Polecane posty

k00789    8

jaka jest cena unii ares tl 3m drive ? Czy coś takiego zda egzamin na ciężkich glebach? ma ktoś ?

 

Mam ofertę na aresa L 3m z hydropakiem na 30 700 netto. Na youtube jest filmik jak ktoś ciąga taki zestaw z siewnikiem casem jx95:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

pewnie coś jeszcze z tej ceny powinieneś utargować  ok 3-5% zależy od elastyczności dilera oczywiście mówię o kompletnym zestawie pod siewnik, niestety do driva mam za krótkie pola sam myślałem o crossie l drive ale pozostaję przy l zawieszanym do nH t7.170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

cut l w podstawie 2,8x talerz 510 - 10600  t 560- 13000

                             3,2 t 510- 13000            t 560- 15300

dopłata za

deflektor 1330

wózek 8250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

oczywiście jak dla nas rolników zawsze podają netto, (ładniej wygląda taniej ;)) może z 2-5% jeszcze utargujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15

Jaka cena Uni ms500 i wyposażenia dodatkowego:tarcza do wysiewu skrajnego, zdejmowane koła transportowe, zamykanie hydrauliczne, plandeka skrzyni, nadstawka? Warto kupować tarcze wysiewu skrajnego?

Już sie dowiedziałem:

MS 500- 7400

tarcza do wysiewu skrajnego- 325

zdejmowane koła transportowe- 320

zamykanie hydrauliczne- 570

plandeka skrzyni- 250

Jak by ktoś chciał znać ceny to pisać, mam cennik.

Edytowano przez kamil0qwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

Panowie ile za unie atlas 3m półzawieszany na gęsiostópce z wałem strunowym przód podwójnym crosskill z tył i sprzęgiem do siewnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Powiedzcie mi czy rozsiewacze uni poprawiły się jeśli chodzi o materiały? Mam rozsiewacz z 2005 roku i zimą muszę szukać czegoś innego ten już się nie nadaje do siewu tak zardzewiał. Co do wysiewu muszę powiedzieć że wysiewa bardzo dobrze, to co pokaże na próbie kreconej tyle wychodzi w polu dlatego zastanawiam się czy drugi raz nie wziąć od nich rozsiewacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dboss    0

Witam, mam pytanie czy warto kupić pług unia tur 120r 40 3+1? Cena 14 tyś netto. Pług z 2013 roku ale nowy, stał na placu, na resorze, odkładnie standardowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Pługi uni są coś warte? warto tak kupić?

plug-3-obrotowy-unia-ibis-4777513147.jpg

 

Na składzie chcą 34 brutto..

 

med_unia-kombi_43883_25_625679.jpg

 

czy za tak agregat nowy 14 tyś netto to dużo? ktoś coś ma info bo kupuję  i chcę się zorientować jakiie ceny ogólne w polsce są.829662837_1_1080x720_rozsiewacz-nawozow-..

 

Oferta 9 tyś netto dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj