Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.

Czy ktoś wie, gdzie można kupić naklejki na siewnik Unia Kraj? Chodzi mi o cały komplet.
    • Przez wladek20
      Witam. Szukam i nie mogę znaleźć zdjęć silnika Ursusa 1014. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
    • Przez ursol
      Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
      Licze na wasza pomoc
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić