Polecane posty

szczewko    33

Ten cennik zostal mi przesłany jakis miesiac temu prosto z UG i mial byc aktualnym cennikiem na rok 2011.

Za wszelkie szkody moralne poniesione ze wzgledu na nieaktualne ceny nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wicie jaka jest dopłata do agregatu talerzowego Ares do wersji twiX lub TX bo wszędzie w cenach są podawane wersje z talerzami 460mm czyli TL. Proszę o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

ARES TX ( ciężki agregat talerzowy,talerz Ø 660 mm )

Wał rurowy Ø 600 mm

TX 3,0- 25 900

TX 4,0- 33 900

 

ARES TWIX ( ciężki agregat talerzowy )

Wał rurowy Ø 600 mm

TWIX 3- 25 900

TWIX 4- 33 900

 

Dla porównania cena agregatu Ares TL

Wał rurowy Ø 500 mm

TL 3,0- 13 950

TL 4,0- 17 600

 

Ceny netto z III kwartału 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

POZNANIAK 3,0 XL 19 400

POZNANIAK D 3,0 XL 24 000

POLONEZ 3/550 XL 24 600

POLONEZ D 3/550 XL 28 700

POLONEZ D 3/900 XL 30 900

 

Ceny netto PLN producenta.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12
Napisano (edytowany)

Cennik UG "Uprawa ziemi

Cennik ważny od 01.04.2011 r."

Cennik KRAJ

Cennik Famarol

Cennik Brzeg

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

@Grandzik Spoko ..... chwile temu znalazłem i tak sobie pomyślałóem o AF że jest temat ludzie się pytają ....... kilka dobrych dusz odpowiada i tak temat się rozwija........ a tak bach 3 linki i wszyscy wszystko mają jak na talerzu ;) tak więc smaczności życzę . I jakby też ktoś jakiś cennik "wyniucha " w sieci to niech AF odwiedzi. Pozdro


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuwkaxd    0

Witam. Interesuje mnie cena aresa tl premium oraz tl drive !!!Z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Czy taż ciężko jest kliknąć w odnośnik troszkę wyżej i otworzyć sobie cennik? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Czy cennik który podał Andrzej jest jeszcze aktualny?

 

Raczej tak bo jest od 01.04.2011 a nowszego nie znalazłem w interneci tu są opryskiwacze:

http://uniagroup.com/ug/vfs//cenniki/cenniki%20detal/cennik%20pilmet%20od%2001.04.2011%20detal.pdf

 

I mam pytanie czy da rade kupić z fabryki po tańszej cenie maszyny jeśli chcę kupić talerzówkę pług opryskiwacz i rozsiewacz do nawozu z jednej fabryki powiedzmy z unii grodząc i czy już ktoś tak kupował ?



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Obok Unii w Grudziądzu jest sklep ich i podobno można maszyny kupować tam ale nie orientowałem się jakie są ceny nigdy tam, w wielu przypadkach jest tak że fabryczny sklep droższy od pośrednika. http://www.sklepunia.pl/home.html tu masz kontakt dzwoń pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

Witam ,wie ktoś czy opryskiwacze zawieszane serii r będą nadal produkowane? Bo w katalogu na 2012r ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1614    0

mam ibisa xls i super narazie 3 lata nic ładnie odkłada mam azury troche ciezki jak 16 na zabezpieczeniu 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Obok Unii w Grudziądzu jest sklep ich i podobno można maszyny kupować tam ale nie orientowałem się jakie są ceny nigdy tam, w wielu przypadkach jest tak że fabryczny sklep droższy od pośrednika. http://www.sklepunia.pl/home.html tu masz kontakt dzwoń pytaj

 

Niestety ale odpisali mi że "Sprzedaż maszyn odbywa sie przez siec sprzedazy. Nie ma sprzedazy bezposredniej z zakładu." :( Tak mi napisał Sklepunia.pl Sklep Fabryczny Unii

Nie pozostaje mi nic innego jak zakup u pobliskiego dealera i negocjowanie cen z nim :P



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Bo to jest cały katalog w formacie .pdf 170 stron więc musi minąć trochę czasu zanim się załaduje. Właśnie odpalam go. Za chwilę napiszę czy się załadował.

 

EDIT: mi działa (klikałem w linka wyżej podanego)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ceny Uni od zeszłego poniedziałku w góre.

Unia mewa 2.1 +hydraulika +wałek 12.500(tylko nie wiem czy to już po negocjacji)

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj