Polecane posty

Laleczka    518

Malina 5,5 zł    porzeczka czerwona 1,5 zł  czarnej nie będą brać u mnie ale słyszałam że może po 0,30 będzie

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pino93    0

Witam, podrzucicie gdzie kupię czarne porzeczki w okolicach powiatu lubaczowskiego, tomaszowskiego - najlepiej u jakiegoś producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Fajnie by bylo dostac chociaz 2 zł za kg Wiśni na chłodni :) okaze sie za tydz jaka cena Porzeczka czerwona na dzis 2.5 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Dziasiaj truskawka bez szypułki 5,2zł+vat. Malina wczoraj 3,2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Malina 3.6 klasa pierwsza natomiast klasa druga 3.2 porzeczka czerwona około 2.5 podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

myslicie ze cena truskawki w przyszlym roku bedzie wysoka? czy ludzie zwieksza nasadzenie i bedzie tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Oczywiscie ze bedzie wiecej nasadzen. Juz sasiad pytal o sadzonki. Czy bedzie wiecej owocow to raczej nie. Sadzona we wrzesniu ze slabych sadzonek nie da duzego plonu w pirwszym roku ale dla zakladow duzo nasadzen to bedzie pretekst do obnizenia ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez RolnikMateusz1
      Witam.
      Mam problem otóż dokladniej truskawki nie zostały ogracowane jesienią i teraz wiosną sporo chwastów się wdarło (na jesien nie rozsadzałem truskawek i dlatego są bardzo blisko siebie i poprostu ciezko wypielic). I czy może znacie jakieś opryski na chwasty?

      P.S szukałem w innych tematach nie moglem znalesc ..
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez darekn
      Witam posiadam jakieś 4 h czarnej porzeczki z czasem pewnie trochę jeszcze powiększę plantację i myślę nad kupnem jakiegoś kombajnu (raczej używanego ) . Proszę a rady jaki wybrać , mechaniczny czy hydrauliczny fabryczny czy z rzemiosła .przeglądając internet trafiłem na kombajn taki jak na zdjęciu i nawet mi się spodobał mały sprytny i lekki co sądzicie o takiej konstrukcji ??


    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj