Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

vicia1223    10

A ścierniskowy UNI KOS 2.6 m w jakiej teraz cenie ?? Ten na 6 łap , talerze itd??

5 łap czyli 2.10 ile ??

Na 106 KM New Holland który byłby lepszy , 5 czy 6 łap ??

danielhaker    823

--------------------------------------3m------------------------------3,5m----------------------4m

------------------------------------10 800------------------------- 11 800 ------------------12 700 <=Ceny bez netto wałów

Wał rurowy ø500 mm -------4 000--------------------------- 4 800------------------- 5 600

Wał Packera ø500 mm ------5 500 -------------------------6 600 ---------------------8 300

Wał gumowy ø500 mm------ 9 000 -------------------------10 800------------------- 13 500

Wał spiralny ø600 mm------ 10 000 — ------------------------------------------------15 000

Wał spiralny ø460 mm ------6 000 — ---------------------------------------------------8 400

Wał sprężynowy ø460 mm-- 5 500 — -------------------------------------------------7 700

drive -----------------------------15 000 — ------------------------------------------------21 000

grucha18    2

A zna ktoś może cenę przyczepy P 8 Long oraz cenę i możliwe wyposażnie dodatkowe do tej przyczepy? :P

kissmy...    57

a czy ten 3m ares txl drive może mieć sprzęg do siewnika? albo txxl? bo tl występuje w tej konfiguracji i jaką średnicę talerzy ma 3m twix

adam1984    1

Koledzy ma może ktoś cennik opryskiwaczy? Interesuje mnie 600 litrow 15 m belka rozkladana recznie + komp

Edytowano przez adam1984

BaKoS    0

Witam

Wie ktoś w jakiej cenie jest komputer R11 do siewnika Poznaniak T3.0?

Gdzie można go kupić ?

Pozdrawiam

krzysiek29    3

czy mógłby ktoś podać cenę za najtańszy pług 4 skibowy(byle nie obracalny) do ciągnika 100KM?? Byłbym bardzo wdzięczny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.

Czy ktoś wie, gdzie można kupić naklejki na siewnik Unia Kraj? Chodzi mi o cały komplet.
    • Przez wladek20
      Witam. Szukam i nie mogę znaleźć zdjęć silnika Ursusa 1014. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
    • Przez ursol
      Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
      Licze na wasza pomoc
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić