Polecane posty

Gość   
Gość

a na maszynę bedziesz czekał około pół roku poprostu poraszak co oni wyparwijają mialem mieć 8 marca maszyny i do dziś niema i nic sobie z tego nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

a na maszynę bedziesz czekał około pół roku poprostu poraszak co oni wyparwijają mialem mieć 8 marca maszyny i do dziś niema i nic sobie z tego nie robia

jeśli chodzi o mnie to najdłużej czekałem 7 tygodni za maszyną, zamówienie było złożone 2 tygodnie przed Bożym Narodzeniem, tak więc to przez święta taki czas  oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hah kolego rozwaliłes mnie nie jestem sam w tym że czekam tyle na maszyny diler czeka na 20 maszyn z uni i nie moga dowieść ponoć zamkli jedną fabrykę ludzi pozwalniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

Albo więcej na expomie zarabia

expom to bardzo dobry wybór. mam expom Lech 5,6 metra uprawa pod cebule i zboża około 12cm, uprawa pod pomidor około 18 cm, Mam go 8 lat rocznie robię nim od 200 do 250 ha. remonty : wymiany łożysk na wałkach częściej tylne od przednich tylne wystarczają na sezon a przód 2 do 3 sezony, i końcówki dziabek , rama bez pęknięć, tłoki suche, wałki tylne ostatni rząd może pociągną jeszcze ten sezon( płaskowniki wytarte od ziemi) reszta agregatu stan idealny . 8 lat temu kosztował 17 tyś brutto teraz coś około 23 tyś netto 

https://www.youtube.com/watch?v=kdY63YlzvMM

https://www.youtube.com/watch?v=sA-NQ20PJXE&feature=youtu.be

Edytowano przez mateusz-w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

hah kolego rozwaliłes mnie nie jestem sam w tym że czekam tyle na maszyny diler czeka na 20 maszyn z uni i nie moga dowieść ponoć zamkli jedną fabrykę ludzi pozwalniali

unia zamknęła jakąś fabrykę :huh: pewnie tak ci powiedział przedstawiciel tam gdzie brałeś maszyny ( jeśli już to brakuje im pracowników, bo powstało bardzo dużo takich firm, i podbierają sobię pracowników). W pierwszej kolejności firmy produkcyjne wysyłają maszyny do dealer-ów którzy dużo sprzedają i mają dużo oddziałów,( poza krajem też). W drugiej kolejności taki dealer sprzedaje najpierw maszynę osobie, która często robi u niego zakupy. Kupuj co roku jakąś maszynę u tego samego dealer-a duży dealer, kilka oddziałów w PL, np: Korbanek, Agroefekt,  a sam się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego jak mi powiesz ze rolmech radymno to mała firma to chyba padnę a jak nie wierzysz że jest zamknienty odział kraj jak dobrze pamięntam to jedzi i sprawdzi czy jeszcze wogle stoją mury bo ja wiem że były burzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Mam ofertę na prasę unii DF 1,8 VD z rotorem, docinaczem, obwiązywanie siatką i sterownikiem superior za 66000 zł netto,czy to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Z tego co pamiętam sam superior kosztuje ok 10 tys netto.
Jaka jest realna cena za unia plus 700T 3D? Katalog mówi 59 tys netto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

no to mam unia mx 1200

skrzynia z nierdzewki

plandeka stelarzowa

walek wom

kola do przesuwania na utwardzonej nawierzchni

rozdzielna hydraulika

zamowienie zlozone kolo 20 lutego, wstepny termin realizacji 10 kwietnia, 27 kwietnia juz nie dzwonilem do dilera tylko zadzwonilem do grudziadza no i 11 maja przywiezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jest poraszak co oni odwalją ja mulczera do dziś niem mam zamowienie styczeni 14 miał byc na marzec 10 rozsiewacz dziurawy woda sie dostaje uszczelki nie założyli pod nadstawkę koła transportowe miały dziury zrobione jak nie wiem na co a na koniec dali kółka bez zawleczek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Witam.

Dostałem wycenę maszyn z firmy Unia. 

Unia lux 1015 Belka 15 m Rozkładana i podnoszona hydraulicznie Poziomowanie belki mechaniczne zbiornik rozwadniający Głowice wielorozpylaczowe Zbiornik do płukania Zbiornik do mycia rąk Cena 25000zł netto 

Unia Plus 700 Skrzynia 700l Redlice talerzowe z kołami dogniatającymi Hydrauliczne znaczniki Kółka wysiawające dzielne podest załadunkowy ścieżki technologiczne załączane komputerowo agregat telarzowy – 2 rzędy talerzy – 460 mm podpory do zdejmowania siewnika tylny wał Packera Cena 56000 zł netto

Rozrzutnik Apollo 16 poziomy adapter roztrząsający z 2 walcami oraz dolne talerze rozrzucające

- tylna zasuwa hydrauliczna
- deflektory ograniczające rozrzut obornika
- przednia krata osłonowa zabezpieczająca ciągnik przed kamieniami
- przenośnik podłogowy – 4 łańcuchowy
- wałek WOM szerokokątny
- zaczep resorowany
- instalacja oświetleniowa cena 105 000 zł netto
Unia mx 1200 Premium pojmność – 1200 l
- szerokość robocza – 10-24 m
- sita skrzyni ładunkowej
- wałek WOM
- plandeka ze stelażem
- hydrauliczny limiter do wysiewu skrajnego Cena 18200 netto 
Mam pytanie czy da się coś jeszcze obniżyć jeśli chodzi o cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

Dzisiaj pytałem o mxl1600l z komputerem superior nierdzewka plandeka ze stelazem wysiew graniczny hydrauliczny oświetlenie wałek w komplecie cena 35800 brutto. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Najmniejszy rozsądny rozsiewacz z unii to MX 850. 8800 z wałkiem i limiterem to dobra cena? Nie za dużo troche? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Ostatnio na portalu ogłoszeniowym widziałem Mx 1200 za 9000  netto tylko,że bez limitera.Wiesz może jaka jest dopłata do tego limitera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Podstawowy MX 850 niby 8200, 30 wałek i 300 za limiter. Korbanek tak mi powiedział że to cena po rabatach. Za dużo moim zdaniem. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

A to jeszcze nie drogo za ten limiter,też myślę,że trochę za drogo za ten rozsiewacz,próbuj coś targować.Zobacz Agroxl może będzie miał taniej,a nie brałeś pod uwagę inne marki polskich rozsiewaczy?

Edytowano przez pawelec1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To był najtańszy jaki ma Korbanek. Akurat byłem i przy okazji zapytalem. Nie mówię że u niego będę kupowal. 

Masz jakieś propozycje? 

Ja nie mam dużych wymagan. Limiter żeby spełniał warunki o ochronie środowiska i żeby wszedł 1 big bag, zasuwy hydrauliczne i to wszystko:) i żebym nie musiał co miesiąc remontować. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Ja mam rozsiewacz sipma antek z 2008 roku mimo,że ma już prawie 10 lat to praktycznie nie widać oznaków korozji,(jak na polski rozsiewacz ma bardzo  dobre malowanie) naprawdę bardzo fajny rozsiewacz,jestem bardzo zadowolony.

Zobacz sobie sipmę antek rn 610 ewentualnie sipma boryna 500,ale ten jest droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Z tego co widzę w sklepie to Boryna jest tańszy.  O... 200 zł ;) 

Jeżeli te ceny w sklepie są nienegocjowalne to wolę Unie :) 

Antek 9130 zł netto według sklepu.

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

O kurde,oni chyba pogłupieli z tymi cenami,ja za swego dałem 6900 brutto.Jak uważasz twój wybór,

Ciekawe czy te nowe unie(zielone) mają lepsze malowanie od tych starszych serii,ba jak kupowaliśmy rozsiewacz to też braliśmy pod uwagę unię,ale jak zobaczyliśmy roczny rozsiewacz unii to nam się odechciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj