Zaloguj się, aby obserwować  
koeckerling86

Przyczepa HL 8011-ceny

Polecane posty

Ciekaw jestem, jaka mozna ustalic max cene na HL, zwykle te ceny ktore zyczą sobie sprzedający za ten sprzęt przewyzszaja nawet parokrotnie zeyczywistą ich wartosc. Proszę więc o wypowiedzi na ten temat, oraz ceny jakie panuje w waszym regionie na taki sprzęt... Dodam tylko ze ostatnio udało mi sie kupic za 6 tysi ale stan-opłakany.


Firma INKO, co zarobi to na winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

W super stanie z papierami około 20 tys. :D Ceny przyczep bardzo poszły w górę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

HL 8t z 1970r

podłoga 3+

burty 40cm 4

opony dobre ale każda inna

siłowniki wywrotu 5

hamulce tył do wymiany okładziny

hamulce przód 3+

dyszel, rama 4

oświetlanie 4

papiery i ważne OC kupiłem za 6tyś zł okazja ogłoszenie było parę godzin dałem zadatek a gdy przyjechałem ją zabrać czekał handlarz by ją odkupić i zabrać w Rzeszowskie .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

w dorym stanie to około 15-30 tysięcy :)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Opolskie: fajne HL-ki to u nas skarb. Więcej jest Brandysek sprowadzanych z Czech. Ale co do HL to 8 tonowa w dobrym stanie (do pomalowania) 12.000 zł. Te mniejsze to praktycznie niewiele tańsze. Myśmy HL-6011 kupili za 7.000zł(trzeba było tylko pomalować) a to jest prawdziwa okazja.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ja do mojej dokupilem sobie felgi-nowe dla opon 385/80 R22.5 1500zł opony dostalem za darmo takze juz mnie wyniosla 7500zl ale jeszcze jej brakuje zeby ladnie wygladala


Firma INKO, co zarobi to na winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

gdzie kupowales felgi? ja bym jakies potrzebowal do swojej hl6102


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yacenty, idz do firmy ktora serwisuje koła do cięzarówek, powiedz ze potrzebujesz felgi do przyczepy, na 8 otworow bo zapewne takie masz, dalej to juz jest narmalizacja ET 0 tylko nie wiem czy koniecznie Ci potrzebne są az tak szerokie, bo 6102 to troche mniejsza przyczepa, ewentualnie wez felgi na rozmiar 315/70R22.5 a ostatecznie to mi zostaly 4 felgi oryginalne te ktore byly wczesniej zalozone na tej przyczepie, zalozylem szersze zeby sie nie zapadala na polu z ciezarem...


Firma INKO, co zarobi to na winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukash    5

Sory za odkop ale szukam właśnie takiej przyczepy do remontu od 5 ton w górę do 7 tysięcy zł oczywiście z papierami. Jeśli gdzieś taką widzieliście lub macie na sprzedaż to proszę o linka lub namiary. Jak wiadomo w necie jest takich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Wczoraj był u mnie handlarz i chciał żebym dla niego zetorem przyciągnoł Hl z niemiec, bo czesto świadcze mu usługi transportowe. Chciał za Hl8011 niby w bdb stanie, tylko ją pomalować 2 tys euro, niestety nie moge jechać bo zetor idzie na przegląd, ale myślę że gdyby nie inwestycje w nowy sprzęt to byśmy ją wciągneli B) .


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Ja tam liczę ceny sprzętu tak że max 60% wartości nowego. Czyli najtańsza nowa 6 lub 8 tonowa X 0,6 i mam cenę ile mogę dać maksymalnie za używkę.

Co do HL'ki - jak wyjdę trochę z inwestycji to kumpel mi załatwi jakąs HLeczkę bezpośrednio z Niemiec.

 

Opolskie: fajne HL-ki to u nas skarb. Więcej jest Brandysek sprowadzanych z Czech.

Tak przeglądałem allegro od dłuższego czasu i widzę ładne przyczepki z Czech ale w większości są bez papierów - nie wiesz czemu nie tak jest? Za dużo babraniny z papierami czy jak?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj