Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Luke16

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luke16    332

A więc zetorek niestety nie daje już tak super sobie rady (temp wody 120 stopni :lol: )w prasie jd 550 a więc następnym moim wydatkiem będzie zakup ciągnika.... Ciągnik ma być tani a zarazem nie psuć się co chwilę, no i ten komfort był na jakimś takim dostatecznym poziomie.... ciągnik będzie właśnie chodził z tą prasą oraz później będzie używany do owijarki.... Nieraz zaora pole i będzie używany do ubijania kiszonki z kuku (czyli robota na 2,3 dni).... Co byście polecili??? Nie wiem czy opłaca się kupować z napędem ciągnika...

Wiadomość z agroFakt.pl

radson    5

A ile kasy chcesz przeznaczyć, bo jeśli ponad 30tyś to ja proponuje takie cuś

http://www.allegro.pl/item370770613_zetor_8145.html#photo

http://www.allegro.pl/item373034406_ciagni...7711.html#photo

myśle że powinny dać rade w twojej prasie

http://www.allegro.pl/item367910036_mf_690...bdb_.html#photo fajny ferdek i z częściami nie powinno być problemu i radia można posłuchać heh

Luke16    332

7711 jak coś to z turbo a kasy hymm ciężko określić ale coś koło 35 tyś

Karol5211    0

załuz do zetora turbo i bedzie chodził.bo nie wieze ze tak stęka bo chyba ta prasa nie ma rotora i nozy??

Luke16    332

karol stęka stęka woda 120 130 nie schodzi niżej.... chmure też sadzi ładną... prasa nie ma rotora i noży... najgorzej jest przy dobijaniu.... Piotruniu tylko nie MTZ bo z nich leci jak z kaczej d....!!!!a co do turbo to sporawy koszt bo nie tylko wystarczy turbinę wrzucić

Adik_ziel    3

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Olik    0

Hehe jakiś czas temu mówiłem Ci, że Zetor będzie miał ciężko to nikt mi nie chciał wierzyć :lol:

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

sebe1033    88

daje rady bo musi ciekawe tylko jak szybko jeżdzi i czy dobrze dobija .Sąsiad też kupił prasę zachodnią podczepił do 7211 tylko raz na pierwszy kawałek ,piał na 2 kilometry fakt trochę pagórków i od tej pory jeżdzi pronarem mtz 1025

szczewko    32

Do sianokoszonki pozyczam prase od kolegi jest to NH a model to nie wiem ale z 2004 roku.Ciagam ja 100 konnym JD i jak owijam sznurkiem to az ciagnik podskakuje wiec nie wyobrazam sobie slabszego ciagnika przy tej prasie.

Tak poza tematem chcialem sie zapytac jak ciezkie baloty robicie?Ja zawsze zbijam na maxa az nieraz klapa sie otwiera z tyłu,i po owinieciu zeby przewrocic to 4 silnych chłopow potrzeba.

NA allegro znalazlek kilka ciekawych JD:

JD 2650

JD 2140

JD 2850 + TUR

Matey    491

Nie lepiej sprzedać zetora, a kupić coś większego z przodem ? Bo jeżeli ciągnik ma robić 2-3 dni w roku jak to ująłeś to moim zdaniem troche mało.

KS Falubaz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Xardas321
      mam dylemat nie wiem co wybrać zetor crystal 150 czy moze new holland t6.145. Byłby to główny ciągnik w moim gospodarstwie na areale 40h
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Który z podanych ciągników sprawdziłby się najlepiej jako główny ciągnik na 25ha gospodarstwo. 
      Który jest najmniej awaryjny, czy Fendt spali mniej niż JD'y.
      Jak jest z cenami części zamiennych i ich dostępnością.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez Karolc360
      Witam interesują mnie te dwa bliźniacze modele czy ktoś je posiada jak z eksploatacją?, a co wy o nich myślicie ciągnik pracował by głównie przy kosiarce-rozdrabniaczu zamiast starej poczciwej c360

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.