Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AS2    199

Ten agregat to KOMBI 5,1 m? Około 5 lat temu cennikowa cena na niego to było właśnie 14 tys. netto.

1000 l SIPMA BORYNA też kosztuje około 9 tys. netto. Więc Twoje ceny chyba nie są takie złe. Ale lepiej posprawdzaj jeszcze u innych lokalnych dilerów Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Jeśli chodzi o pługi Unii to jest ok, ale koniecznie odkładnice Long. Sam kupiłem w zeszłym roku i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o agregat to sprzedawca doradzał mi bardziej Expom niż Unie (chyba, że chcesz proste zęby) - konstrukcyjnie jest porządniej wykonany.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2092

Jeśli chodzi o pługi Unii to jest ok, ale koniecznie odkładnice Long. Sam kupiłem w zeszłym roku i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o agregat to sprzedawca doradzał mi bardziej Expom niż Unie (chyba, że chcesz proste zęby) - konstrukcyjnie jest porządniej wykonany.

Albo więcej na expomie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Ja mam propozycje na unia ibis L kroje talerzowe odkładnice LONG i przedpłużki za 28 netto


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

@chuck a jak cenowo wypada plug akpil vs unia?

 

Akpil będzie na pewno tańszy od Unii, ale ile to musisz pytać sprzedawcy. Ja nawet nie brałem pod uwagę Akpila, gdy kupowałem pług.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

ząb centralny do unia cul L czy gdzieś to się da dokupić i ile kosztuje?

 

Około 820 zł, netto.

 

@Marco82

Na agregat Kombi i rozsiewacz MX dostałeś raczej dobre ceny, taniej niż w  cenniku.

 

@chuck00

Akpil będzie na pewno tańszy od Unii, ale ile to musisz pytać sprzedawcy. Ja nawet nie brałem pod uwagę Akpila, gdy kupowałem pług.

Nie, porównywalny pług, cennikowo generalnie nie będzie tańszy. Agromasz wyjdzie taniej, ale Akpil to nie.

 

 

@tractor560

Ile skib, jakie zabezpieczenia - śruby, resory, czy hydraulika, wersja plus czy standardowa? Krojów talerzowych jedna para czy więcej?

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rozsiewacz 1200 premium komputer uts plandeka kółka wysiew skarjany hydrałliczny nadstawka na 1600 l 35.800 neto katalogowo a mam ofertę po 31 400zł z jeszcze możliwością na dół to na 31 tys  pewnie się skoniczy


mulczer kornik xl  2.5 m na nożyku z wał pto  16 900  po rabcie i jeszcze możliwość w dół

oferta tylko do 15 bo potem nowy cennik

co wy na te ceny

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@maniek20

Ja myślę że około 15% poniżej ceny cennikowej to już niezła oferta.

Na mulczer to chyba coś kiepsko, chyba że podrożał w ostatnim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@maniek20

Ja myślę że około 15% poniżej ceny cennikowej to już niezła oferta.

Na mulczer to chyba coś kiepsko, chyba że podrożał w ostatnim roku.

do mulczera dołożylem przesów hydrałliczny zamijast wałka orginalego

i cena katalogowa była 18 500 a po rabcie 16750 zł neto

i maszynki już zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

18 500 na 16 750 to mogles cisnac go bardziej. Ostatnio przyjechał gosc i za maszyny od razu dawal 10% rabatu i mowi ze : uwazam ze te ceny sa naprawde dobre. Bylo cisnac go dalej bo Ci dal tyle samo czyli te 10%
Ja do niego mowie to sie okaże jak zadzwonie do innych to mowil ze wtedy dalej bedzie kombinował itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

spokojnie jeszcze wałek pto ze sprzegłem do niego jest nie dobrany to jeszcze coś wyrwie i sam powiedział że jeszcze sam cos urwie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

czy ktos sie orientuje w cenach rozsiewaczy na ten moment? dokladnie chodzi mi o rozsiewacz MX1200

wyposazenie dodatkowe to skrzynia ze stali nierdzewnej

walek przekaznika mocy ( choc niekoniecznie)

plandeka stelazowa

 

i pytanie do niego czy tam jest hydraulika 2 sekcyjna w standardzie. w sensie zasuwki otwierane oddzielnie jedna jednym tloczkiem druga drugim?

Edytowano przez wojtazz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Około 820 zł, netto.

 

@Marco82

Na agregat Kombi i rozsiewacz MX dostałeś raczej dobre ceny, taniej niż w  cenniku.

 

@chuck00

Nie, porównywalny pług, cennikowo generalnie nie będzie tańszy. Agromasz wyjdzie taniej, ale Akpil to nie.

 

 

@tractor560

Ile skib, jakie zabezpieczenia - śruby, resory, czy hydraulika, wersja plus czy standardowa? Krojów talerzowych jedna para czy więcej?

 

4 skiby Unia Ibis L 3+1 na śrubach LONG przedpłużki krojów więcej


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

W 2011 roku zapłaciłem z 3-metrową wersję 22600 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal234    0

Orientuje się ktoś może ile moze kosztowac do pługa Uni  ibis z 2010  pockomat z wałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

siewnik zbożowy 3 metry. redlice podwójny talerz. skrzynia zasypowa 420 litrów, podest, znaczniki, zgrzebła, komputer, koła dociskowe za redlicami 21500 netto Korbanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj