Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5083

U korbanka stoją już nowe modele. Teraz wszystkie maszyny będą czerwoną szare. Przyczepy siewniki itd


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy91    2

Mam na sprzedaż pług zagonowy Unia Tur 3+1 35 z 2010 roku ile mogę za niego wołać ? Stan bardzo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proal    0

Orientujecie się w jakiej cenie można kupić siewnik 2,7m dwutalerzowy z kołami kopiującymi z unii? znacie jakiegoś taniego dilera z kuj-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Byłem u 3 dilerów unii:

Ten sam rozsiewacz: 

Unia MX 850 z tarczami do rozsiewu skrajnego + wałek odbioru mocy

1. 9200 zł 

2. 8850 zł 

3. 8500 zł 

Dla porównania sipma 750 litrów z takim samym wyposażeniem 9200 zł. 

Opcjonalnie plandeka ok 990 zł. 

Unia BYK 8200 zł 

Wózek pod rozsiewacz 8600 zł 

Wszystkie ceny netto. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Tak to prawda,że mają podobny system rozsiewu,ale teraz jak bym miał brać rozsiewacz to bym wolał dołożyć do boryny,jest bardziej masywniejsza i ma większe pole do popisu z rozbudową zbiornika niż antek,ale jak my braliśmy rozsiewacz to nie było boryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

oprócz sipmy co polecasz?

najtanszy amazone czy rauch to wydatek ok 13 tyś zł.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

Ja bym wybrał jakiś zachodni na pewno wytrzyma dwa razy dłuzej niż polski

osobiście mam mds-a i jestem zadowolony a plandekę mi zrobili w Rydwanie za 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Ja mam 4 letni mx850 i powiem tak,m- malowanie zbiornika igła, zero oznak korozji ale z ramą juz nieco gorzej. Chodzi przy u-360 i nieraz sypie więcej jak Big bag. Miałem jedna awarie alertów na gwarancji nie było rolki prowadzącej łańcuch przy przekładni i spadł na bruździe info rozerwało. W ciągu dwóch dni serwis Korbanka naprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz0188    1

pala 92, ceny Unii nie znam ale jesli chodzi o brone to w Broszkowie na składnicy stoi brona aktywna Khun 3.0 za 17tyś netto. Możesz zobaczyć na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75
mlx 1600 28000netto komputer superior jeden silnik hydrauliczny wysiew graniczny nierdzewka plandeka oswietlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
2 godziny temu, boss999 napisał:

Zna ktoś cenę Uni MXL 1200? (podstawy + opcje)

Jak pytałem w grudniu to od 13900 zł netto. Zupełnie goły. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boss999    0

Dzięki,  ceny które dziś mi zaproponowano.
MXL 1200: 2 silniki hydrauliczne, superior, plandeka, wałek, oświetlenie - 38000 brutto
MXL 1200: 1 silnik hydrauliczny, msr10, plandeka, wałek, oświetlenie - 27000brutto
Dopłata do nierdzewki 5000zł. Warto dopłacić jak rama jest taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

głebosz kret B3 oś 70-825/ 36mm, sztywna rama 200x100, ząb typu L,bezpiecznik zęba redlice ze skrzydełkami 190mm-cena 9800 netto

poznaniak 420/3D,starter seed, redlice V-TECH,kółka dog.kop 250x42mm, 3m-cena 29 700 netto
Ares L3, talerze CLASSIC 485/4mm z amortyzatorami, rama sztywna, piasta obsługowa, hydropak wał pacer, 3m-cena 26 670 netto
prasa DF 1.8 V ECO, sterownik Starter, rotor, mechaniczna podłoga, rampa, regulowany stopień zgniotu, mechaniczna blokada klapy, podbieracz 2,1m, gumowe koła kopiujące,blacha dociskająca pokos, rewers, automatyczne smarowanie łańcuchów, wał szerokokątny, koła 11,5/80-15,3, wiązanie siatką-cena 67 700 netto

poszaleli z tymi cenami chyba ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez pancer527
      Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez evento82
      Witam! Mam taki problem mam prase kostkująca new holland 268 super hayliner, pekł mi w niej łancuch napędzający aparat wiążący, Łańcuch nowy mam tylko niech ktoś podpwie jak to teraz ustawi żeby tłok igieł nie połamał. Pozdrawiam
    • Przez konradd
      Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj