Skocz do zawartości
News
andrzejzawadzki_183903

Rozrzutnik obornika N 232 POM NIDZICA- Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daaniel766
      Witam. Posiadam rosyjski rozrzutnik ptu 4 i mam problem z krzyzujacymi się listwami z jednej strony, po każdym rozrzutnik muszę je ustawiać i napinac od nowa. Kiedy włączę go na pusto i obserwuje co się dzieje to jeden łańcuch w pewnym momencie nie wskakuje na swoje miejsce na tylnej rolce przez co się przekreca i w pewnym momencie przeskakuje o jedno ogniwko do tyłu i tak co chwilę i finał jest taki że listwy się krzyżują. Miał ktoś może taki przypadek i jest mi w stanie powiedzieć co jest nie tak? Wiem że tam nie ma większej filozofii ale nie chce wywalac pieniędzy w błoto, więc co to może być? Wyciągnięty łańcuch i do wymiany, czy może wymienić tą tylnia rolkę? Myślałem że może łańcuch jest przekrecony czy coś takiego, więc wyjąłem cała stronę listw i założyłem od nowa ale wciąż jest to samo. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam
    • Przez kuba5150
      Co powiecie o rorzutniku cynkomet 3.5 t adapter A2HS pracował by z 60ką
    • Przez Maxer
      Witam

Kupuje rozrzutnik 8 T i nie wiem na jakie wałki mam się zdecydować, czy mam wybrać 2 wałki poziome ślimakowe, bądź 4 wałki ślimakowe pionowe.
      Pionowe są 7 tyś. droższe od poziomych.

Proszę o wasze opinie
    • Przez rsiejka
      Witam. Wiem że jest dużo różnych tematów tego typu. Rozwarzam zakup polskiego rozrzutnika jednoosiowego i przerobic go na przyczepe i tu zaczyna sie problem. Domyslam się, że nie ma on 2m szerokości skrzyni więc tu mam pytanie do Was czy jest sens kupic kilka metrow profila/ceownika takiego żeby poszerzyc go na 2m i 5-10cm. Oczywiście adapter, przekładnia, wałek i łancuchy nie sa mi potrzebne. Czy to wogole jest płacalne zakup, poszerzenie i jakas farba czy darowac sobie i nakupic więcej materiału i samemu wyspawac wszystko od podstaw. Przypuszczam że paka ma okolo 1,8m woec trzeba by kupic ceownik/profil 14cm. Do tego pewnie jakos trzeba rozsunać oś. Jest to możlise czy cięcie i spawanie znowu? Przyczepa o ktorej myśle bedzie potrzebna do wożenia skrzyniopalet o wymiarach 1m/1.2/0.8m wys. Załadunek bedzie się odbywał od boku więc burty nie są mi zbytnio potrzebne. Ile ton moze wytrzymac oryginalna konstrukcja na zdrowych oponach 11? Jedna skrzyniopaleta z towarem to okolo 250-300 kg a chciałbym zabierać 12 sztuk. Jeszcze jedno. Czy ltpś ma może chwile wolnego czasu i mogłby mi podac wymiary tego rozrzutnika? Chodzi mi o wysokość na podłogi od ziemi, szerokośc paki, długość paki i najważniejsze, jaka jest odleglość od przedniej burty do osi i od osi do konca paki. Potrzebne jest mi to do tego,że skrzynia załadowane od boku ma 1.2m. Czy wyda to tak ze bedzie od burty do osi 2.4m a od osi do konca 1.2? Dziekuje za wszyskie odpowiedzi. Każda informacja jest przydatna
    • Przez Smoka
      Co powiecie o rozrzutnikach Knapik czy są dobre ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.