakie były ceny agrestu w Polsce ?

Edytowano przez jarucki

Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

@Jarucki

Ta cena to może chłodnia w Klikawie?

Czy na skupach?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj