Skocz do zawartości

Polecane posty

ZELKOW    142
co do głębosza weś pod uwagę agrolift dobra cena do jakośći, a reszta maszyn nie widzę żeby była nie wiadomo jak wygórowaną cene

sumek666    67

LUX 1015 na pełnym wypasie 47 tyś netto katalog 42,2 netto do oddania

FM 700/3T - dawniej plus 700/3T

- redlice talerzowe

- brona talerzowa fi 460 

- wal gumowy 

- ścieżki przedwschodowe 

- oświetlenie drogowe 

I Wszystko co da się wziąć 

74 tyś netto katalog za 68-69 tyś do oddania 

Unia wprowadziła promocje na 3-metrowe Atest. 

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.

Czy ktoś wie, gdzie można kupić naklejki na siewnik Unia Kraj? Chodzi mi o cały komplet.
    • Przez wladek20
      Witam. Szukam i nie mogę znaleźć zdjęć silnika Ursusa 1014. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
    • Przez ursol
      Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
      Licze na wasza pomoc
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić