Skocz do zawartości

Polecane posty

ValtraN82    0

@szpeniek26

Kret 3 B (zabezpieczenie kołkowe) kosztuje ok. 6 900zł. Rama 5 za dopłatą ok. 500zł

Kret 3 S (zabezpieczenie resorowe non stop) - ok. 11 700zł. Rama 5 - ok. 1200zł

beorn    1

jaka jest aktualna cena agregatu uprawowego kombi 3.7? przy okazji zapytam czy wart jest swojej ceny czy np taki z agro-maszu duzo ustepuje pod wzgledem jakosci unii?

Wiadomość z agroFakt.pl

Cihu    123
jaka jest aktualna cena agregatu uprawowego kombi 3.7? przy okazji zapytam czy wart jest swojej ceny czy np taki z agro-maszu duzo ustepuje pod wzgledem jakosci unii?

Dołaczam sie do pytania. Czy warto dadac te 4 tysiące więcej niż za agregat agro-maszu? Jutro jade popatrzec po sprzedawcach jak to wyglada.

ps podobne agregaty takze ma expom, pom brodnica, mandam

JEDREK    16

czytajac to forum wszyscy mowia ze obracane ibisy uni grudziadz sa awaryjne! mojim zdaniem to nieprawda sam osobiscie uzytkuje ibisa xls 3+1 od 2 lat pług spisuje super nic sie nie kzywi ani nie peka a moje gleby sa mocno zakamienione zdaztlo sie ze zachaczajac o kamien 3 korpusy sie podniosły wyciagajac 2 kamienie ktore potem ledwo co ojciec 360 wycidnal z pola. wiec niewiem czemu wszyscy tak tu na nie narzekaja???? moj sasiad ma kevarnelanda i juz nie raz go naprawiali w tym pługu to dopiero rama obrotnicy peka. i tak na marginesie niepolecam nikomu kupowac pługa uzywanego hyba ze jest w super stanie znam sporo rolnikow ktorzy kupili uzywane plugi i teraz bardzo załuja.

Matuch    1
A jakiś pług 3x30 i 4x30? zagonówki bez dodatkowego wyposażenia..?

Tur 100 30 3 Unii kosztuje - 4400 zł netto

na kołkach ścinanych, niemożliwy resor, czy sprężyna przy setkach.

Matuch    1

Zależy jakie zabezpieczenie:

Tur 120 4x40

- kołek - 11 700

- sprężyna - 16 100

- resor - 18 100

Tur 120 4x35

- kołek - 9 600

- sprężyna - 14 400

- resor - 15 000

JEDREK    16

czy ma ktos aktualne ceny agregatow talezowych uni ares ???? i talezowek cut???????

JEDREK    16

czy ma ktos aktualne ceny agregatow talezowych uni ares ???? i talerzowek cut????? prosze o odp. ;)

zieluch111    0

chce sprzedać agregat podorywkowy z unii oczywiście :D szerokość 2,5 m z tyłu jest brona talerzowa , 10 łap na gęsiej stopie, mój mtz ma już 10 lat i mu coraz ciężej, maszyna waży 1,5 tony...... tylko nie wiem na ile go wycenić???

JEDREK    16
Znam :D

L, czy XL i jaka szerokość robocza?

Wał rurowy, czy crosskill?

wał rurowy szerokosc 3 lub 4 metry zalezy od ceny :D wersja L

Matuch    1

Unia Grudziądz - Cut L, średnica talerzy - 560mm

Szerokość 2,8m - 10 600, wał rurowy -3 100 zł. netto

3,2m - 12 400, wał - 3 400 zł.

3,9m - 14 600, wal - 3 800 zł.

Ibis XXL 4+

- masa - 1 500kg

- zapotrzebowanie mocy, wg. katalogu - 120-140KM

Cena: 29 200 zł netto

Danex89    0

Kolego @Matuch coś chyba ci się pomyliło z tymi cenami talerzówek. Tyle to kosztuje wał rurowy do nich :D

Ceny to odpowiednio 10 100 zł; 11 900 zł; 14 000 zł. Ceny z początku br., teraz mogą byc minimalnie wyższe

pozdrawiam

edit: poprawione :D

Matuch    1

Racja :D , chciałem rozbić na maszynę i wał

i sobie zapomniałem o maszynie :D .

Dzięki za zwrócenie uwagi.

kapitan1    0

ibis xxls 4+1

-koło podporowo-transportowe

-przedpłużki

- oczywiście rasor

cena 45 750 zł. brutto

zapotrzebowanie mocy 160-200 KM.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.

Czy ktoś wie, gdzie można kupić naklejki na siewnik Unia Kraj? Chodzi mi o cały komplet.
    • Przez wladek20
      Witam. Szukam i nie mogę znaleźć zdjęć silnika Ursusa 1014. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
    • Przez ursol
      Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
      Licze na wasza pomoc
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić