Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luke16

Tani ciągnik głównie do prasy rolującej!!!!

Polecane posty

Olik    3

Tak najlepiej sprzedać ciągnik i prasę i kupić wszystko od nowa :/ Żal.pl


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hmm...akurat to nie było do Ciebie :lol: Gdybym miał coś do Ciebie to bym zacytował Twój post lecz jak tego nie zrobiłem to znaczy, że chodzi mi o mojego poprzednika ;]

 

Pozdro :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ale jak kupować mocniejszy ciągnik to lepiej już kupić 4x4 i zrobić z niego ciągnik główny a 7211 jako pomocniczy a nie kupić mocnego bez przodu żeby robił tylko w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
jak zetor padaka to ma ciezko :D @karol5211 swoim zetorem a on ma 5211 ciagnie rolujacą i daje rade.

Ba po asfalcie to ja C-330 i Krone Round Pack 1800 pociągne :lol:

Oczywiście żartuję tylko sobie :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Niestety, autor nie chce MTZ-ta, bo ciekną.. Chociaż, z moich obserwacji pobliskich mtztów wynika, że nie leje się z nich jak z ''kaczej du..'', no ale co kraj to obczyaj :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Fakt faktem oryginalne uszczelniacze w MTZ nie są idealne ale wystarczy je powymieniać i masz ciągnik jak ta lalka, a silnik nie do zajechania :lol:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

"Tak najlepiej sprzedać ciągnik i prasę i kupić wszystko od nowa :/ Żal.pl"

ty a czy ja napisałem coś, że ma sprzedać ciągnik :) ... nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Moim zdaniem najlepszy do tej prasy będzie oczywiście MTZ ! mało pali szybkie obroty wom :) silnik nie do zajechania kupić MTZ zadbanego i po sprawie :) ewentualnie powymieniac uszczelki na oryginały i będzie ciągnik cykać :) Polacił bym jeszcze masseya np 3070 :) tylko tutaj cena też podskoczy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Osobiście uważam, że powinieneś kupić coś w miarę popularnego, nie ma sensu kupować jakiejś wydumki z zachodu, potem jest problem z częściami, nie ma też co skąpić kasy, lepiej zapłacić więcej i kupić w lepszym stanie, niż potem mieć świnkę skarbonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Cześć moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie jakiś Deutz Fahr lub Massey w mocy około 100 ps. Aha i radze kupić na przednim bo teraz ciągnik przez "przodka" niewiele tobie pociągnie w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem i odradzał ciągnika który będzie mało chodził zachodniego gdyż części mnie zjedzą.... A więc zastanawiałem się nad jakimś zetorkiem w szczególności 8145 ale słyszałem że to muły.... Rozmyślałem też o 10145 ponieważ oba są w podobnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zachodnie są drogie w serwisie, to fakt. :) Wersja z turbo, będzie bardziej elastyczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

kup zetora 5320 lub 5340 przynajmniej ja tak uważam :)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

MTZ'a nie chce!!!.... Ursus 6014 nie da sobie rady.... zetor 5240 też bo to prawie to samo co 7211.... A więc tak mam do wyboru tak zetora 8145. 7745 TURBO (trochę drogie) i 10145....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
kup zetora 5320 lub 5340 przynajmniej ja tak uważam :)

nowy jestes to ci raz powiem, na AF nie piszemy postow typu wez JD bo jest dobry!!!!!!!!

jesli widziales takie przyklady to bardzo zle i nie powinny ujrzeć one swiatla monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj