Polecane posty

Gago    0

U mnie truskawki wczoraj były ( bo prowadzę skup) po 1,40 zł a maliny po 2,40zł :D


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Dzisiaj koniec przyjmowania truskawek a malina poszła o 20gr do góry czyli była po 2,60zł.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

U mnie""lubelskie-->Zdziłowice"" malina dzis po 3.3zł. Właściciel mówił że w sobotę będą droższe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'javorskyp' pewnie sprzedawałeś u Moskala? Ja do niego kupuje na Hucie :D u mnie była po 3,20zł malina . Podobno cena maliny ma iść w góre bo maliny mało jest .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

A za porzeczkę czerwoną ciągle jest tak rewelacyjna płacą? W mojej okolicy wystartowali z ceną 80 gr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

truskawki:

-skup już nie skupuje , byly po 2,40/zł łubianka

-sezon wogole nie udany moim zdaniem

-w mieście truskawki można sprzedać po 6,7 a nawet 8/zł za łubiankę


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A dziś u mnie były maliny po 4 zł jak co dzień prawie ,miałem 200kg :D A mam pytanie u Was też usycha tak malina? :D Bo u mnie strasznie :D


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Właśnie to jakiś grzyb jest :D Pryskałem ostatnio je od grzyba i od chorób ale nic nie pomogło i dalej schno :D A właśnie po ile u Was jest porzeczka? bo u mnie po 2,00zł


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie dziś malina była po 3,50 cena spadła :D ale był deszcz i może tego taką dali bo malina była taka rozkitalaszona :D a porzeczka czarna była po 1,50 dziś.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

O to taka jak u mnie cena :D ja miałem dziś 352 kg na czysto :D ale to jeszcze nic kiedyś rwało się po 600kg na dzień 100kg na jedną osobe przypadało to były czasy i owoc był inny :D a nie to co teraz :D A to prawda że jest święto malin w Kraśniku w niedzielę?


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas 3,90 bez zmian a rwiemy czym się da ludźmi i mechanicznie. Są rwacze co powyżej 120 rwą a tak to w okolicach 100 kg


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Mechanicznie? Jakie są koszty i jaka wydajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydajność zależy od ilości owocu ale od 3-4 ha dziennie. No i zbiór co 2-3 dni. Zakup opłacalny dopiero przy większej ilości bo z 1 czy nawet 3 ha nie ma co się bawić najlepiej koło 10 ha.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
O to taka jak u mnie cena :D ja miałem dziś 352 kg na czysto ;[ ale to jeszcze nic kiedyś rwało się po 600kg na dzień 100kg na jedną osobe przypadało to były czasy i owoc był inny :) a nie to co teraz :D A to prawda że jest święto malin w Kraśniku w niedzielę?

tak jest :D moze bede, do krasnika mam nie daleko a tam chodze do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'tommy66692' ja też myśle nad tym czy się nie wybrać. A dziś u mnie malina była po 3,60zł. a porzeczka po 1,50zł.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj